Pagalba Teksase „SingleMoms.ORG“ – pinigai, gyvenimas ir dar daugiau

Teksaso valstija yra didžiausia ištisose 48 valstijose … ir savo dydžiu nusileidžia tik Aliaskai. Valstybė yra politiškai ir ekonomiškai svarbi ir garsėja turtingu Dalaso miestu, JFK nužudymu, jo nafta, galvijais ir Davy Crockettu!

Jei gyvenate Teksase, be abejonės, visa tai žinote apie savo valstybę ir dar daugiau. Bet ar žinojote, kad jei esate vieniša motina, gyvenanti Teksase, nereikia jausti, kad jūs visi vienišiai rūpinatės savo šeima?

Teksaso valstija žino, kad būti vieniša mama gali būti sunkus skambutis. Pinigus, gaunamus iš vienkartinių pajamų, arba be jokių pajamų, jei jūsų vaikai yra labai maži, gali būti sunku rasti, o viskas yra taip brangu. Jums gali prireikti pagalbos švietimo, vaikų priežiūros, mitybos ar būsto srityse, kad būtų išvardyti tik keli dalykai, už kuriuos gali būti sunku mokėti. Na, laikas nustoti jaudintis ir imtis veiksmų. Viskas, ką jums reikia žinoti, yra tinkami žmonės, į kuriuos reikia kreiptis, ir reikalinga pagalba gali būti jūsų kelyje.

Finansinė pagalba

Kitas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra TANF programa. TANF reiškia laikiną pagalbą vargstančioms šeimoms ir tai yra puiki programa, kuri gali padėti išspręsti daugybę jūsų problemų. Tam yra nustatytas laiko apribojimas: 60 mėnesių yra vieno žmogaus gyvenimo riba, tačiau per šį laiką jūs galėtumėte pakeisti savo gyvenimą. TANF gali padėti jums grynaisiais pinigais, būstu, vaikų priežiūra ir šeimos maitinimu … todėl patikrinkite čia:

http://www.tanf.us/texas.html

Galbūt, jei grynieji pinigai yra nedideli, galvojate ir apie paskolą „Payday“. Tai yra trumpalaikės paskolos, kurios gali būti naudingos, jei netikėtos sąskaitos gaunamos prieš pat darbo dieną, kai trūksta pinigų. Tačiau daugelis šių paskolų gavo blogą vardą dėl labai didelių palūkanų normos nustatymo ir didelių baudų už pavėluotus grąžinimus. Taigi, jei jums reikia imti tokią paskolą, būtinai atidžiai perskaitykite smulkų tekstą ir skolinkitės tik iš patikimo skolintojo, pavyzdžiui, įsteigto banko. Nesikreipkite į paskolos ryklius, tai galų gale sukuria tik daugiau skolų. Jei vietoj to galite rasti dotaciją ar kitokią valstybės pagalbą, eikite į tai, jos nereikia grąžinti.

Pagalba su maistu

Nusipirkti ką nors tokio paprasto ir būtino, kaip maisto, norint išmaitinti šeimą, gali būti sunkiau, nei atrodo. Vienišos mamos dažnai pastebi, kad jų pinigai nėra pakankamai toli, todėl kokybišką šviežią maistą kartais pakeičia pigus nepageidaujamas maistas. Jūs žinote, ką norite nusipirkti, bet tai kainuoja tiesiog per daug. Nesijaudinkite, Teksase jums yra pagalba, kad galėtumėte gauti tinkamą mitybą sau ir savo vaikams.

Jei užregistravote pagalbos per TANF, ten galite gauti mitybos pagalbos. Jei ne, Teksasas turi programą SNAP, kuri gali būti tik bilietas. SNAP (papildomos mitybos pagalbos programa) pakeitė pasenusią Teksaso maisto ženklų programą ir išduos reikalavimus atitinkančioms mamoms elektroninę išmokų kortelę. Tai paprasčiausiai perbraukiama, nors mašina, pavyzdžiui, kreditinė kortelė dalyvaujančiose maisto prekių parduotuvėse, užmokestį už maistą ar iš dalies. Sužinokite, ar galėtumėte gauti šią pagalbą čia:

Ar žinojote, kad SNAP suteikia galimybę naudoti savo perbraukimo kortelę mainais į sėklas, taigi, jei turite vietos lauke, galite užtaisyti savo daržovių pleistrą ir turėti tikrai šviežią maistą už nedidelę kainą! Jei gyvenate bute ir neturite vietos kieme, vis tiek galite auginti vaistažoles ar galbūt pomidorus lango dėžėje. Nėra nieko tokio gero, kaip šviežias, namuose užaugintas maistas!

Jei turite vaikų iki 5 metų amžiaus arba jei maitinate krūtimi, gimdote po gimdymo ar esate nėščia, turėtumėte turėti galimybę gauti pagalbos per Teksaso WIC programą. WIC reiškia moteris, kūdikius ir vaikus, o daugiau apie tai ir savo tinkamumą galite rasti čia:

http://www.dshs.state.tx.us/wichd/gi/eligible.shtm

Teksasas taip pat turi maisto bankus, kurie gali būti naudingi jūsų šeimos mitybai. Ši nuoroda gali nurodyti, kur rasti maisto bankus ir kaip gauti pagalbos:

http://feedingamerica.org/foodbank-results.aspx?state=TX

Pagalba vaikų priežiūrai

Jei negalite rasti ar nusipirkti geros, patikimos vaiko priežiūros, negalite eiti į darbą. Tai taip paprasta. Bet jūs turite eiti į darbą, jei kada nors užsidirbsite pinigų, kurių reikia norint tinkamai užauginti savo vaikus ir tinkamai gyventi.

Tai sunki problema, su kuria susiduria tiek daug vienišų mamų Teksase. Taigi, pasinaudokite visomis pagalbos galimybėmis, kurias galite gauti iš savo valstybės. Tai, kas siūloma Teksase:

http://www.twc.state.tx.us/svcs/childcare/ccinfo.html

Tačiau jei neatitinkate kriterijų, bet vis tiek reikia pagalbos ieškant tinkamų vaiko priežiūros sprendimų, reikia išbandyti ir kitus dalykus. Susiraskite draugų su kitomis vienišomis mamomis jūsų kaimynystėje, nes galėtumėte susiburti į auklių ratą, o gal drauge susimokėti, kad sumokėtumėte kitai mamai, kad ji liktų namuose ir prižiūrėtų vaikų grupę. Kai kurios bažnyčios ar bendruomenės grupės taip pat siūlo vaikų priežiūrą už prieinamą kainą. Net kai kurie apsišvietę darbdaviai gali būti pasirengę įkurti lopšelį-darželį arba pasiūlyti šiek tiek pagalbos vaiko priežiūros išlaidoms padengti. Vien kalbėjimasis su žmonėmis jūsų kaimynystėje gali sukelti atsakymą į problemą.

Pagalba sveikatos priežiūros srityje

Kai turite mažų vaikų, sužinosite, kiek jiems reikia kreiptis į gydytojus, odontologus, optikus … visada yra kažkas medicininio, į kurį reikia atkreipti dėmesį. Vaikai turi būdą susirgti ar patekti į nelaimingus atsitikimus, o ar jūs to nežinote! Tada yra ir visi įprasti dalykai … ir jums taip pat, kai esate nėščia ar ką tik pagimdžiusi. Kai kurios mamos gali turėti ilgalaikių ligų ar negalių, o vaikai taip pat gali nukentėti nuo šių problemų, dėl kurių sveikatos priežiūra tampa dar svarbesnė. Jei jums reikia pagalbos apmokėti medicinines sąskaitas (o kas ne?), Teksasas jums pateikia keletą pasiūlymų.

Jei turite mažas pajamas, galite gauti Medicid.

http://www.benefits.gov/benefits/benefit-details/1640

Jei jums reikia sveikatos priežiūros tik vaikams, tai yra nuoroda, kurios reikia laikytis. Nukreipsite į puslapį, kuriame pateikiama visa informacija apie Teksaso CHIP (vaikų sveikatos draudimo programą):

Pagalba būstui

Kitas punktas sąraše? Būstas. Taip, per savo būsto ir miesto plėtros programą (HUD) Teksasas gali jums padėti ir šioje gyvybiškai svarbioje gyvenimo dalyje. Galite gauti pagalbos mokėdami nuomą, hipotekos mokėjimus ir norėdami rasti saugų, tinkamą būstą savo šeimai auginti.

http://www.hud.gov/local/index.cfm?state=tx&topic=renting

Namo ar buto įsigijimas, žinoma, nėra problemos pabaiga. Gal vis dar nerimaujate, kaip sumokėti aušinimo sąskaitas per vasarą ar šildymo sąskaitas žiemai? Teksase ši pagalba taip pat yra kortelėse. Yra schema, vadinama LIEAP, kuri gali sumažinti stresą mokant už juos.

http://www.tdhca.state.tx.us/ea/index.htm

Pagalba švietimo srityje

Šiais laikais visiems reikia gero išsilavinimo. Švietimas gali padėti gauti geresnį darbą, geresnes pajamas ir šviesesnę ateitį. Tai taip pat gali padėti jūsų vaikams eiti į puikų gyvenimą. Taigi, kad ir ką darytumėte, turite rasti būdą, kaip įgyti tą išsilavinimą.

Geros naujienos yra tai, kad švietimas taip pat yra sritis, pritraukianti didžiulį finansavimą dotacijų, stipendijų ir paskolų forma. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra susekti tinkamus, kurie jums padės. Čia neįmanoma sudaryti išsamaus sąrašo, nes jų yra per daug, tačiau šios idėjos turėtų nukreipti jus teisinga linkme.

Pirmiausia patikrinkite, ar turite teisę į FAFSA. FAFSA reiškia „Nemokama paraiška federalinei studentų pagalbai“, ir tai yra tai, ko jums reikia kreiptis norint pradėti. Žemiau esančioje nuorodoje pateikiama informacija apie tai, kaip kreiptis į FAFSA Teksase.

http://www.fafsaonline.com/FAFSA-school-codes/tx/

Galbūt jūs galvojate apie profesinės kvalifikacijos, pavyzdžiui, slaugos, įgijimą? Jei taip, jums gali būti skirtas specialus finansavimas. Ieškokite internete, kad sužinotumėte, kokia pagalba yra, arba paklauskite kolegijos, kurioje lankotės.

Yra daugybė kitų būdų, kaip gauti pagalbą ir švietimo sąskaita, pradedant nuo individualių ar „nuo kolegijų“ skiriamų stipendijų iki darbdavio rėmimo. Medicininės sąlygos taip pat gali pritraukti pagalbą, jei kas nors iš jūsų šeimos kenčia nuo jų. Sergantys vėžiu ar turintys ilgalaikę negalią, dažniausiai gali gauti papildomos pagalbos. Vėlgi, pažvelkite į internetą, nes daugybė specialiųjų poreikių apdovanojimų tokiais atvejais kaip ir kiekvienais metais skiriami visoje JAV ir jei turite teisę į pagalbą, nenorite praleisti. Kai kurios bažnyčios ar kitos religinės grupės turi stipendijas ar stipendijas savo nariams ir narių vaikams.

Nepamirškite, kad jei jūsų vaikai gabūs sportui, akademiniams dalykams ar net buvo ypač pastebimi dėl pagalbos bendruomenėje, jiems taip pat gali būti siūlomos stipendijos.

Nepraleiskite jokių galimų pagalbos švietimo srityje būdų. Ką norėtumėte veikti, kažkur atsiras kažkas, kas gali padėti!

Pagalba gabenant

Vienišoms mamoms, gyvenančioms dideliuose Teksaso miesteliuose, neturėtų kilti problemų važiuojant valstybiniu viešuoju transportu. Tai gerai organizuota ir prieinama. Gaukite žemiausią sąrašą čia:

http://www.txdot.gov/drivers_vehicles/public_transit/find_ride.htm

Garantijų nėra, bet jums gali tiesiog pasisekti!

Automobilių išlaikymas ir eksploatacija gali kainuoti daug, tačiau jei galite rasti kitų vienišų mamų grupę savo vietovėje, galbūt galite paleisti automobilių dalijimosi schemą. Galite suskirstyti išlaidas ir pasidalinti vairavimu … ir tai palengvina visų gyvenimą! Tada jūs galite netoliese rasti ką nors, kuris mielai iškeistų liftus į darbą, kad gautų nedidelę pagalbą vaikams ar maisto ruošimui, valymui ar sodininkystei. Arba gal galite sau leisti pasiūlyti kam nors šiek tiek pinigų, kad keltuvai dirbtų? Dažniausiai yra atsakymas į daugumą problemų, jei nuolat ieškote.

Tai, kas išdėstyta pirmiau, turėjo jus nukreipti tinkama linkme, kad surastumėte pagalbos, reikalingos geresniam gyvenimui Teksase. Sužinokite viską, ką galite iš aukščiau pateiktų nuorodų, ir paklauskite, ar jums reikia daugiau pagalbos. Teksasas nori jums padėti!

Parašykite komentarą