Padidinkite asmeninių paskolų apžvalgą: išsimokėtinos paskolos už blogą kreditą


Redakcinė pastaba: „Credit Karma“ gauna kompensaciją iš trečiųjų šalių reklamuotojų, tačiau tai neturi įtakos mūsų redaktorių nuomonei. Mūsų rinkodaros partneriai neperžiūri, nepatvirtina ir nepatvirtina mūsų redakcijos turinio. Paskelbus, jis yra tikslus, kiek mums žinoma.

Reklamuotojo atskleidimas

Manome, kad jums svarbu suprasti, kaip mes uždirbame pinigus. Iš tikrųjų tai gana paprasta. Mūsų platformoje matomus finansinių produktų pasiūlymus teikia įmonės, kurios moka mums. Uždirbti pinigai padeda mums pasiekti nemokamus kredito balus ir ataskaitas bei sukurti kitas puikias priemones ir mokomąją medžiagą.

Kompensacija gali atsižvelgti į tai, kaip ir kur produktai rodomi mūsų platformoje (ir kokia tvarka). Bet kadangi mes paprastai uždirbame pinigus, kai randi patinkantį ir gautą pasiūlymą, stengiamės parodyti pasiūlymus, kurie, mūsų manymu, jums tinka. Štai kodėl mes teikiame tokias funkcijas kaip jūsų patvirtinimo koeficientai ir taupymo sąmatos.

Žinoma, mūsų platformos pasiūlymai neatspindi visų finansinių produktų, tačiau mūsų tikslas yra parodyti jums kuo daugiau puikių galimybių.

Argumentai “už” Minusai
Mano, kad žmonės, kurių kredito balai yra prasti arba teisingi Aukštos palūkanų normos
Gali sumažinti palūkanų normas daugumos valstybių, kuriose jis užsiima verslu, gyventojams, kai laiku mokate Mažos paskolos sumos
Išankstinė kvalifikacija taikant lengvatinį kredito tyrimą Ne visose valstijose

Ką reikia žinoti apie asmeninę „Rise“ paskolą

„Rise Credit“ yra internetinis skolintojas, siūlantis mažas asmenines paskolas – nuo 500 iki 5000 USD, priklausomai nuo jūsų valstybės, ir turintis prastų kreditų žmones. Kredito davėjas yra gana išankstinis dėl savo skolinimosi išlaidų: savo paskolas jis vadina „brangia kredito forma“, nes šių paskolų metinė palūkanų norma arba balandis gali labai padidėti.

Teigiamai vertinant, APR vis tiek gali pralenkti nuosavybės paskolų ir paskolų iki atlyginimo dienas. Vis dėlto „Rise“ paskolas rekomenduojame naudoti kaip paskutinę priemonę, naudojamą tik kritinėmis situacijomis staigioms išlaidoms, tokioms kaip automobilio remontas, medicininė priežiūra ar svarbios kelionės. Jei imate asmeninę „Rise“ paskolą, pabandykite ją kuo greičiau sumokėti, kad sutaupytumėte palūkanoms. Ir žinokite, kad išankstinio apmokėjimo bauda netaikoma, jei grąžinsite paskolą anksčiau laiko.

Dideli metiniai procentiniai rodikliai

Jūsų APR priklausys nuo valstybės, kurioje gyvenate, pajamų ir kredito, tačiau ji gali siekti net trigubus skaitmenis.

Štai kaip ta APR jums gali iš tikrųjų kainuoti. Tarkime, kad gyvenate Ilinojuje ir imkite „Rise“ 2000 USD paskolą, kurios metinė norma yra 98,69% ir 16 mėnesių terminas. Grąžindami 2000 USD paskolą, sumokėsite akį traukiančias 1 488,32 USD palūkanas.

Neaiški tarifų mažinimo programa

„Rise“ teigia, kad galite „pereiti į geresnes normas“ mokėdami laiku mokamus mėnesinius mokėjimus, tačiau nepateikia išsamesnės informacijos, kas ir kaip gali pretenduoti.

Mano, kad žmonės turi silpnesnius kreditus

„Rise“ vertina žmones, kurių kredito balai yra žemesni. Jei imate paskolą ir jūsų kreditas pagerėja, galbūt galėsite gauti geresnes normas ir sąlygas, jei gausite naują paskolą su tradiciniu skolintoju.

Praneša apie mokėjimus pagrindiniam kredito biurui

„Rise“ praneša apie mokėjimus pagrindiniam kredito biurui, todėl „Rise“ paskola gali padėti padidinti kreditą, jei mokate laiku. Skolintojas taip pat gali nemokamai peržiūrėti jūsų „TransUnion®“ kredito balą, siunčia įspėjimus apie kreditą ir siūlo finansinius išteklius.

Atidžiau pažvelk į asmenines paskolas „Rise“

Štai ką dar reikia žinoti apie „Rise“ paskolas.

  • Paskolos sąlygos yra trumpos – maždaug nuo keturių iki 26 mėnesių. Tikslus ilgis priklausys nuo jūsų valstybės ir kredito.
  • Taikyti, jūs turite būti ne jaunesnis kaip 18 metų (19 Alabamoje), gyventi valstybėje, kurią teikia įmonė, ir turėti nuolatinį pajamų šaltinį, galiojančią atsiskaitomąją sąskaitą ir el. pašto adresą.
  • Gali būti, kad galėsite gauti paskolos lėšų kai tik kitą darbo dieną. Tačiau nepamirškite, kad, atsižvelgiant į jūsų banką, gali tekti palaukti, kol jūs can naudotis savo grynaisiais.
  • „Rise“ nebus baudžiama už tai, kad anksčiau sumokėjote paskolą. Tačiau joje nepateikiama išsami informacija apie kitus galimus mokesčius – perskaitydami paskolos sutartį būtinai perskaitykite smulkų šriftą.
  • Pakilimas galimas ne visose valstijoseir jis netarnauja skolininkams, kurie pagal Karinio skolinimo įstatymą yra apibrėžti kaip skolininkai.

Kam tinka „Rise“ paskola?

Padidėjusios asmeninės paskolos gali būti geras pasirinkimas žmonėms, kuriems greitai reikia pinigų ir kuriems sunku gauti kitų kreditorių patvirtinimą dėl jų kredito. Tačiau atsižvelgiant į aukštą paskolos davėjo metinę sumą, prieš gaunant paskolą „Rise“ siūlome ištirti visas kitas galimas paskolos galimybes ir alternatyvas.

Alternatyvos gali būti gauti alternatyvią paskolą iki atlyginimo iš federalinės kredito unijos arba paprašyti patikimo draugo ar giminaičio kartu pasirašyti kito skolintojo paskolą, o tai gali padidinti jūsų sutikimo tikimybę ir lemti mažesnę palūkanų normą. Būtinai apsipirkite ir palyginkite visas galimybes.

Jei vis dėlto gaunate paskolą „Rise“, nepamirškite, kad po paskolos sutarties pasirašymo turite penkias darbo dienas apsigalvoti ir grąžinti pagrindinę sumą.

Kaip kreiptis su „Rise“

„Rise“ suteikia galimybę kreiptis dėl kvalifikacijos, nedarant poveikio jūsų kredito balams. Norėdami kreiptis dėl kvalifikacijos kėlimo, jums reikės tokios informacijos kaip jūsų name, aadresas, kontaktinė informacija, norima paskolos suma ir metinės pajamos.

Atminkite, kad išankstinė kvalifikacija yra tik galimų paskolos sąlygų įvertinimas. Jei pasirenkate išankstinę kvalifikaciją ir nusprendžiate gauti paskolą „Rise“, turėsite pateikti oficialią paraišką, kad sužinotumėte, kokios galėtų būti jūsų faktinės sąlygos, dėl kurios bus pateiktas kreditinis tyrimas. Jei jūsų paraiška bus išnagrinėta ir patvirtinta iki prašymo pateikimo dienos 18 val. Rytų laiku, pinigus galėsite gauti iškart kitą darbo dieną.

Nežinote, ar „Rise“ paskola jums tinka? Apsvarstykite šias alternatyvas.

  • Skolinimo klubas: Skolinimo klubas galėtų būti naudingas žmonėms, norintiems mažesnių palūkanų.
  • Pradžia: „Upstart“ gali būti idealus variantas, jei norite skolintojo, kuris atsižvelgtų ne tik į jūsų kredito balus.

Apie autorių: Kim Porteris yra rašytojas ir redaktorius, parašęs žurnalui AARP, „Credit Karma“, „Review.com“, „US News & World Report“ ir kt. Jos mėgstamiausios temos yra kreditų didinimas … Skaityti daugiau.

Parašykite komentarą