„NordCard“ / Atsiliepimai ir skundai

Kredito limitas sąskaitoje – tai skolintojo „NordCard“ paslauga. Skirtingai nei greitasis kreditas, kredito limitas yra plačiausiai pritaikomas, tačiau, palyginti su kreditinėmis kortelėmis, papildomos kortelės nereikia, nes kredito limito suma pervedama į jūsų banko sąskaitą. „NordCard“ kredito limitas gali būti naudingas tiek nestandartiniams dienos renginiams, tiek ilgalaikiams planams.

„NordCard“ kredito limitas suteikia papildomą finansinį saugumą, pasitikėjimą, kad prireikus turėsite reikiamą pinigų sumą. Į savo sąskaitą gausite kredito limitą
. Galite nedelsdami arba iš dalies pervesti visą sumą arba palikti ją kaip rezervą ateičiai. „NordCard“ garantuoja, kad palūkanos bus mokamos tik už išleistą sumą.

Gaukite pinigų iš „NordCard“

„NordCard“ siūlo šias kreditų rūšis:

Kredito limitas sąskaitoje:

  • turima suma nuo 100 € iki 3000 €;
  • grąžinimo terminas nuo 1 mėnesio iki 5 metų.

Kodėl verta rinktis „NordCard“?

„NordCard“ siūlo modernią, patogią finansinę paslaugą, kuri gali padėti įvairiose situacijose. Kredito limitas bus naudingas tiek planuojamoms išlaidoms, tokioms kaip kelionės ar remontas, tiek nenumatytoms aplinkybėms. Jei reikia, kredito limitas gali padengti gydytojo vizitą, automobilio remontą ir kitas neplanuotas išlaidas.

„NordCard“ kredito limitas turi fiksuotą mėnesio skolinimosi palūkanų normą ir labai lanksčią grąžinimo terminą. Paskolos grąžinimą galite reguliuoti patys, atlikdami minimalias paskolos įmokas kiekvieną mėnesį arba kuo greičiau grąžindami išleistą sumą. „NordCard“ numato sąžiningas kredito limito sąlygas, todėl grąžinsite tik tai, ką išleidote, o ne visą kredito limito sumą.

Kaip kreiptis dėl „NordCard“ paskolų?

Kredito limitą galite gauti savo sąskaitoje
. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai skirti kelias minutes paskolos paraiškos pateikimui skolintojo svetainėje. Galite kreiptis dėl „NordCard“ kredito limito atlikdami šiuos veiksmus:

  • užpildykite paraiškos formą „NordCard“ svetainėje, nurodydami norimą kredito limito sumą, savo kontaktinę informaciją ir duomenis apie pajamų lygį;
  • tikėkitės iš skolintojo atsakymo, kuris yra žinomas
    , paprastai praėjus 30-60 minučių po naudojimo;
  • Teigiamo sprendimo atveju kredito limitas bus pervestas į jūsų banko sąskaitą
    . Galite nurodyti, ar norite gauti kredito limitą visiškai, iš dalies, ar palikti jį rezerve.

Parašykite komentarą