Pakeiskite paskolos grąžinimo debeto kortelę

Kai ateis laikas grąžinti jūsų cashasap.co.uk trumpalaikę paskolą grynaisiais, mes surinksime jūsų sutartą grąžinimą iš debeto kortelės, kurią užregistravote, kai kreipėtės dėl paskolos. Mes naudojame nepertraukiamo mokėjimo įgaliojimus (CPA), kad surinktume jūsų paskolos grąžinimus ir svarbu, kad jūsų debeto kortelės duomenys būtų teisingi ir atnaujinti, kad galėtume laiku surinkti jūsų grąžinamą sumą ir jūsų sąskaita netektų vėluoti.

Jei jums reikia pakeisti savo registruotos debeto kortelės duomenis, iš kurių norėtumėte, kad mes atsiimtume jūsų grąžinimą, prisijunkite prie savo sąskaitos cashasap.co.uk svetainėje ir spustelėkite Atnaujinti kortelės informaciją. Prisijungę prie savo sąskaitos, pamatysite paskutinius 4 skaitmenis ir dabartinės registruotos debeto kortelės galiojimo laiką.

Atkreipkite dėmesį, kad nėra jokių mokesčių už debeto kortelės duomenų atnaujinimą, tačiau, kaip nurodyta paskolos paraiškoje, kortelės išdavėjas gali laikinai rezervuoti 1 svarą tikrinimo patikrinimų metu. Šią sumą jūsų kortelės išdavėjas išduos vėliau pagal savo politiką ir procedūras.

Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad jūsų sąskaitoje yra pakankamai lėšų grąžinti pinigus, kad jūsų bankas neatmestų bandymo grąžinti pinigus net tada, kai sėkmingai atnaujinsite savo kortelės duomenis.


DAUGIAU KLAUSIMŲ APIE GRĄŽINIMĄ

Grįžti į DUK

Parašykite komentarą