„OppLoans“ asmeninė apžvalga: alternatyva paskoloms iki atlyginimo

„Opportunity Loans, LLC“, veikianti kaip „OppLoans“, yra įmonė, užsiimanti blogų kreditų asmeninių paskolų sprendimais, kurie dažnai pateikiami kaip labiau prieinama alternatyva paskoloms iki atlyginimo. Palankiai vertinamas ekspertų ir vartotojų tarpe, o „OppLoans“ greitai tampa žinomas kaip asmeninių paskolų už blogą kreditą teikėjas, teikiamas internetu dėl greito įmonės apyvartos laiko ir mažesnių palūkanų normų, palyginti su kitomis asmeninių paskolų galimybėmis pareiškėjams, turintiems prastą kreditą.

Nuo 2019 m. Vasario „OppLoans“ veikia tik ribotame valstybių skaičiuje, tačiau asmeninių paskolų galimybių portfelis yra gaivus oras, palyginti su tuo, ką siūlo daugelis kitų paskolų davėjų. Čia yra pagrindai:

Gaukite nemokamą kredito balą

Skolininko kvalifikacija

> Turi būti 18

> Nėra minimalaus kredito balo

> Jūsų dabartinio darbdavio pajamų įrodymas mažiausiai 3 mėnesius

> Turėkite savo vardu tradicinę banko sąskaitą mažiausiai 90 dienų

> Yra tiesioginė indėlių banko sąskaita

Paskolos duomenys

> Palūkanų norma: 99–199% balandis

> Pagrindinės sumos: 1 000–4 000 USD

> Laikas patvirtinti: per kelias minutes

> Laikas gauti lėšas: kita darbo diena

> Paskolos terminai: iki 36 mėn

Be šių pagrindų, asmeninėms „OppLoans“ paskoloms netaikomi jokie paslėpti mokesčiai ar palūkanų normos, už ankstyvą grąžinimą netaikomos sankcijos. „OppLoans“ siūlo tik neužtikrintas asmenines paskolas, o tai reiškia, kad šioms lėšoms gauti nereikia jokio užstato, skirtingai nuo daugelio kitų asmeninių paskolų, užtikrinančių blogą kreditą, dėl kurių skolintojai privalo apdrausti paskolos vertę savo transporto priemone, namuose ar kitu nekilnojamuoju turtu. palyginti su prastu jų kredito balu.

„OppLoans“ paskolų palyginimas: ar „OppLoans“ jums tinka?

„OppLoans“ siekia pritraukti tam tikrą nišinį skolininką, būtent turintį blogą arba įmonės vadinamą „mažiau nei tobulu“ kreditu, tačiau kurio kreditingumas yra sudėtingesnis nei trys jo kredito balo skaičiai. „OppLoans“ specialiai siūlo asmenines paskolas, kurių palūkanų norma yra didesnė nei kitų asmeninių paskolų, tačiau leidžia nustatyti galimas palūkanų normas, mažesnes už daugelį kitų greitųjų paskolų variantų, būtent paskolų, mokamų iki atlyginimo. Tai reiškia, kad „OppLoans“ yra perspektyvi alternatyva paskoloms iki atlyginimo, kurios nustato palūkanas iki 700 proc. Nors „OppLoans“ asmeninės paskolos yra geras sprendimas konkretiems skolininkams, kitiems gali būti naudingesni kiti asmeninių paskolų sprendimai.

„SoFi“

Nors socialinių finansų santrauka „SoFi“ neturi minimalaus kredito ar pajamų reikalavimo skolininkams, tačiau pramonė yra žinoma kaip beveik elito klubas, nes norint gauti asmeninę „SoFi“ paskolą, vidutiniškai reikia didesnio kredito balo ir pajamų. lygio, nei reikalauja dauguma kitų internetinių skolintojų. Bendrovė pozicionuoja save kaip alternatyvą aukštos ar net mažos palūkanos kreditinėms kortelėms, skirtoms aukštos kvalifikacijos skolininkams, ir leidžia jiems konsoliduoti skolas, mėgaujantis tokiomis privilegijomis kaip „Bedarbio apsauga“.

Nors įmonė naudojasi kitais veiksniais nustatydama paskolos tinkamumą, pagrindinis dėmesys skiriamas pelno potencialui. Todėl „SoFi“ asmeninės paskolos yra vienos didžiausių siūlomų internetu. Išsami informacija apima:

> Minimalus kredito balas: nėra, tačiau skolininkai turi būti „gerai kvalifikuoti“

> Palūkanų norma: pradedant 5,99–16,49%, fiksuota naudojant automatinį mokėjimą, 5,74–15,20% kintama su automatiniu mokėjimu

> Pagrindinės sumos: 5000–100 000 USD

> Laikas gauti lėšas: per 30 dienų

> Paskolos terminai: 2-7 metai

Uždirbk

Tikslinis „Earnest“ asmeninės paskolos klientas, kaip „SoFi“, yra visiškai priešingas „OppLoans“. „Earnest“ siekia pasiūlyti kredito formavimo produktus ir asmenines paskolas skoloms konsoliduoti atsakingiems skolininkams, turintiems mažą portfelį. Asmeninei „Earnest“ paskolai keliami reikalavimai yra daug griežtesni nei „OppLoans“, todėl minimalus kredito balas yra 720 su aukštomis pajamomis.

Mainais „Earnest“ asmeninėms paskoloms taikomos daug mažesnės palūkanų normos ir didesnės sumos nei „OppLoans“. Čia yra pagrindai:

> Minimalus kredito balas: 720

> Palūkanų norma: 6,99–18,24% balandis

> Pagrindinės sumos: 5000–75 000 USD

> Patvirtinimo laikas: iki 2 darbo dienų

> Laikas gauti lėšas: iki 1 savaitės

> Paskolos terminai: 3-5 metai

Klestėti

Pradedančioji tarpusavio skolinimo srityje, dar vadinama prekyba rinkoje arba socialiniu skolinimu, „Prosper“ asmeninė paskola skiriasi nuo daugelio kitų internetinių asmeninių paskolų galimybių. Taip yra todėl, kad pats „Prosper“ neteikia lėšų, o tarnauja kaip tarpininkas, vertindamas skolininkus, o paskui aprūpindamas juos privačių skolintojų lėšomis. Šie kreditoriai „siūlo“ finansuoti pareiškėjo paskolą ir kuo daugiau skolintojų pateikia pasiūlymą, tuo žemesnės gali būti paskolos palūkanų normos. Dėl šios priežasties „Prosper“ klientai dažniausiai būna aukštesnėje kredito skalės dalyje, todėl tampa patrauklesni skolintojams. Bendrovė nurodo, kad vidutinis vartotojo kredito balas yra 705, o norint naudotis platforma reikalingas minimalus 640 balų balas.

Dėl mažesnių kredito balų, kuriuos įmonė priima, „Prosper“ asmeninė paskola yra vidurinis pasirinkimas tarp „OppLoans“ ir aukštesnės klasės paskolų bendrovių, tokių kaip „Earnest“ ir „SoFi“. Šios paskolos nesiūlo tiek pagrindinės sumos, kiek elito kreditoriai, o finansavimas gali trukti mažiau kvalifikuotiems kandidatams. Kvalifikuotiems skolininkams „Prosper“ teikia greitas paslaugas ir konkurencingas kainas. Štai ko vartotojai gali tikėtis:

> Minimalus kredito balas: 640

> Palūkanų norma: 6,95–35,99% balandis

> Pagrindinės sumos: 2 000–40 000 USD

> Laikas patvirtinti: greitas, tačiau finansavimas trunka iki 2 savaičių

> Laikas gauti lėšas: 3–5 darbo dienos po paskolos finansavimo

> Paskolos terminai: 3 ar 5 metai

Santrauka

„OppLoans“ nėra skirtas vidutiniam asmeninių paskolų internetu skolininkui; prie jų pridedama daug didesnė nei vidutinė palūkanų norma. Turintiems blogą kreditą ir žemus balus, o ypač skolininkams, kurie priešingu atveju naudotų paskolą iki atlyginimo, „OppLoans“ asmeninės paskolos yra daug geresnis pasirinkimas. Galėdami pasiskolinti iki 10 000 USD kartu su prieiga prie tų lėšų kitą darbo dieną, „OppLoans“ asmeninės paskolos yra greito grynųjų pinigų sprendimas, kuris teikia paslaugas net ir turintiems žemus kredito balus, todėl asmeninės paskolos skolų konsolidavimui ir kitiems tikslams tampa lengviau prieinamos.

Galite pasitikėti, kad rašydami ir vertindami išlaikome griežtą redakcijos vientisumą; tačiau mes gauname kompensaciją, kai paspaudžiate nuorodas į mūsų partnerių produktus ir esate patvirtinti.

Parašykite komentarą