„OppLoans“ apžvalga: nedidelės paskolos kritinėms išlaidoms padengti


Redakcinė pastaba: „Credit Karma“ gauna kompensaciją iš trečiųjų šalių reklamuotojų, tačiau tai neturi įtakos mūsų redaktorių nuomonei. Mūsų rinkodaros partneriai neperžiūri, nepatvirtina ir nepatvirtina mūsų redakcijos turinio. Paskelbus, jis yra tikslus, kiek mums žinoma.

Reklamuotojo atskleidimas

Manome, kad jums svarbu suprasti, kaip mes uždirbame pinigus. Iš tikrųjų tai gana paprasta. Mūsų platformoje matomus finansinių produktų pasiūlymus teikia įmonės, kurios moka mums. Uždirbti pinigai padeda mums pasiekti nemokamus kredito balus ir ataskaitas bei sukurti kitas puikias priemones ir mokomąją medžiagą.

Kompensacija gali atsižvelgti į tai, kaip ir kur produktai rodomi mūsų platformoje (ir kokia tvarka). Bet kadangi mes paprastai uždirbame pinigus, kai randi patinkantį ir gautą pasiūlymą, stengiamės parodyti pasiūlymus, kurie, mūsų manymu, jums tinka. Štai kodėl mes teikiame tokias funkcijas kaip jūsų patvirtinimo koeficientai ir taupymo sąmatos.

Žinoma, mūsų platformos pasiūlymai neatspindi visų finansinių produktų, tačiau mūsų tikslas yra parodyti jums kuo daugiau puikių galimybių.

Argumentai “už” Minusai
Potencialiai greitas finansavimas, jei turite teisę Aukštas balandis
Taikymas neturės įtakos jūsų kredito balams Turi gauti atlyginimą per tiesioginį indėlį (nebent gyvenate Naujojoje Meksikoje)
Jokių išankstinio apmokėjimo mokesčių Turi kreiptis internetu


Ką reikia žinoti apie paskolą „OppLoans“ išsimokėtinai

„OppLoans“ dalines paskolas parduoda žmonėms, patekusiems į sunkią finansinę padėtį ir kuriems reikia greitų pinigų. „Opportunity Financial“ dalis „OppLoans“ pozicionuoja kaip alternatyvą didelių palūkanų paskoloms iki atlyginimo ir siūlo mažesnes palūkanas, nei galite mokėti už įprastą paskolą, kurią mokate iki atlyginimo.

Tačiau nepamirškite, kad jūsų metinė procentinė norma vis tiek bus gana didelė.

„OppLoans“ siūlo paskolų sumas ribotame skaičiuje valstijų, kurių suma svyruoja nuo 500 USD iki 4 000 USD, o paskolos sąlygos – nuo devynių iki 24 mėnesių.

Štai keletas kitų dalykų, kuriuos reikia žinoti apie „OppLoans“.

Taikymas neturės įtakos jūsų kredito balams

Kai kreipiatės dėl asmeninės paskolos „OppLoans“, paskolos davėjas netikrina jūsų kredito ataskaitų trijuose pagrindiniuose kredito biuruose: „Equifax“, „Experian“ ir „TransUnion“. Vietoj to, jis remiasi alternatyviomis „Clarity Services“ kredito ataskaitomis, kurios yra „Experian“ dalis.

„OppLoans“ taip pat nagrinėja kitus veiksnius, kad nustatytų, ar jums suteikta paskola, įskaitant…

 • Užimtumo statusas ir išsami informacija apie pajamas
 • Informacija apie banko sąskaitą ir finansinė istorija

Tik internetinės programos

„OppLoans“ nepriima telefono ar asmeninių programų. Paraiškos procesą turėsite užbaigti internete. Tai gali būti trūkumas, jei jums nepatinka slapta informacija pateikti internete.

Tiesioginio indėlio reikalavimai

Norėdami gauti išsimokėtiną paskolą per „OppLoans“, turite gauti savo darbo užmokestį tiesioginiu indėliu. Jei gyvenate Naujojoje Meksikoje, šis reikalavimas jums netaikomas. Jei jums mokama grynaisiais arba jūsų darbdavys nesiūlo tiesioginio indėlio, asmeninės paskolos turėsite ieškoti kitur.

Potencialiai greitas finansavimas

Pasak „OppLoans“, paskolos paraiškos, apdorotos ir patvirtintos iki 21 val. Centriniu laiku nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, paprastai finansuojamos iki kitos darbo dienos. Taigi, jei jums reikia kuo skubesnės paskolos grynaisiais, gali padėti „OppLoans“ išsimokėta paskola.

Atidžiau pažvelk į „OppLoans“

„OppLoans“ siūlo įvairius išteklius, įskaitant nemokamas interaktyvias klases per savo mokymosi platformą „OppU“, kad padėtų šviesti žmones apie jų finansus. Čia yra dar keletas detalių, kurias galbūt norėsite žinoti.

 • Nėra išankstinio apmokėjimo mokesčio – Jei norite anksčiau sumokėti paskolą ar bet kada atlikti papildomus mokėjimus, nebūsite baudžiami, nes „OppLoans“ netaiko išankstinio apmokėjimo baudų. Tai yra nauda, ​​jei norite sumažinti palūkanų sumą, kurią turėsite sumokėti per visą paskolos galiojimo laiką.
 • Tinkamumo reikalavimai – Norėdami gauti paskolą, turite būti ne jaunesnis kaip 18 metų, nebent gyvenate Alabamoje ar Nebraskoje, kur minimalus amžius yra 19 metų.
 • Kai kurie kariškiai neatitinka reikalavimų – Jūs negalėsite gauti paskolos, jei pagal Karinio skolinimo įstatymą esate apibrėžtas kaip paskolos gavėjas.

Kam tinka „OppLoans“ išsimokėtina paskola?

Jei turite blogą kreditą (arba neturite kredito) ir jums reikia skubių pinigų, bet negalite laukti kito atlyginimo, „OppLoans“ gali būti jums tinkamas pasirinkimas, ypač jei planuojate grąžinti paskolą anksčiau, nes nėra išankstinio apmokėjimo baudos .

Tačiau svarbu atsiminti, kad „OppLoan“ palūkanų normos vis dar yra labai aukštos. Jums gali būti geriau naudotis kreditine kortele, jei galite laiku atlikti mėnesinius mokėjimus, nes vidutinė kreditinės kortelės palūkanų norma yra mažesnė už „OppLoan“ palūkanų normą.

Taip pat galite apsvarstyti alternatyvią darbo dienos paskolą iš federalinės kredito unijos, nes šios paskolos palūkanos yra daug mažesnės. Tiesiog nepamirškite, kad šios paskolos turėtų būti paskutinė išeitis.

Kaip kreiptis dėl paskolos „OppLoans“

Jei norite kreiptis dėl paskolos pas „OppLoans“, turėsite apsilankyti jos svetainėje, kad pradėtumėte internetinį prašymo pateikimo procesą. Turėsite susikurti paskyrą ir būtinai perskaityti visą smulkų tekstą. Čia yra pagrindinė informacija, kurios jums reikės norint kreiptis.

 • Vardas, pavardė ir adresas
 • Telefono numeris
 • Gimimo data
 • Socialinio draudimo numeris
 • Užimtumo ir pajamų įrodymas

Nežinote, ar paskola „OppLoans“ jums tinka? Apsvarstykite šias alternatyvas.

Jei nesate tikri, kad „OppLoans“ yra jums tinkamas skolintojas, arba jei neatitinkate tinkamumo reikalavimų, pateikite keletą kitų galimybių, kurias reikia apsvarstyti.

 • Avantas: Jei jums reikia pasiskolinti daugiau nei 4 000 USD ir turite ne tokį tobulą kreditą, apsvarstykite asmeninę paskolą per „Avant“. .
 • Išmokėjimas: Jei norite sumokėti didelių palūkanų kredito kortelės skolą, „Payoff“ gali būti tinkama galimybė apsvarstyti.

Apie autorių: Anna Baluch yra laisvai samdoma asmeninių finansų rašytoja iš Klivlando (Ohajo valstija). Jos darbą galite rasti tokiose svetainėse kaip „The Balance“, „Freedom Debt Relief“, „LendingTree“ ir „RateGenius“. Anna turi MBA … Skaityti daugiau.

Parašykite komentarą