Pasiruošimas jūsų pirmajam būsto pirkimui

Namo pirkimas daugeliui žmonių užima didžiausią gyvenimo laimėjimų sąrašą, o dabar, kai namo pirkimas, be abejo, yra vienas sunkiausiai įgyvendinamų tikslų, iš tikrųjų galima suprasti, kodėl.

Ne paslaptis, kad namo pirkimo kelionė per pastarąjį dešimtmetį smarkiai pasikeitė. Būsto kainos išaugo, todėl indėliai buvo žymiai didesni, ir, deja, vidutinis JK darbo užmokestis nesugebėjo išsilaikyti. Todėl jauniems pirkėjams, gaunantiems kuklų atlyginimą, daug sunkiau sekasi siekti galutinio tikslo – tapti namų savininku.

Ieškokite internete ir rasite daugybę įrašų, kuriuose pasidalinta „Kaip aš nusipirkau savo namus būdamas 25-erių“, ir nors jie skirti skatinti jaunus tūkstantmečius, kaip jums pasakys bet kuris pirmas pirkėjas, kiekviena kelionė į namų nuosavybę skiriasi . Nėra griežtos taisyklės ar konkretaus metodo, kuris garantuotų jūsų svajonių namą, tačiau yra keletas būdų, kurie namų pirkimą gali paversti daugiau realybe nei pasaka.

Atidarykite ISA

Atidėjus pinigus nuo savo pajamų, ne tik lengviau kaupti šį indėlį, bet ir laikant juos atskirai nuo kasdienės einamosios sąskaitos, rečiau tikėtina, kad panirsite į juos, kad panaudotumėte pinigus kitiems reikalams.

Viso gyvenimo ISA

Yra tiek daug skirtingų taupomųjų sąskaitų, iš kurių galima rinktis, tačiau viena buvo sukurta specialiai tikintis būsimiems namų savininkams. Vyriausybė pripažįsta, kad taupymas namui yra tai, kuo daugelis jaunų ir dar vyresnių būsimų pirkėjų kovoja dėl vidutinio JK darbo užmokesčio, todėl vyriausybė 2015 m. Pristatė „Pagalba pirkti ISA“ ir 2017 m. Balandžio mėn. „Viso gyvenimo“ ISA. naujiems klientams buvo prieinamas iki lapkričio 30 dtūkst 2019 m. Ir dabar baigėsi, o „Lifetime ISA“ vis dar galima įsigyti naujiems klientams ir šiuo metu nėra pabaigos datos.

„Lifetime ISA“ vyriausybė įvedė norėdama paskatinti jaunus žmones taupyti namų (ir pensijų) link, suteikdama didelę 25% vyriausybės premiją, kad ir ką sutaupytumėte, iki 4000 svarų per metus.

Piggy bankas ir namas ant pjūklo

Kaip veikia viso gyvenimo ISA

„Lifetime ISA“ gali naudotis visi 18–39 metų asmenys, skirti naudoti visiems, kurie pirmą kartą perka būstą, arba tiems, kurie nori sutaupyti iki pensijos. Kiekvienais metais į savo gyvenimo ISA galite sumokėti iki 4000 svarų. Tai reiškia, kad kiekvienų metų pabaigoje vyriausybė gali gauti maksimalią 1000 svarų premiją per metus, jei sutaupysite maksimalią 4000 svarų sterlingų metinę sumą. Pvz., Jei sutaupytumėte 20 000 svarų sterlingų savo gyvenimo trukmės ISA (4 000 svarų per metus per 5 metus), uždirbtumėte bendrą 5 000 svarų sterlingų premiją, kad sutaupytumėte iš viso 25 000 svarų.

Pro

  • Jūsų santaupos neapmokestinamos
  • 25% vyriausybės premija yra naudinga perkant savo pirmąjį būstą – jūsų namo kaina turi būti ne mažesnė kaip 450,00 GBP ir gali būti bet kurioje JK vietoje
  • Nėra minimalaus mėnesio pervedimo

Minusai

  • Jei lėšos atsiimamos nesibaigus 1šv metų ar atsiimti ir panaudoti ne namui pirkti ar išėjus į pensiją, gausite 25% baudą už pasitraukimą
  • Negalima naudoti būstui įsigyti, jei jau esate namo savininkas
  • Už perkėlimą į kitokio tipo ISA bus taikoma 25% bauda už pasitraukimą

Sužinokite daugiau apie viso gyvenimo ISA čia.

"Paskola patvirtinta" raudonu antspaudu

Patikrinkite savo kredito bylą

Jaunimas prisiimdamas būsimus finansinius įsipareigojimus vis geriau supranta, kiek jų kredito balas veikia jų gyvenimą. Turėdami gerą kredito reitingą galite gauti mažesnes palūkanų normas daugeliui dalykų, įskaitant hipoteką, nes kreditoriai laiko jus mažesne kredito rizika. Be to – kuo geresnė jūsų kreditų byla, tuo didesnė tikimybė, kad būsite patvirtinti paskolai, kurią norite užtikrinti savo hipotekai. Tai nereiškia, kad neturėsite galimybės gauti kreditą, jei jūsų rezultatas yra prastas, tačiau jūsų tikimybė patvirtinti gali būti žymiai mažesnė ir jūs nepatirsite mažesnių palūkanų normų pranašumų – tai yra didelė problema, kai imatės atsižvelgti į hipotekos kainą. Jei nesate tikri, kaip atrodo jūsų kreditinė byla, patikrinkite ją kuo greičiau ir tikrai prieš pradėdami kreiptis dėl hipotekos. Tokios kompanijos, kaip „Equifax“, „Experian“ ir „Clear Score“, siūlo nemokamą kredito patikrinimo paslaugą, tačiau, jei norite gauti išsamų kredito failo įrašą, gali tekti mokėti mėnesinę premiją. Net jei jūsų kredito byla neatrodo puiki, jei neskubate pirkti nekilnojamojo turto, galite stengtis pagerinti savo kredito balą, kad, kai tik būsite pasirengę atlikti didelį žingsnį, jūsų kredito byla būtų gera eik.

Yra kelios strategijos, kurias galite naudoti, kad padėtumėte jums namo nuosavybės teise. Čia rasite daugiau patarimų apie kai kurias iš šių strategijų.

Kai pirksite savo pirmąjį būstą, svarbu būti pasiruošusiam, tačiau suprantame, kad net ir už mažesnius pirkinius ar sąskaitas situacijos gali staiga pasikeisti. Dėl tokių priežasčių mes siūlome greituosius kreditus, kad pamatytume netikėtas aplinkybes ir priartintume prie savo finansinių tikslų!

Parašykite komentarą