Paskola be kredito patikrinimo

Kas yra paskola be kredito patikrinimo ? Jei skolinatės vienkartinę pinigų sumą ir grąžinate ją per tam tikrą laiką, mokėdami fiksuotas mėnesines įmokas arba dalimis. Paprastai skolinimosi sumos būna didesnės nei mokėjimo dienos paskolų ir gali būti naudojamos beveik bet kokioms išlaidoms padengti.

Plan

(Price)

Email Previews

Builder

Page Testing

Interactive Testing

Spam Filter Tests

500,000 Tracking Opens

2 Users Free

Finbee

Geriausias

nuo 100 € iki 25000 €

nuo 1 mėn iki 84 mėn

Palūkanos Nuo 4,10 %

Balas 9.3

GoSavy

Greičiausia

nuo 300 € iki 19000 €

nuo 3 mėn iki 72 mėn

Nuo 4,60 % Palūkanos

Balas 9.1

Kodėl paskola be kredito patikrinimo yra bloga idėja?

Nors paskolos be kredito patikrinimo gali atrodyti puiki galimybė, kai kurių iš jų, pavyzdžiui, mokėjimo dienos ir automobilio pavadinimo paskolų, reikėtų vengti bet kokia kaina. Dėl pernelyg didelių palūkanų normų tenka mokėti dideles įmokas, o tai gali įtraukti jus į skolų ratą ir pakenkti jūsų kreditui. Kai kurie skolintojai taip pat taiko papildomus mokesčius, dėl kurių dar sunkiau sutvarkyti savo finansus.

Be to, kadangi daugelis šių paskolų rūšių nepadidina jūsų kredito – prarandate galimybę savo mokėjimais prisidėti prie kredito balų didinimo. Trumpai tariant, paskolos be kredito patikrinimo gali sukelti finansinių pasekmių, kurios gali jus persekioti daugelį metų.

Ar galiu gauti paskolą turėdamas blogą kreditą?

Jei turite blogą kreditą, neprivalote kreiptis dėl paskolos be kredito patikrinimo. Laimei, yra daug skolintojų, kurie priima blogą kreditą turinčius skolininkus. Spręsdami, ar patvirtinti jums paskolą, jie gali atsižvelgti ne tik į jūsų kreditą, bet ir į kitus veiksnius, pavyzdžiui, jūsų pajamas, darbo istoriją ir skolos bei pajamų santykį tai svarbu jei paskola be kredito patikrinimo.

Kaip gauti paskolą be kredito patikrinimo?

Yra keletas alternatyvų kaip gauti paskola be kredito patikrinimo , kurios gali suteikti jums reikalingų lėšų, net jei turite blogą kreditą arba jo neturite. Pateikiame trumpą jų apžvalgą.

Blogi kredito paskolų skolintojai

Nemažai skolintojų specializuojasi skolindami pinigus blogą kreditą turintiems skolininkams. Jei kreipsitės į blogos kredito paskolos skolintojus, galite užsitikrinti palyginti mažą palūkanų normą asmeniui, turinčiam ne tokį gerą kreditą.

Paskolos su automobilio užstatymu

Automobilio paskolos, kurioms kaip užstatas naudojamas jūsų automobilis. Mainais į grynųjų pinigų skolinimąsi skolintojui atiduodate savo automobilio nuosavybės teisę. Suma, kurią galite gauti, priklauso nuo jūsų automobilio vertės.

Dauguma skolintojų leis jums vairuoti savo automobilį, kai grąžinsite paskolą. Jei negrąžinate paskolos, skolintojas gali atsiimti jūsų automobilį. Kaip ir mokėjimo dienos paskolos, paskolos su automobilio pavadinimu turėtų būti kraštutinė priemonė, nes vidutinė paskolos su automobilio pavadinimu metinė palūkanų norma yra apie 300 proc.

Kredito unijos

Palyginti su bankais, kredito unijoms dažnai taikomi švelnesni reikalavimai. Jei esate narys, jums gali būti patvirtinta paskola iš kredito unijos net ir turint blogą kreditą. Kredito unijos tikriausiai vertins ne tik jūsų kreditą, bet ir visą jūsų finansinę padėtį. Be to, palūkanų norma, kurią jos gali taikyti, yra ne didesnė kaip 18 proc. Didoka, bet paskola be kredito patikrinimo galima gauti ir čia.

Alternatyvios mokėjimo dienos paskolos

Alternatyvios paskolos – tai nedidelės, trumpalaikės paskolos, kurias siūlo kai kurios federalinės kredito unijos. Paprastai jos yra prieinamesnės už tradicines mokėjimo dienos paskolas ir turi ilgesnius grąžinimo terminus.

Užtikrintos paskolos

Užtikrintos paskolos yra apsaugotos užstatu, t. y. jums priklausančiu vertingu daiktu. Užstatas gali būti fizinis turtas, pavyzdžiui, namas, automobilis ar laivas. Tai taip pat gali būti grynųjų pinigų indėlis. Kadangi užtikrintos paskolos yra mažiau rizikingos skolintojams, galite gauti patvirtinimą ir turėdami blogą kreditą. Tačiau išlyga yra ta, kad skolintojas gali areštuoti jūsų užstatą, jei nevykdysite savo įsipareigojimų.

Užtikrintos kredito kortelės

Turėdami blogą kreditą, galite negauti patvirtinimo tradicinei neužtikrintai kredito kortelei gauti. Štai čia atsiranda užtikrintos kredito kortelės – kai kurie emitentai netikrina jų kreditingumo. Imdami užtikrintą kredito kortelę, įnešate grynųjų pinigų užstatą, kuris paprastai yra lygus jūsų kredito limitui. Kredito kortelės išdavėjas paims jūsų užstatą, jei negrąžinsite sąskaitos.

Paskolos su bendru parašu

Jei negalite gauti paskolos vienas, paprašykite patikimo draugo ar šeimos nario, kad jis taptų jūsų bendrasavininkiu ir kartu su jumis pateiktų paraišką paskolai gauti. Labiau tikėtina, kad jums bus patvirtinta paskola ir galėsite gauti palankią palūkanų normą, jei turėsite bendraskolį, turintį gerą arba puikų kreditą. Tik įsitikinkite, kad grąžinsite paskolą, kad galėtumėte pagerinti savo kreditą ir nepalikti už įmokas atsakingo bendraskolio.

Apibendrinimas

Jei turite blogą kreditą arba jo neturite ir jums reikia pasiskolinti pinigų, nesinaudokite paskola be kredito patikrinimo. Vietoj to išnagrinėkite turimas alternatyvas ir apgalvokite kiekvienos iš jų privalumus ir trūkumus. Pasirinkę alternatyvą, pavyzdžiui, paskolą iš blogo kredito skolintojo arba paskolą su bendraskoliu, galite sutaupyti palūkanų ir gerokai sumažinti bendras skolinimosi išlaidas.

Ar greitųjų paskolų atveju reikia atsižvelgti į teisinius klausimus?

Greitieji kreditai, ypač mokėjimo dienos paskolos, dažnai patvirtinami gana greitai dėl šių priežasčių:

Dėl šių priežasčių mažiau dėmesio skiriama patikrinimams
Naudojamos internetinės paraiškos ir formos
Paskolos patvirtinimas nepaisant blogo pareiškėjo kredito
Lyginant su tradiciniais paskolų metodais, greitosios paskolos dažnai yra mažiau reguliuojamos ir šiek tiek neoficialios. Dėl šios priežasties pareiškėjai turėtų saugotis įvairių paskolų sukčiavimo atvejų, tapatybės vagystės galimybių ir kitų saugumo problemų (ypač kai bendraujama su internetiniais skolintojais). Be to, greitieji kreditai gali būti susiję su didelėmis palūkanų normomis, paslėptais mokesčiais ir kitomis problemomis.

 

Kas yra paskolos internetu?

Paskolos internetu – tai paskolos, dėl kurių paraiškos gali būti teikiamos, tvarkomos ir baigiamos internetu. Dažniausiai tai būna asmeninės paskolos, bet gali būti ir paskolos automobiliams, mokėjimo dienos paskolos ir įvairių kitų rūšių paskolos. Paskola be kredito patikrinimo tampa vis populiaresne, nes dėl automatizuoto formų formavimo ir peržiūros jos dažnai gali būti patvirtintos ir išnagrinėtos greičiau nei tradicinės paskolos.

Parašykite komentarą