Opciono kreditas Atsiliepimas kredits247.lv

pasirinkimo kreditasGalimybių kreditas yra nauja įmonės siūloma paslauga „Nordic Finance SIA“, kuris yra 2005 m. įregistruotas prekybininkas, kurio įstatinis kapitalas yra 300 tūkst. latų ir kuris veikia „kitų skolinimo paslaugų“ sektoriuje, kuris labiau žinomas kaip nebankinių kreditorių sektorius. „Nordic Finance“ galėjo augti ir vystytis nuo 2005 m., O 2012 m. Jos apyvarta jau siekė 750 tūkstančių eurų. Tačiau 2013 m. – 748 tūkst. Eurų, taigi galima pastebėti, kad bendrovės augimas sustojo dėl stiprios konkurencijos paskolų ne bankų sektoriui srityje. Bendrovės 2013 m. Pelnas yra 250 tūkst. Eurų, tačiau įdomu tai, kad įmonėje dirba tik 6 darbuotojai, o tai reiškia, kad įmonė turi labai mažas sąnaudas ir sugeba beveik 3 savo apyvartos dalis paversti pelnu. labai geras pasiekimas. Tokie rodikliai SIA „Nordic Finance“ užima 14 vietą tarp didžiausių nebankinių kreditorių, ir tai yra labai geras pasiekimas, turint omenyje, kad Latvijoje yra kelios dešimtys šių nebankinių kreditorių. „Nordic Finance“ savo klientams teikia įvairias paslaugas, pradedant mikrokreditais ir baigiant ilgalaikiais vartojimo kreditais, o „Opportunity Credit“ yra bendrovės vartojimo kredito pasiūlymas.

Kredito klientai gali gauti paskolą nuo 500 iki 5000 eurų laikotarpiui nuo 1 iki 60 mėnesių, tačiau Šios paskolos MNR norma yra maždaug 50%, o tai reiškia, kad paėmus 500 eurų už vieną mėnesį, reikės grąžinti 517 eurų, tačiau paėmus 1000 eurų už 12 mėnesių, reikės grąžinti 1276 eurus arba 106 eurus kiekvieną mėnesį, o tai, atsižvelgiant į lengvą kredito gavimą, yra gana geros sąlygos . Laiku negrąžinant paskolos, baudos palūkanos yra 0,2% visos paskolos sumos už kiekvieną vėluojančią dieną ir yra mažiausiai 5 kartus mažesnės nei greitųjų paskolų, kurių norma paprastai yra bent 1%. „Nordic Finance“ gavo CRPC licenciją išduoti vartojimo paskolas kaip ne banko skolintojui, tačiau įmonės darbo laikas yra darbo dienomis nuo 8:00 iki 21:00, o telefono numeris yra 26619472. Jei norite susisiekti su įmone iki el. paštu, tada galite tai padaryti adresu[email protected]“, Tačiau kad klientams nereikėtų permokėti, įmonė įsteigė sąskaitas 4 didžiausiuose Latvijos bankuose („ Swedbank “, SEB,„ Citadele “ir DNB).

* REKLAMA

Tik 2015 metų pradžioje kreditorius pakeitė savo svetainės dizainą ir ten, kur klientams labai lengva gauti visą reikalingą informaciją apie paskolos gavimą, taip pat gauti atsakymus į įvairius klausimus, taip pat bendrą informaciją apie skolintojui ir jo paslaugoms. Tikrai galiu rekomenduoti šį skolintoją tiek dėl gerų klientų atsiliepimų, tiek dėl palankių sąlygų!

Gauti paskolą

Atkreipkite dėmesį, kad straipsnis buvo paskelbtas 2015-03-26 o joje esanti informacija – darbo laikas, akcijų aprašymai, informacija apie skolintojo kontaktus, minimalias ir didžiausias paskolos sumas – gali būti pasenusi. Tikslią informaciją visada galite rasti šio skolintojo svetainėje. Jei radote netikslumų, praneškite apie tai [email protected]

Parašykite komentarą