Paprastų žaliųjų paskolų apžvalga – perskaitykite prieš skolindamiesi!

Svarstote paskolą iš paprastųjų žaliųjų paskolų? Tai genčių darbo dienos paskola, kuri yra tik senas blogas sandoris.

Remiantis „Bankrate“ 2019 m. Sausio mėn. Finansinio saugumo indekso tyrimu, beveik kiekvienas dalyvis per praėjusius 12 mėnesių patyrė bent vieną netikėtą išlaidų. Tik 40% dalyvių turėjo pakankamai pinigų santaupoms, kad padengtų išlaidas, o likusieji turėjo skolintis pinigus iš šeimos nario, savo kreditinės kortelės arba asmeninės paskolos.

Daugeliu atvejų finansinės nepaprastosios padėties atvejai yra laiku. Pavyzdžiui, jei jūsų šaldytuvas staiga miršta, tikrai negalite ilgai laukti, kol įsigysite kitą. Tas pats pasakytina ir apie tam tikras dantų procedūras, pavyzdžiui, pažeistą dantį, kurį reikia ištraukti. Kad ir kokios būtų jūsų skubios išlaidos, turėsite greitai gauti prieigą prie lėšų. Štai kur paskolos iki atlyginimo gali atrodyti viliojančios.

Mes padedame žmonėms kiekvieną dieną pasinaudoti tokiomis paskolomis kaip paprastosios žaliosios paskolos. Sumažinkite mokėjimus iki 80%.

Mokėjimo dienos skolintojai, tokie kaip paprastos žaliosios paskolos, yra žinomi dėl greito išmokėjimo, tačiau ar jie yra geriausias pasirinkimas? Peržiūrėkite mūsų apžvalgą ir sužinokite.

Kas yra paprastos žaliosios paskolos?

„Plain Green, LLC“ yra genties skolinimo subjektas, priklausantis „Rocky Boy“ indėnų rezervato Montanoje esančiai „Chippewa Cree“ genčiai. Jie yra „Atoske Holding Company“ dukterinė įmonė ir užsiima veikla nuo 2011 m. Šiuo metu įmonė veikia visiškai internetu ir klientams siūlo nedideles asmenines paskolas, kurias reikia grąžinti dalimis.

Paprastųjų žaliųjų paskolų paskolos yra panašios į paskolų, mokamų iki atlyginimo, paskolos sumą ir nepaprastai dideles palūkanas. Tai kelia didelį nerimą, nes vidutinė paskolos iki atlyginimo palūkanų norma, apie kurią pranešė Sent Luiso federalinis rezervų bankas, yra 391%. Lankydamiesi paprastų žaliųjų paskolų internetinėje skaičiuoklėje matome, kad jos ima nuo 210% iki 438% palūkanų, priklausomai nuo pasiskolintos sumos.

Ar paprastos žaliosios paskolos yra licencijuojamos?

Vašingtono valstijos finansų įstaigų departamentas, gavęs kelis valstijos gyventojų skundus dėl paprastųjų žaliųjų paskolų, paskelbė perspėjimą, įspėdamas vartotojus, kad paprastosios žaliosios paskolos Vašingtono valstijoje nėra licencijuojamos, nes veikia kaip skolintojas internetu. federaliniu mastu pripažintos Indijos genties apsauga.

Pasirodo, kad paprastosios žaliosios paskolos nėra licencijuojamos jokioje valstijoje, įskaitant jų pačių Montanos valstiją. Bendrovė reikalauja genties imuniteto ir jai taikomi tik genčių ir federaliniai įstatymai. Tai reiškia, kad paprastosios žaliosios paskolos gali taikyti gausias palūkanų normas, net jei šios normos pažeidžia palūkanų normų viršutines ribas jūsų konkrečioje valstybėje.

Bendrovė teigia, kad Gentinių vartotojų apsaugos biuras (TCPB) yra jų reguliuojanti institucija ir kad TCPB yra atsakinga už visos Rocky Boy rezervato skolinimo veiklos priežiūrą. Biurui vadovauja neįvardytas komisaras. Tiesą sakant, šiek tiek įtartina tai, kad bendrovės tinklalapyje kalbama apie komisaro pasiekimus, niekada neminint jo vardo.

„Chippewa Cree Tribe“ patys sukūrė savo verslo liudijimą, kurį išdavė „Plain Green LLC“. Svarbu pažymėti, kad ši licencija nėra tas pats, kas valstybinė. Be to, „Plain Green LLC“. taip pat turi „Geros būklės pažymėjimą“; tačiau šį pažymėjimą taip pat išduoda Chippewa Cree gentis.

Apibendrinant, nedėkite jokio svorio į šią „licenciją“ – šis paskolos davėjas patenka į genties imuniteto spragą.

Tipiškos paskolos sąlygos

Kaip ir kitas asmenines paskolas, paprastųjų žaliųjų paskolų paskolą galima panaudoti beveik bet kokioms išlaidoms padengti. Be ekstremalių situacijų, lėšas galite panaudoti susimokėti už vestuves ar atostogauti su šeima. Paprastos žaliosios paskolos skiriasi nuo kitų asmeninių paskolų tuo, kad jose nustatomos astronominės palūkanų normos ir jos nesiūlo tokios didelės paskolos sumos. Teigiama tai, kad paprastos žaliosios paskolos suteikia paskolos gavėjams galimybę pasirinkti mokėti paskolą kas savaitę ar kas mėnesį.

Toliau pateikiamos konkrečios sąlygos, kurias rasite imdami paskolą paprastosioms žaliosioms paskoloms:

 • Pirmą kartą klientai gali skolintis nuo 500 iki 1 000 USD.
 • Pasikartojantys klientai gali skolintis nuo 500 iki 3000 USD.
 • Mokėjimo sąlygos svyruoja nuo 20 iki 52 kas dvi savaites arba nuo 10 iki 26 mėnesinių įmokų.
 • Palūkanų normos svyruoja nuo 210% iki 438%.
 • Užstatas nereikalingas.

Internetinė reputacija

Visada geriausia ištirti įmonę prieš pradedant su jomis bendradarbiauti. Jūs norite patikrinti patikimas svetaines, tokias kaip „Geresnio verslo biuras“ (BBB), taip pat patikimas apžvalgos svetaines, leidžiančias perskaityti klientų, kurie jau yra dirbę su įmone, apžvalgas. Taigi, ką šios svetainės atskleidžia apie paprastąsias žalias paskolas?

Nors BBB paprastosios žaliosios paskolos yra įvertintos kaip B, ji turi didelį dabartinį įspėjimą apie verslą, paskelbtą puslapio viršuje. Perspėjime rašoma: „2017 m. Rugpjūčio 8 d. BBB pripažino vartotojų skundų dėl paslaugų klausimų modelį“. Panašu, kad paprastųjų žaliųjų paskolų klientai nebuvo tinkamai informuoti apie aukštas paskolos palūkanų normas ir kad šioms palūkanoms buvo taikomi ne valstijos, o tik genčių ir federaliniai įstatymai.

Iš viso 20 klientų sukūrė apžvalgą tiesiogiai BBB svetainėje, suteikdami įmonei tik šiek tiek daugiau nei vieną žvaigždę iš penkių. Keletas klientų pakomentavo, kad dėl aukštų palūkanų normų neįmanoma išlaikyti paskolos ir ją sumokėti.

Panašu, kad dvi kitos svetainės – „ComplaintsBoard.com“ ir „PissedConsumer.com“ – netenkina BBB pateiktų skundų. Klientai pranešė nesuprantantys aukštų palūkanų normų. Vienas skolininkas netgi pareiškė, kad jo 1200 USD jam kainuos 5000 USD, kol baigs atlikti visus mokėjimus. Kiti skundai apėmė klientų aptarnavimo ir paskolų problemas, kurios kredito ataskaitose vis dar rodomos kaip aktyvios praėjus mėnesiams po to, kai jos buvo sumokėtos.

Argumentai už „Plain Green“ paskolą

 • Klientams nereikia mokėti paraiškos ar inicijavimo mokesčio.
 • Mokėjimai atliekami dalimis per tam tikrą laiką, o ne iš karto.
 • Galimybė gauti lėšas vos per vieną darbo dieną.
 • Galima asmenims, turintiems teisingą ar blogą kreditą.

Minusai „Plain Green“ paskolai

 • Įmonė vykdo verslą tik su 26 valstijomis.
 • Palūkanų normos yra didesnės nei paskolos iki atlyginimo.
 • Galimos tik mažos paskolos nuo 500 iki 3000 USD.
 • Klientams taikomas 30 USD mokestis už visus grąžintus mokėjimus.
 • Prasti klientų aptarnavimo reitingai.

Geresnės paprastųjų žaliųjų paskolų alternatyvos

Kalbant apie pinigų gavimą kritinės situacijos metu, turite nemažai galimybių. Štai keletas paprastų žaliųjų paskolų alternatyvų, kurios padės patenkinti neatidėliotinus poreikius.

Atlyginimo avansas

Pakalbėkite su savo viršininku ir paprašykite jo viršvalandžių. Jei tvarkaraštis neleidžia, pažiūrėkite, ar jūsų viršininkas norėtų jums sumokėti avansą kitam jūsų atlyginimui. Kadangi ši galimybė nėra paskola, jums nereikės jaudintis dėl palūkanų mokėjimų.

Mokėjimo dienos avanso programa

Jei jūsų darbdavys nenori mokėti avanso užmokesčio, galite kreiptis į avanso mokėjimo dieną programą. Programa „Earnin“ yra puikus pasirinkimas, nes joje nėra jokių mokesčių ar palūkanų. Bendrovė iš tikrųjų leidžia savo klientams nuspręsti, kiek jie nori mokėti už savo paslaugą, net jei tai siekia 0 USD.

Vietinė avarinių sunkumų programa

Atsižvelgdami į nepaprastosios padėties pobūdį, galbūt galėsite kreiptis pagalbos į savo vietovės avarinių sunkumų programą. Dauguma bendruomenių turi maisto sandėlius, kad galėtų nemokamai tiekti maistą, taip pat bažnyčias ir katalikų labdaros organizacijas, kurios teikia komunalines paslaugas ir nuomojasi. Ligoninės netgi turi labdaros programas, kad padengtų jūsų medicinos išlaidas.

Lombardų paskola

Jei turite vertingą daiktą ar du, galite apsilankyti lombarde ir paprašyti paskolos. Lombardo savininkas laikys daiktus kaip užstatą, kad jis ar ji galėtų juos parduoti, jei neįvykdysite paskolos. Kol grąžinsite paskolą, įskaitant visus mokesčius, iki nustatytos datos, savo daiktus atgausite.

Šoninis šurmulys

Pasiimkite papildomą ar du darbus, kuriuos galite atlikti savaitgaliais ar vakarais. Pavyzdžiui, galite skirti šeštadienius vejos pjovimui vasarą, kad uždirbtumėte papildomų pinigų. Kiti variantai yra auklės koncertai, anglų kalbos kaip antrosios kalbos mokymas internete, namų valymo paslaugų siūlymas, vestuvių fotografavimas ar baseinų valymas.

Tarpusavio skolinimas

Užuot kreipęsi dėl paskolos per tradicinį banką, apsvarstykite tarpusavio skolinimą. „Kiva“, skolinimo klubas, „Peerform“ ir „Funding Circle“ yra puikios tarpusavio skolinimo svetainės. Ši parinktis leidžia tiesiogiai susisiekti su investuotoju. Turėsite parengti išsamesnį pasiūlymą nei banke ar kredito unijoje, tačiau palūkanų normos dažnai yra lyginamos su kitais finansavimo šaltiniais. Tiesą sakant, jei turite puikų kreditą, galite gauti tarpusavio paskolą su 6% balandžiu. Turintiems mažiau nei žvaigždžių kreditą gali tekti mokėti net 36% palūkanų.

Kredito kortelės grynųjų pinigų avansas

Kredito kortelių turėtojams bus gana lengva gauti avansą grynaisiais. Norėdami sužinoti apie avanso grynaisiais pinigais limitą, galite sužinoti savo kredito kortelės gale esantį klientų aptarnavimo numerį, nes dauguma kortelių neleidžia jums paimti avanso už visą skolinimosi limitą. Įprastos kredito kortelės grynųjų pinigų avanso palūkanų normos yra didesnės už jūsų kortelės pirkimo balandį ir paprastai būna nuo 15% iki 30%.

Asmeninė paskola

Kiekvienas asmuo, turintis santykių su banku, norės sužinoti, ar jis turi asmeninę paskolą, kad padengtų savo skubias išlaidas. Dauguma asmeninių paskolų, kurias siūlo tradicinės finansų įstaigos, turi mažas palūkanų normas, kurios neįstrigs užburto skolų ciklo. Pavyzdžiui, „TD Bank“ siūlo asmenines paskolas, kurių metinė norma yra nuo 6,99% iki 21,99%.

Alternatyvi atlyginimo diena

Kreipkitės į savo federalinę kredito uniją ir kreipkitės į alternatyvų atlyginimo dieną (PAL). Šiuo metu yra dviejų rūšių PAL paskolos, kurių kiekviena siūloma maksimali 28% palūkanų norma. Paskola „PAL I“ reikalauja, kad jūs būtumėte kredito unijos narys mažiausiai 30 dienų, o „PAL II“ galima įsigyti iškart po to, kai tapote nare.

Pasiskolink iš draugo

Nors sunku paprašyti šiek tiek pagalbos iš pažįstamo, verta apsvarstyti. Dažniausiai draugas neapmokestins jūsų paskolintų pinigų palūkanomis, o tai žymiai palengvins asmens grąžinimą. Draugas taip pat bus lankstesnis dėl grąžinimo grafiko.

Kaip kreiptis dėl paprastos žaliosios paskolos

Norėdami kreiptis dėl paprastų žaliųjų paskolų paskolos, turite būti bent 18 metų amžiaus. Jei atsitiktinai gyvenate Alabamoje, Nevadoje ar Virdžinijoje, amžiaus cenzas padidėja iki 19 metų. Pareiškėjams taip pat reikės galiojančio el. Pašto adreso, aktyvios atsiskaitomosios sąskaitos, pajamų ir gyvenamosios vietos įrodymo vienoje iš 26 valstijų, kurias įmonė teikia verslas su.

Patvirtinę, kad sutinkate visus …

Parašykite komentarą