Neteisinga išsami kortelės informacijos klaida? | cashasap.co.uk DUK

Yra keletas bendrų kortelės duomenų klaidų, kuriose galime jums padėti. Jei paraiškos formoje sakoma, kad visų pirma jūsų kortelės informacija neteisinga, nesijaudinkite. Antra, turėsite dar kartą patikrinti, ar tik įeinate debetas kortelę detales. Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, jei įvedėte „VISA Electron“ kortelės duomenis, bus pateikta prašymo forma ne priimkite šią informaciją ir gausite pranešimą, kuriame bus nurodyta, kad jūsų kortelės informacija neteisinga.

Aš tai padariau, bet vis tiek sakoma, kad mano kortelės duomenys yra neteisingi. Ką man dabar daryti?

Jei patikrinote ir patvirtinote, kad įvedama kortelės informacija yra apie debeto kortelę, turite įsitikinti, kad įvesta kortelės informacija yra teisinga ir įvesta tiksliai taip, kaip nurodyta jūsų debeto kortelėje. , išskyrus galiojimo datą, kuri turi būti įrašyta į MMMM / mm formatas.

PAVYZDYS

2020 m. Sausio mėn. Arba 01/20 2020 01.

Atkreipkite dėmesį, kad ši informacija yra labai svarbi, nes tai bus kortelė, iš kurios surinksime jūsų grąžinimus, ir atsitiktinė klaida, kai įvesdami savo kortelės informaciją, jūsų paraiška gali būti atmesta!

Jūsų galiojimo laikas paprastai spausdinamas čia. Nepaisant to, kaip tai pavaizduota šiame paveikslėlyje, turėsite įvesti visus galiojimo pabaigos metus, pavyzdžiui: 11/2020

Tai ilgas kortelės numeris. Tai rasite debetinės kortelės priekinėje pusėje ir ji turėtų būti 16 skaitmenų.

Raudonas ratas yra jūsų saugumo numeris, kuris visada yra tik paskutiniai 3 skaitmenys kortelės gale.


DAUGIAU KLAUSIMŲ APIE JŪSŲ PARAIŠKĄ

Grįžti į DUK

Parašykite komentarą