Pagalba Vakarų Virdžinijoje. SingleMoms.ORG – pinigai, gyvenimas ir dar daugiau

Vakarų Virdžinija, turinti žemą nusikalstamumo lygį, mažai žmonių turinčius miestus, nuostabų kalnuotą kraštovaizdį ir mažą pragyvenimo kainą, yra puiki šeima šeimoms.

Bet ne visos šeimos yra sukurtos vienodos. Kai kurios šeimos stengiasi rasti pakankamai grynųjų, kad galėtų išgyventi mėnesį, ir tai dar labiau tikėtina, kad tai bus jūsų atveju, jei esate vieniša mama. Vienišų mamų laikas sunkesnis nei daugumos. Jūs turite auginti vaikus, laikyti namus, apsipirkti ir gaminti maistą bei susidoroti su visomis kasdienėmis problemomis, kurios yra šeimos gyvenimo dalis, be partnerio pagalbos ir paramos. Dar sunkiau tai, kad jūs taip pat turite gauti darbą ir išeiti į darbą.

Išgyventi iš vienų pajamų yra sunkus darbas, tačiau vienišoms mamoms Vakarų Virdžinijoje yra pagalbos. Daugelis mamų praleidžia dalį jiems priklausančios pagalbos, nes paprasčiausiai nežino, kaip jos gauti. Nebūk viena iš tų mamų … pagalba yra, ir taip ją rasti.

Finansinė pagalba

Galbūt jūs to nežinote, tačiau JAV yra atidėję milijardus dolerių dotacijai vienišoms mamoms, kurios patiria finansinių sunkumų!

Toliau Vakarų Virdžinijoje galbūt galėsite gauti pagalbos iš TANF (laikinosios pagalbos nepasiturinčioms šeimoms). Valstybėje programa taip pat vadinama WV Works. „VW Works“ siūlo vertingą pagalbą finansams ir daugeliui kitų svarbių gyvenimo sričių, kad atsistotumėte ant kojų ir padėtumėte tapti savarankišku. Sužinokite viską apie tai čia:

http://www.wvdhhr.org/bcf/family_assistance/wvworks.asp

Jei nerimaujate dėl to, kad mėnesio pabaigoje gausite netikėtas sąskaitas ir kitas išlaidas, kai pinigų tikrai trūksta, galbūt pagalvojote apie paskolos su mokėjimo diena paėmimą. Tai yra trumpalaikė paskola, kuri gali būti naudinga norint pereiti prie atlyginimo dienos, tačiau jie turi ir neigiamą pusę. Daugelis šių paskolų gavo blogą vardą dėl labai didelių palūkanų normos ir už dideles baudas už pavėluotus grąžinimus. Taigi, jei jums reikia imti tokią paskolą, būtinai atidžiai perskaitykite smulkų tekstą ir skolinkitės tik iš patikimo skolintojo, pavyzdžiui, įsteigto banko. Nesikreipkite į paskolos ryklius, tai galų gale sukuria tik daugiau skolų. Jei vietoj to galite rasti dotaciją ar kitokią valstybės pagalbą, eikite į tai, jos nereikia grąžinti.

Pagalba su maistu

Geras maistas yra gyvenimo dalykas, ir tai niekada nėra svarbiau nei tada, kai esate nėščia, maitinate krūtimi ar turite mažų vaikų. Vaikams ir mamoms reikia daug gerų, šviežių daržovių, vaisių, pieno produktų ir grūdų, kad jie būtų sveiki ir laimingi. Tačiau šie maisto produktai gali kainuoti daugiau nei nepageidaujamas maistas, todėl jums gali kilti problemų.

Jei jums reikia pagalbos dėl mitybos ir gyvenate Vakarų Virdžinijoje, tai ką daryti. Jei užsiregistravote gauti pagalbos per „WV Works“, ten galite gauti mitybos pagalbos. Jei ne, nesijaudinkite, Vakarų Virdžinija turi kitas programas, kurios galėtų pasiūlyti jums reikalingą pagalbą.

Viena programa, į kurią galite kreiptis, yra SNAP. Tai yra senosios „Maisto ženklų“ schemos pakeitimo programa, o vietoj popierinių čekių išduoda elektronines korteles. Tada jie perbraukiami per kredito kortelių tipo automatus dalyvaujančiose maisto prekių parduotuvėse, kad galėtumėte pasiimti prekių.

Be to, SNAP taip pat suteikia galimybę pasinaudoti savo perbraukimo kortele mainais į sėklas, taigi, jei turite vietos išorėje, galite užmegzti savo daržovių pleistrą ir turėti tikrai šviežią maistą už nedidelę kainą! Jei gyvenate bute ir neturite vietos kieme, vis tiek galite auginti vaistažoles ar galbūt pomidorus lango dėžėje. Nėra nieko tokio gero, kaip šviežias, namuose užaugintas maistas.

Kitas mintis yra WIC. Jei turite vaikų iki 5 metų amžiaus arba maitinate krūtimi, gimdote po gimdymo ar esate nėščia, turėtumėte turėti galimybę gauti pagalbos per Vakarų Virdžinijos WIC programą. WIC reiškia moteris, kūdikius ir vaikus, o daugiau apie tai ir savo tinkamumą galite rasti čia:

http://ons.wvdhhr.org/Applicant/EligibilityRequirements/tabid/1146/Default.aspx

Pagaliau maistinę pagalbą taip pat galima gauti per Vakarų Virdžinijos maisto bankus.

Pagalba vaikų priežiūrai

Jei esate vieniša mama, didelė tikimybė, kad jums reikia išeiti į darbą, kad uždirbtumėte pinigus, kad išlaikytumėte savo šeimą. Ne tau prabanga likti namuose auginti vaikus! Taigi, jums reikės rasti ką nors prižiūrėti vaikus, kol būsite darbe. Vaikų priežiūra gali užimti didelę jūsų pajamų dalį, tačiau vienišoms mamoms Vakarų Virdžinijoje yra pagalbos, kuri neturi daug pinigų. Subsidijuojamas vaikų priežiūros vietas galima gauti, jei turite vaikų iki 13 m. Arba jaunesnių nei 18 m., Jei jie turi specialių poreikių.

Žinoma, gali būti, kad per šią programą negalėsite gauti pagalbos dėl vaikų priežiūros, jei neatitiksite kriterijų. Tačiau dar nepanikuokite, nes vis dar yra dalykų, kuriuos galite padaryti, kurie turėtų padėti jums rasti sprendimą. Susiraskite draugų su kitomis vienišomis mamomis jūsų kaimynystėje, nes galėtumėte susiburti į auklių ratą, o gal drauge susimokėti, kad sumokėtumėte kitai mamai, kad ji liktų namuose ir prižiūrėtų vaikų grupę. Kai kurios bažnyčios ar bendruomenės grupės taip pat siūlo vaikų priežiūrą už prieinamą kainą. Net kai kurie įjungę darbdaviai gali būti pasirengę įkurti lopšelį-darželį arba pasiūlyti šiek tiek pagalbos vaiko priežiūros išlaidoms padengti. Kartais nuostabu, kaip tiesiog kalbėjimasis su žmonėmis gali padėti rasti atsakymus į tavo problemas.

Pagalba sveikatos priežiūros srityje

Sveikatos priežiūros politika yra brangi, dažnai pernelyg brangi tiems, kurie neturi didelių pajamų. Ironiška yra tai, kad medicininių paslaugų pagalba dažniausiai reikalinga tiems, kurie turi mažas pajamas. Vienišoms mamoms su mažais vaikais, nėščioms moterims, vaikams … visiems reikalinga įprastinė medicininė priežiūra ir pagalba ligos ar kritinės padėties atveju.

Pirmiausia pabandykite sužinoti, ar turite teisę į „Medicaid“. Mažas pajamas gaunančios šeimos dažnai gali gauti visą reikalingą pagalbą iš šios gerai žinomos sveikatos priežiūros programos.

http://www.wvdhhr.org/bcf/family_assistance/medicaid.asp

Vakarų Virdžinijoje taip pat yra programa, vadinama CHIP. Tai suteikia sveikatos apsaugą vaikams, todėl patikrinkite, nes net jei neturite teisės gauti „Medicaid“, tai gali būti tikrai naudinga.

Pagalba būstui

Būstą gali būti sunku rasti. Na, tokio būsto, kokio jums reikia, jei vis tiek esate vieniša mama su mažais vaikais. Mamoms ir vaikams reikia tikros saugios, patogios vietos paskambinti į namus, tačiau jiems dažnai sunku sau leisti tokią vietą. Norėdami gauti pagalbos dėl būsto, apsilankykite toliau nurodytame tinklalapyje, skirtame Vakarų Virdžinijos būsto ir miesto plėtros agentūrai (HUD). HUD gali pasiūlyti pagalbą ieškant tinkamų būstų šeimoms, taip pat padėti sumokėti nuomą ar hipoteką.

http://portal.hud.gov/hudportal/HUD?src=/states/west_virginia

Komunalinės paslaugos taip pat gali kelti didelį nerimą. Jei nerimaujate dėl namų Vakarų Virdžinijoje šildymo ar aušinimo išlaidų, pabandykite sužinoti, ar LIHEAP gali padėti. Jei atitiksite kriterijus, jūsų sąskaitos už energiją gali būti subsidijuojamos, todėl jums nereikės per žiemą drebėti ar vasarą kepti! Svarbu, kad namuose būtų patogi temperatūra, kai vaikai yra labai maži, todėl prireikus gaukite pagalbos.

http://www.wvdhhr.org/bcf/family_assistance/utility.asp

Pagalba švietimo srityje

Visi žino, kad švietimas yra svarbus šiandieninėje darbo rinkoje. Jūs negalite gauti padoraus darbo be kvalifikacijos, todėl gali būti, kad jums reikia grįžti į koledžą, kad padarytumėte geresnę savo ir savo šeimos ateitį. Be to, jūsų vaikai turi eiti į koledžą, kad ir jie galėtų laikyti visus svarbius egzaminus. Vis dėlto išsilavinimas turi savo kainą. Išlaidos gali būti per didelės, kad tenkintumėtės vienai, todėl turite rasti pagalbos joms apmokėti.

Pirmiausia patikrinkite, ar turite teisę į FAFSA. FAFSA reiškia „Nemokama paraiška federalinei studentų pagalbai“, ir tai yra tai, ko jums reikia kreiptis norint pradėti. Žemiau pateiktos nuorodos suteikia informacijos apie tai, kaip kreiptis į FAFSA Vakarų Virdžinijoje.

http://www.fafsaonline.com/FAFSA-school-codes/wv/

Vakarų Virdžinijos kolegijos fondas taip pat gali suteikti daugiau informacijos apie pagalbą finansuojant švietimą:

Ką daryti, jei norite įgyti profesinę kvalifikaciją, pavyzdžiui, slaugą? Jei taip padarysite, jums gali būti skirtas specialus finansavimas. Ieškokite internete, kad sužinotumėte, kokia pagalba yra, arba paklauskite kolegijos, kurioje lankotės.

Yra daugybė kitų būdų, kaip gauti pagalbą ir švietimo sąskaita, pradedant nuo individualių ar „nuo kolegijų“ skiriamų stipendijų iki darbdavio rėmimo. Medicininės sąlygos taip pat gali pritraukti pagalbą, jei kas nors iš jūsų šeimos kenčia nuo jų. Sergantys vėžiu ar turintys ilgalaikę negalią, dažniausiai gali gauti papildomos pagalbos. Vėlgi, pažvelkite į internetą, nes daugybė specialiųjų poreikių apdovanojimų tokiais atvejais kaip ir kiekvienais metais skiriami visoje JAV ir jei turite teisę į pagalbą, nenorite praleisti. Kai kurios bažnyčios ar kitos religinės grupės turi stipendijas ar stipendijas savo nariams ir narių vaikams.

Nepamirškite, kad jei jūsų vaikai gabūs sportui, akademiniams dalykams ar net buvo ypač pastebimi dėl pagalbos bendruomenėje, jiems taip pat gali būti siūlomos stipendijos.

Taip pat galite patikrinti garsenybių stipendijas, kurias siūlo Davidas Lettermanas ar Billas Gatesas. Jų yra nemažai, daugybė įžymybių pavardžių patenka į įvairių sričių švietimo rėmimą.

Yra labai daug pagalbos švietimo srityje galimybių. Tai užtrunka šiek tiek laiko ir pastangų, tačiau rezultatai to verti!

Pagalba gabenant

Vakarų Virdžinijos miestuose ar didesniuose miestuose gyvenančios vienišos mamos tikriausiai pastebės, kad nereikia automobilio išlaidų. Viešasis transportas yra geras ir prieinamas.

http://www.transportation.wv.gov/publictransit/Pages/default.aspx

Bet, žinoma, jei gyvenate daugiau kaimo vietovėse, viešasis transportas gali būti šiek tiek lengvesnis. Jei gyvenate užmiestyje Viskonsino valstijos rajonuose, norėdami apeiti turėsite prieigą prie automobilio. Kodėl gi nežiūrint, ar ši schema, susieta blelow, gali pasiūlyti jums nemokamą automobilį? Skamba per gerai, kad būtų tiesa, bet tai įmanoma

Garantijų nėra, bet jums gali tiesiog pasisekti!

Lengvieji automobiliai prižiūri ir važiuoja daug, ir tai gali kelti didelį nerimą, jei neturite daug atsarginių pinigų. Bet jei galite rasti kitų vienišų mamų grupę savo vietovėje, galbūt galite paleisti automobilio dalijimosi schemą. Galite suskirstyti išlaidas ir pasidalinti vairavimu … ir tai palengvina visų gyvenimą! Tada jūs galite netoliese rasti ką nors, kuris mielai iškeistų liftus į darbą, kad gautų nedidelę pagalbą vaikams ar maisto ruošimui, valymui ar sodininkystei. Arba gal galite sau leisti pasiūlyti kam nors šiek tiek pinigų, kad keltuvai dirbtų? Kalbėkitės su žmonėmis, klauskite, peržiūrėkite skelbimus vietinėse parduotuvėse ir laikraščiuose … galbūt yra kas nors, kuris nori pasidalinti automobiliu su tokiu pat kaip jūs!

Jei turite neįgalų vaiką, ar pats turite negalią ar sunkią ligą, galite gauti pagalbos dėl pervežimo per Vakarų Virdžinijos greitosios medicinos pagalbos schemą. Išsamią informaciją rasite čia:

Taigi, …

Parašykite komentarą