Neišdėstytas overdrafto ir paskolos kreditas „Payday“ paskolų ekspertų tinklaraštis

Banknotai

Jei nenorite skolintis tūkstančių svarų, sąskaitos pereikvojimas ir paskolos iki atlyginimo siūlo paslaugą, kurią šiaip sunku rasti. Overdraftas dažnai gali atrodyti labiau pageidautinas nei paskolos iki atlyginimo, nes palūkanų normos yra daug mažesnės ar net beprocentinės, jei kiekvieną mėnesį grąžinate visą mokėtiną sumą, ir atrodo, kad jos turi daug geresnę reputaciją. Tačiau dėl nesutvarkytų overdraftų pateikiama kita istorija.

Neseniai atliktas „Who?“ Tyrimas, kurio tikslas – skatinti vartotojų teises, parodė, kad nesutvarkyti overdraftai gali kainuoti kur kas daugiau nei paskolos iki atlyginimo.

High Street bankai ima turto prievartavimo mokesčius

Tyrime dalyvavo 16 gatvių bankų, iš kurių 13 buvo imami „turto prievartavimo mokesčiai“ (Garethas Shawas, kuris? Pinigų ekspertas), kai kurie mokėjo daugiau nei 7 kartus daugiau nei paskolos iki atlyginimo. Dėl 2014 m. Finansinio elgesio tarnybos (FCA) nustatytų taisyklių vartotojui 30 dienų paskola iš atlyginimo dienos 30 dienų kainuos ne daugiau kaip 24 svarus.

Moteris atrodo nustebusi Tačiau nesutvarkytas overdraftas už tą pačią sumą ir ilgą laiką gali kainuoti iki 179 svarų! Šis skaičius yra būdingas Santanderiui, kuris dabar įsipareigojo iki liepos panaikinti visus nesutvarkytus sąskaitų pereikvojimo mokesčius už tam tikras sąskaitas, tačiau jie nėra vieninteliai pagrindiniai bankai, taikantys per didelius mokesčius už nesutvarkytą overdrafto naudojimą. TSB ima 160 svarų, HSBC nepardengtas overdraftas gali kainuoti 150 svarų, o „Natwest“ kainuoja 144 svarus. Pašėlusios ir netikėtos kainos iš didžiųjų gatvių bankų.

Trūksta overdraftų reguliavimo

Dėl šių nepaprastai didelių bankų reikalaujama pertvarkyti perteklinių sąskaitų, nes paskolų iki atlyginimų dienos pramonė patyrė didžiulį reguliavimo pasikeitimą. Dabar vartotojai yra geriau apsaugoti nuo nesąžiningų paskolų užmokesčio; tačiau jiems vis tiek gali būti taikomi overdrafto mokesčiai, o tai tik prieštarauja kliento situacijai. Be to, atrodo, kad tie, kurie dažnai naudojasi nesutvarkytu overdraftu, mažiausiai tikėtina, kad galės sau leisti mokėti šias baudos kainas, o kai kurie tvirtina, kad šie mokesčiai žmones įtraukia į ilgalaikių skolų ciklus, ypač atrodo, kad yra nedaug reglamentų dėl tokių overdraftų skolinimo.

Ar galėtume apskritai prarasti nesutvarkytus overdraftus?

Dauguma bankų įsipareigojo pakeisti savo nesuderintus overdrafto mokesčius, kad jie taptų prieinamesni (ir realistiškesni), tačiau kol kas nėra aišku, kokie drastiški bus šie pokyčiai ir kada jie įvyks. Finansinio elgesio tarnyba mano, kad gali reikėti pokyčių, kaip pateikti nesutvarkytus overdraftus ir galbūt net jei jie apskritai turėtų būti pateikti.

Mokėjimo dienos skolintojai, kuriuos reguliuoja FCA

2014 m. FCA įvedė ir įgyvendino naujus nuostolius dėl brangių trumpalaikių kreditų (HCSTC) skolintojų, kad kovotų su pernelyg didelėmis ir nesąžiningomis palūkanų normomis ir papildomais mokesčiais už paskolų, mokamų iki atlyginimo. Reglamentai leido geriau kontroliuoti industriją, ir kreditoriai, ir vartotojai iš jų naudojosi, todėl yra vilties, kad panašūs reglamentai gali padėti nustatyti netvarkingus overdrafto mokesčius.

Jums reikalinga greita ir lengva paslauga

Cashasap.co.uk mes esame FCA įgalioti ir reguliuojami tiesioginiai skolintojai, o tai reiškia, kad esame atsakingi skolintojai, turintys savo klientų interesus. Siekiame pasiūlyti geriausią aptarnavimą savo klientams, turėdami greitą ir paprastą prašymo formą bei greitų paskolų pervedimo laiką, todėl jei bus patvirtinta, paskolą dažnai gausite per kelias minutes. Jei galvojate kreiptis dėl cashasap.co.uk paskolos, įsitikinkite, kad apsvarstėte, ar galite sau leisti grąžinti pinigus tuo metu, kai jie mokami. Mes siūlome paskolą iki atlyginimo ir išsimokėtinai, kad galėtumėte pasirinkti, kuri geriausiai atitinka jūsų finansines aplinkybes ir palengvina grąžinimą!

Parašykite komentarą