Pārkreditācija.lv / Atsiliepimai ir skundai „NetCredit“

Nekilnojamasis turtas yra vienas vertingiausių turtų, kurį kiekvienas gali turėti ne tik asmeniui, bet ir įmonei. Tarptautiniu verslo lygiu nekilnojamojo turto naudojimas projektams finansuoti ir papildomoms lėšoms gauti yra gerai žinoma strategija, tačiau ji dar nėra tokia populiari Latvijos skolinimo rinkoje, kaip kitose Europos šalyse. Naujasis kreditų rinkos dalyvis „Pārkreditācija.lv“ siūlo specialią paslaugą juridiniams asmenims – paskolą įvairiems tikslams įkeičiant hipoteką.

Peržiūrėti pasiūlymą

Pārkreditācija.lv siūlo šias paskolų rūšis:

Hipotekos paskola:

 • paskolos suma nuo 10 000 iki 2 000 000 eurų;
 • kredito terminas iki 24
  ;
 • paskolos palūkanų norma nuo 8% per metus;
 • „Pārkreditācija.lv“ komisinis mokestis 3%.

Kodėl verta rinktis Pārkreditācija.lv?

„Pārkreditācija.lv“ dirba nuo 2019 m. Ir bendradarbiauja su nekilnojamojo turto vertinimo įmone „Ober Haus“. „Pārkreditācija.lv“ teikia finansavimą pagal bendro finansavimo principą, o tai reiškia, kad keli asmenys gali investuoti į skolininko projektą, atitinkamai, paskolos gavėjai gali gauti didesnes paskolas. „Pārkreditācija.lv“ vidutiniškai siūlo 15% daugiau paskolų už nekilnojamąjį turtą nei kiti skolintojai, o bendras projekto finansavimas gali siekti 75% turto vertės. Ši paslauga gali būti naudojama trimis būdais:

 • jei norite perkredituoti esamą nekilnojamojo turto paskolą;
 • jei norite sukurti nekilnojamojo turto projektą, kad iš jo uždirbtumėte pinigų;
 • jei norite nusipirkti nekilnojamojo turto.

„Pārkreditācija.lv“ ima fiksuotą komisinį mokestį už savo paslaugas ir siūlo nemokamą paraiškos peržiūrą ir konsultacijas prieš suteikiant paskolą.

Kaip kreiptis dėl Pārkreditācija.lv paskolų?

Kreiptis dėl „Pārkreditācija.lv“ paslaugos galite bendrovės tinklalapyje. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užpildyti paraiškos formą, kurioje reikia nurodyti:

 • Asmeniniai duomenys;
 • Kontaktinė informacija;
 • paskolos suma;
 • turto vertė ir adresas.

Per kelias darbo dienas „Pārkreditācija.lv“ atstovas susisieks su jumis ir informuos apie tolesnius veiksmus.

Peržiūrėti pasiūlymą

Parašykite komentarą