Pagrindinis nuolaidų bedarbiams vadovas

Žmonėms, su kuriais susidūrė krizė, galų suvedimas tapo kažkuo didvyrišku, realiai neįmanoma, kai baigiasi nauda. Bet ar yra pagalbinių priemonių? Šiame straipsnyje apžvelgsime nuolaidų bedarbiams tikrovę.

Ar bedarbiai pasmerkti savotiškam prakeiksmui, pagal kurį, atėjus nakčiai, jie turi likti tamsoje? Nebūtinai, nors ne visi nukentėjusieji žino, kad galėtų pasinaudoti tokia priemone kaip Socialinė premija už elektrą. Jo dėka rinkodaros specialistai privalo siūlyti mažesnius tarifus, nuolaidos bedarbiams kurie patiria ekonominę bėdą. Šeimos, kuriose visi jų nariai yra bedarbiai ir turi tik nuolatinę gyvenamąją vietą, turi jų paprašyti. Šie žmonės turi pasinaudoti paskutinio kurso tarifu (TUR). Šiuo metu šioje iniciatyvoje dalyvauja septynios įmonės, kurių sąrašą galite rasti Europos Komisijos interneto svetainėje OCU.

Ar administracija remia bedarbius nuolaidomis?

Jei esate bedarbis, geriausia nueiti į savo rotušę pasiteirauti, ar jūsų atveju yra kokia nors pagalba ar premija. Kiekviena savivaldybė yra pasaulis ir, lygiai taip pat, kaip „Móstoles“ atideda savivaldybės mokesčių mokėjimą 18 mėnesių arba kad „Santander“ sumažina bedarbių kaimynų vandens ir šiukšlių sąskaitas 75 procentais, gali būti, kad jūsų gyvenamojoje vietoje yra kažkokia savivaldybės pagalba. Internete taip pat yra keletas šaltinių, padedančių bedarbiams. Pasitarkite su oficialiais šaltiniais ir pradėkite išeiti iš duobės.

Sekite naujienas nuolaidos, taikomos transportavimui vyriausybės ir autonominių bendruomenių. Mes žinome, kad siaurojo FEVE traukinių oranžinė kortelė apima 60 proc. Nuolaidą bedarbiams ir kad daugelyje miestų buvo suteiktos nuolaidos (pvz., Barselonoje ar Madride) ir net atlygis, pavyzdžiui, Castellón. Las Palmas de Gran Canaria yra solidarumo ryšys. Rekomendacija visada ta pati: paprašykite žinoti. Iš lūpų į lūpas paprastai yra labai patikima ir šiuo atveju galbūt mūsų pažįstami taip pat gali mus informuoti.

Laisvalaikio ir kultūros pasaulis Tai taip pat prisideda prie solidarumo suteikdama galimybę nemokamai lankytis Prado, MACBA ar Thyssen muziejuose arba taikant dideles nuolaidas Meno ir mokslo mieste Valensijoje arba Pikaso muziejuje Malagoje.

NVO solidarumo svarba

Solidarumas yra pagrindinis sprendimas sprendžiant nedarbo situacijas. Galite susisiekti su tokiomis organizacijomis kaip Raudonasis Kryžius ir su asociacijomis, kurios bendradarbiauja su „Maisto banku“, kad galėtumėte periodiškai parsinešti namo būtiniausių ir negendančių produktų partiją. Padėdamos jums įsigyti prekių krepšelį, šios organizacijos dažnai tai daro programos, padedančios susirasti darbą.

Kai kurios savivaldybės ir subjektai, žinomi kaip „Cáritas“, taip pat padeda labiausiai nelaimės ištiktoms šeimoms, kiek tik įmanoma, padengti tam tikras išlaidas. Kartais sunkiose situacijose turime pasinaudoti visais turimais ištekliais toje vietoje, kurioje gyvename. Iš tikrųjų yra žinomų prekybos centrų, siūlančių nuolaidų kuponus maistui. Nieko neprarandama prašant, o kai jokios pagalbos nėra per mažai, visa tai prisideda.

Jei, deja, patyrėte nesąžiningą atleidimą, galite paprašyti kompensacijos už jį, nors santrauka aiški: judėkite, klauskite ir nenustokite prašyti pagalbos!

Parašykite komentarą