Nesibaigiantis ciklas: kintamasis kreditas vs. Paskola

Nesibaigiantis ciklas: kintamasis kreditas ir paskola

Kas yra kintamasis kreditas?

Kredito kortelių skola yra rimta problema, su kuria daugelis žmonių bus priversti kovoti daugelį metų į priekį. Tai taip lengva sukurti, tačiau gali būti gana sunku atsikratyti. Kai jums trūksta pinigų, kreditinių kortelių naudojimas gali tapti žalingu įpročiu; kuris gali patekti į bėdą. „Besisukantis kreditas“ yra būdas apibūdinti skolų sūkurį, į kurį galima lengvai įsisiurbti. Tai susiveda į tai: jei per daug naudosite savo kreditinę kortelę, susidėsite su daugybe skolų, kurias vieną dieną turėsite sumokėti.

Pasverkite savo galimybes: paskolos ir besikeičiantis kreditas

Turėdami „uždaro kredito paskolą“, dar vadinamą išsimokėtinu kreditu arba tiesiog paskola, sumokėsite nustatytą skolos sumą. Paskolos davėjas suteiks jums tam tikrą pinigų sumą, kad padėtų finansuoti bet kokią finansavimą (hipoteka, automobilis, netikėtos išlaidos ir pan.). Mokėsite kas mėnesį ar kas savaitę, nustatytą sumą kiekvieną kartą. Paskolinta suma nedidės arba visai nepadidės. Kai sumokėsite visą sumą, viskas, jūs esate be skolų.

Peržiūrėkite mūsų naudingą vaizdo įrašą apie atlyginimo dieną ir išsimokėtinai paskolas.

Pereikime prie atnaujinamojo kredito. Tai vadinama „atnaujinamąja“, nes skola gali nuolat kilti ir aplinkui kainuoti daug brangiau nei tuo atveju, jei pasirinktumėte paskolą ir mokėjimo planą. Kai naudojate atnaujinamąjį kreditą, visada galėsite naudotis tuo pačiu kredito limitu, kol jį sumokėsite. Pvz., Jei turite kreditinę kortelę (kuri yra atnaujinamojo kredito rūšis), kuriai taikoma 1000 USD riba, ir jūs sunaudosite 500 USD, sumokėję tą 500 USD likutį, atgausite prieigą prie pradinio 1000 USD limito.

Peržiūrėkite šį straipsnį apie atnaujinamą skolą.

Kodėl taip lengva susikaupti kredito kortelių skolą?

Pasibaigus kredito kortelės atsiskaitymo laikotarpiui, techniškai nereikia sumokėti viso balanso (nors tikrai turėtumėte). Galite sumokėti tai, kas vadinama minimalia įmoka. Tai gali atrodyti kaip geras dalykas, tačiau tai yra vienas greičiausių būdų įsiskolinti.

Iš esmės kreditai atrodo kaip pinigai, kurių nereikia išleisti iš karto, geriau nei grynųjų gryninimas iš savo piniginės. Nors esate skolingi 1 000 USD, kol mokėsite minimalų mokestį, viskas bus gerai iki kito mėnesio (minimalus mokestis keisis priklausomai nuo to, kiek esate skolingas). Tai yra dažna klaida, kurią daro begalė žmonių. Jei nepasiskaitysite smulkiu šriftu pasirašydami kreditinę kortelę, galų gale mokėsite daug daugiau palūkanų mokesčių, kurie gali brangiai kainuoti, kai nesumokėsite visos sąskaitos sumos. Tai kartu su pusiausvyros apsauga ir daugybe kitų mažų mokesčių, kuriuos kreditinių kortelių kompanijos bandys jums parduoti, galite atsidurti rimtoje skoloje.

Prieš perskaitydami kitą skyrių, perskaitykite mūsų straipsnį apie atlygio kreditines korteles.

Pagundos tęsis ir tęsis. Kredito kortelių kompanijos ir bankai, kurie parduoda jų korteles, imsis daug pastangų, kad galėtumėte įsigyti jų produktus. Jie juk yra verslai. Tai apima svarbių klausimų aptarimą, atitraukiant jus nuo visų įdomių privalumų, kuriuos dažnai gauna kreditinės kortelės. Kelionių punktai, draudimas ir kt. Nors visa tai gali būti naudinga tam tikru požiūriu, įspėkite, tačiau tai gali atitraukti jus nuo to, kiek galėtumėte mokėti. Daugelis kortelių taip pat gauna nemažą metinį mokestį, kurį turėsite sumokėti papildydami jau turimą skolą. Be to, jūsų surinkta skola gali žymiai paveikti jūsų kredito balą. Kadangi per mėnesį turite per daug kredito kortelių skolų, tai yra vienas iš daugelio būdų, kaip galite sumažinti savo kredito balą to net nesuprasdami.

Kaip galite išvengti įsiskolinimo?

Jei dirbate pastovų darbą ir uždirbate deramą atlyginimą, nekreipiant dėmesio į tai, ką išleidžiate savo kreditinei kortelei, švelniai tariant, gali būti brangu. Jei nesate visiškai finansiškai stabilus, jums gali būti geriau naudoti grynuosius pinigus ir debeto kortelę. Jei manote, kad jums tikrai reikia kreditinės kortelės, pasitarkite su savo vietinio banko vadybininku, dauguma bankų gali jums pasiūlyti nemokamą kortelę, kurią galėsite naudoti kritiniais atvejais. Jei esate pakankamai stabilus savo finansų srityje, pabandykite kiekvieną mėnesį laiku sumokėti visą kredito kortelės sąskaitoje nurodytą sumą. Svarbesnėms išlaidoms, tokioms kaip hipotekos tvarkymas, automobilio atsipirkimas ar verslo pradžia, uždaros paskolos gali sutaupyti daug laiko ir pinigų.

Galų gale bet kuri iš šių parinkčių gali būti tinkama jums. Ne visos kreditinių kortelių kompanijos siekia jūsų gauti. Jie, kaip ir bet kuris kitas verslas, bando parduoti jums produktą, o jūs patys turite šiek tiek ištirti ir nuspręsti, ar šis produktas jums bus naudingas ilgainiui. Paskolos išsimokėtinai, kaip ir bet kuri kita kredito forma, turi ir savo, ir minusų. Jei nesate tikras, koks variantas geriausiai atitinka jūsų poreikius, pasitarkite su finansų patarėju ir įsitikinkite, kad neužstrigote nesibaigiančiame skolų cikle, kurio negalite įveikti.

Parašykite komentarą