Pagrindinė informacija | Trumpalaikės ir mokėjimo dienos paskolos

Svarbu, kad perskaitytumėte šią informaciją prieš pasirašydami savo paraišką gauti paskolą cashasap.co.uk. Šiame dokumente kartu su SECCI ir paraiškos forma pateikiama informacija, kurios jums reikia norint įvertinti, ar paskola tinka jūsų konkretiems poreikiams ir finansinei padėčiai, ir padėti suprasti pagrindinę riziką, susijusią su „cashasap.co.uk“ įsigijimu. paskola. Skirkite laiko tai perskaityti. Jei turite klausimų ar norite gauti papildomos informacijos ar paaiškinimų apie paskolą, žr. DUK puslapį DUK. Jei nerandate atsakymo į savo klausimą DUK puslapyje, susisiekite su mumis atsiųsdami el. Laišką adresu [email protected] arba parašę mums adresu APFIN Limited, 3rd Aukštas, 12 Gough Square, Londonas, EC4A 3DW arba paskambinę mums telefonu 0800 488 0905.

Paskolos naudojimas

Jūsų paskola cashasap.co.uk yra trumpalaikė kredito priemonė, skirta suteikti jums lėšų trumpam laikotarpiui, kol gausite kitą atlyginimo sumą. Cashasap.co.uk paskolos turi palyginti dideles skolinimosi išlaidas, palyginti su tradiciniais ilgesnio laikotarpio finansavimo šaltiniais. Todėl paskolos „cashasap.co.uk“ suteikimas nėra tinkamas palaikyti ilgalaikį skolinimąsi ilgą laiką ir būtų brangus kaip priemonė skolintis ilgesnį laiką.

Neturėtumėte imti paskolos, jei manote, kad negalėsite jos grąžinti sutartą grąžinimo dieną. Jei negrąžinsite visos likučio grąžinimo dieną, pažeisite Sutartį ir turėsite mokėti mokesčius (žr. Toliau). Jei jums reikia paskolos ilgalaikiam laikotarpiui, yra tinkamesnių alternatyvų iš kitų šaltinių.

Ką mokėsite pagal Sutartį

Jums reikės grąžinti visą paskolos sumą ir palūkanas (taip pat visus mokesčius ar kitus mokesčius, kuriuos galbūt patyrėte) vienu grąžinimu paskolos sutartyje nurodytą grąžinimo dieną. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų mokesčius, skaitykite SECCI.

Mokėjimą automatiškai surinksime iš jūsų debeto kortelės grąžinimo dieną. Bandysime surinkti mokėjimą daugiau nei du kartus ir nebandysime surinkti sumos, kuri skiriasi nuo visos mokėtinos sumos, nebent su tuo konkrečiai sutarėme.

Galite bet kada atšaukti nepertraukiamo mokėjimo įgaliojimą (MUĮ), kurį naudojame mokėjimui surinkti. Jei norite tai padaryti, susisiekite su mumis. Atkreipkite dėmesį, kad jūs ir toliau atsakote už visą ir laiku grąžintą paskolą cashasap.co.uk, todėl atšaukę CPA vis tiek turite sumokėti kitomis priemonėmis. Mes galime priimti mokėjimą debeto kortele, banko pavedimu ar čekiu.

Norėdami padėti suprasti paskolos kainą, žiūrėkite toliau pateiktą pavyzdį:

Pasiskolinta suma: 100 svarų

Trukmė: 30 dienų

Palūkanų norma: 290% per metus

Visas grąžinimas: 123,84 svarai

Balandis: 1,248%

Nesugebėjimas atsilyginti grąžinimais

Jei iki paskolos sutartyje nurodytos dienos nesugebėsite visiškai grąžinti balanso, jūsų skola ir toliau augs. Palūkanos, sudarančios 290% per metus nuo negrąžinto likučio, mokamos nuo paskolos grąžinimo dienos, kol negrąžinamas visas likutis. 10 svarų mokestis už įsipareigojimų neįvykdymą bus imamas pirmą kalendorinę dieną po jūsų grąžinimo dienos, jei negrąžinsite visos sumos, kurią sumokėjote visiškai sutartą grąžinimo dieną.

Jei neatsiliksite nuo grąžinimo, gali būti kitų rimtų pasekmių, tokių kaip:

  • Mes galime pranešti kredito referencinėms agentūroms apie nemokėjimą ar pavėluotą mokėjimą, dėl kurio gali sumažėti kredito reitingas, o tai reiškia, kad ateityje kreditą gauti gali būti sunkiau ir brangiau;
  • Mes galime pradėti teisminį procesą prieš visas nesumokėtas sumas, kurios mums priklauso pagal jūsų sąskaitą;
  • Mes galime parduoti skolą ir mes arba pirkėjas galime kreiptis į apygardos teismo sprendimą (dekretą Škotijoje), o tam tikromis aplinkybėmis mes arba pirkėjas galime kreiptis dėl apmokestinimo pavedimo (išskyrus Škotiją) dėl bet kokio jums priklausančio turto. Tai reikštų, kad skola būtų sumokėta iš pardavimo pajamų, kai parduodate turtą;
  • Išimtiniais atvejais mes arba pirkėjas galime kreiptis dėl užsakymo parduoti jūsų turtą (net jei jūsų paskola nėra užtikrinta);
  • Gali būti priimtas nutarimas dėl bankroto.

Įspėjimas: pavėluotas grąžinimas gali sukelti rimtų pinigų problemų. Norėdami gauti pagalbos, eikite į moneyadviceservice.org.uk

Jūsų teisė atsisakyti sutarties

Turėsite 14 dienų atsisakyti Sutarties, nenurodydami jokios priežasties, pradedant kitą dieną po Sutarties sudarymo. Apie tai, kad norite tai padaryti, galite pranešti mums el. Paštu [email protected], rašydami mums adresu APFIN Limited 3rd Aukštas, 12 Gough Square, Londonas, EC4A 3DW arba paskambinę mums telefonu 0800 488 0905.

Jei atsisakysite Sutarties, turėsite grąžinti bet kokį jau mums suteiktą kreditą ir palūkanas pagal paskolos sutartyje nustatytą normą nuo paskolos gavimo dienos iki tos dienos, kai ją grąžinsite mums. Tai turi būti padaryta kuo greičiau ir ne vėliau kaip per 31 dieną nuo pranešimo apie atsisakymą. Jei nenurodysite kitaip, laikysime, kad norite grąžinti paskolą pradine grąžinimo diena, ir šią dieną nurašysime jūsų banko sąskaitą. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite SECCI.

Konkrečios jūsų cashasap.co.uk paskolos ypatybės, apie kurias turėtumėte žinoti

Mes galime (savo nuožiūra) leisti jums pratęsti ar „pratęsti“ paskolą. Atkreipkite dėmesį, kad jei taip padarysime, susijusios skolinimosi išlaidos greičiausiai bus žymiai didesnės nei kitų paskolų formų, skirtų skolintis ilgalaikius laikotarpius. Jei stengiatės grąžinti paskolą, turėtumėte kreiptis į www.moneyadviceservice.org.uk, kad gautumėte nemokamą ir nešališką patarimą. Jei grąžinsite paskolą, palūkanos ir toliau bus pridedamos prie jūsų negrąžinto likučio kasdien, kol grąžinsite visą paskolą. Mes galime pareikalauti sumokėti sukauptas palūkanas prieš pratęsiant paskolos terminą. Mes neleisime jums grąžinti paskolos daugiau nei du kartus.

Pavyzdžiui, jei imate 100 svarų paskolą 20 dienų laikotarpiui, turėsite sumokėti šiuos mokėjimus po kiekvieno papildomo 20 dienų laikotarpio, kad galėtumėte visiškai sumokėti savo cashasap.co.uk paskolą:

Paskolos suma

Balandis

Grąžinimas pradine grąžinimo diena

Grąžinimas po pakeitimo 1

Grąžinimas po 2 pakeitimo

Daugiau perkelti negalima

100 svarų

1,375%

115,89 svaro

141,78 svaro

157,67 svarų

Atkreipkite dėmesį, kad aukščiau pateiktoje lentelėje nurodyti mokesčiai taikomi tik tada, kai susisiekėte su mumis prieš grąžinimo datą ir sutarėme pratęsti jūsų paskolą.

Mes galime bet kada susisiekti su jūsų darbdaviu, kurio duomenys nurodyti jūsų paraiškoje, jei to pagrįstai mums gali prireikti, kad patikrintume bet kokią jūsų pateiktą informaciją, susijusią su sutartimi ir paskola.

Jei iki galo nesumokate savo balanso, gaunami mokėjimai taikomi tokia tvarka: (a) palūkanoms; b) kapitalas; ir c) mokesčiai ir rinkliavos.

Parašykite komentarą