Paskola bedarbiui

Galima gauti paskolą, kai esate bedarbis, tačiau jums reikia patikimo kredito ir kito pajamų šaltinio.

Paskola bedarbiui ką daryti?

Nesvarbu, ar darbo netekote netikėtai, ar savo noru (išėjimo į pensiją atveju), skolintojai apsvarstys galimybę suteikti jums paskolą, jei tik sugebėsite juos įtikinti, kad galėsite reguliariai ir laiku mokėti įmokas vistiek paskola bedarbiui yra tas dalykas ko reikia jei reikia pinigų.

Konkrečiau kalbant, skolintojai norės matyti

tvirtą kredito istoriją: Kredito atbaskaitoje esantys duomenys apie laiku atliekamus mokėjimus, nedaug vėluojančių ar praleistų mokėjimų (ypač pastaraisiais metais), gali įtikinti skolintojus, kad atsakingai valdote skolas. Dauguma skolintojų taip pat pageidauja, kad kredito ataskaitose nebūtų neigiamų įvykių, pavyzdžiui, bankrotų ar turto areštų.

Kredito balas paskolai

Kreditoriai paprastai nustato minimalius kredito balų reikalavimus įvairių rūšių paskoloms, o geriausius paskolų pasiūlymus, t. y. pasiūlymus su mažiausiomis palūkanų normomis ir mokesčiais, jie skiria paskolų gavėjams, kurių FICO® balai yra labai geri arba išskirtiniai. Kredito balai apskaičiuojami remiantis jūsų kredito ataskaitų duomenimis, todėl jei jūsų kredito istorija yra gera, jūsų kredito balas turi tvirtą pagrindą. Tačiau prieš kreipdamiesi dėl paskolos, galite gana greitai (per kelis mėnesius) suteikti savo rezultatui “kairę”, sumokėdami visus kredito kortelių likučius, kurie viršija 30 % jų skolinimosi limitų, arba iš karto naudodamiesi

Reguliarios pajamos: Paskolų teikėjai turi žinoti, kad kiekvieną mėnesį galėsite mokėti paskolos įmokas. Tai nebūtinai turi būti iš darbo užmokesčio, tačiau turite turėti vieną ar daugiau pajamų šaltinių, kurie būtų patikimi ir pakankami mėnesio išlaidoms padengti, o jų liktų pakankamai paskolos įmokoms padengti. Toliau pateikiamas pajamų šaltinių, kuriuos skolintojai laiko priimtinais, sąrašas.

Ar galiu gauti paskolą su pakaitinėmis pajamomis?

Jei negalite pateikti darbo vietą patvirtinančio dokumento, skolintojas norės peržiūrėti jūsų finansinius dokumentus, kad patikrintų kitą (-us) pajamų šaltinį (-ius). Nors bedarbio pašalpa gali sudaryti dalį jūsų pajamų srauto, dėl jos laikinumo neturėtumėte pasikliauti vien ja. Kitos pajamų formos, kurias skolintojai gali priimti, yra šios:

Jūsų sutuoktinio ar partnerio pajamos (jei jie yra paskolos bendraskoliai)

Be to, kad įrodytumėte pajamų srautus, taip pat galite gauti paskolą, pateikę įrodymų, kad turite galimybę gauti daug grynųjų pinigų, nesvarbu, ar dabar (pavyzdžiui, taupomojoje sąskaitoje), ar vėliau. Keletas situacijų, kurias skolintojas gali priimti:

laukiantį darbo pasiūlymą arba laisvai samdomo darbo sutartį

Būsimas nekilnojamojo turto, vertybinių popierių ar kito investicinio turto pardavimas

Būsimas palikimas

Ką apsvarstyti prieš imant paskolą, kai esate bedarbis

Prieš imant bet kokią paskolą, nepriklausomai nuo jūsų užimtumo statuso, svarbu sąžiningai sau pasakyti, ar galėsite visiškai grąžinti paskolą, kaip susitarta. Praleidę vos vieną įmoką, galite smarkiai pakenkti savo kreditui, o visiškai neįvykdę įsipareigojimų, smarkiai pabloginsite savo kredito istoriją.

Realiai įvertinkite savo galimybes padengti mėnesines įmokas per visą paskolos laikotarpį. Jei kyla abejonių, apsvarstykite galimybę atsisakyti paskola bedarbiam arba pasiskolinti mažesnę sumą, kurią galėtumėte patogiai grąžinti.

Atsižvelgdami į jūsų pajamų šaltinių pobūdį ir apimtį, skolintojai gali manyti, kad jūsų bedarbystė yra atsargumo priežastis, dėl kurios jie gali keisti paskolos pasiūlymą keliais būdais, įskaitant

sumažinti paskolos sumas, kurias galite gauti

Tikėtis, kad visa paskola bus grąžinta per trumpesnį laiką

taikyti didesnes palūkanų normas ir galimus paskolos suteikimo mokesčius, kad būtų kompensuotos išlaidos, susijusios su mokėjimų vykdymu, jei paskolos negrąžinsite

reikalauti, kad mokėjimai būtų atliekami automatiškai nuskaičiuojant iš jūsų banko sąskaitos, kad sumažėtų tikimybė, jog praleisite mokėjimą

Kur gauti asmeninę paskolą

Asmeninė paskola, kurios nereikia užtikrinti turtu, pavyzdžiui, nekilnojamuoju turtu ar automobiliu, yra geriausiai tinkama norint greitai gauti grynųjų pinigų. Asmeninių paskolų galima gauti iš daugelio skolintojų.

Puiki vieta pradėti ieškoti bet kokios paskolos, nesvarbu, ar esate bedarbis, ar ne, yra finansų įstaiga, kurioje turite savo atsiskaitomąją sąskaitą. Net ir paskola bedarbiui automatizuoto sprendimų priėmimo pasaulyje nusistovėję santykiai vis dar gali būti jums naudingi.

Jei jūsų pageidaujama įstaiga yra bankas, apsvarstykite galimybę kreiptis dėl paskolos ir į vietinę kredito uniją. Kredito unijos dažnai taiko konkurencingas palūkanų normas, be to, joms gali būti taikomi mažesni kredito balų reikalavimai nei bankams. Jei jos pateiks paskolos pasiūlymą, kuriuo norėsite pasinaudoti, prieš tvarkant paskolą turėsite tapti kredito unijos nariu. Narystei paprastai reikia turėti atidarytą sąskaitą su bent keliais doleriais – tai nedidelė kaina už gerą paskolos pasiūlymą.

Internetinės finansų įstaigos, įskaitant tarpusavio skolinimo svetaines, paprastai greitai priima sprendimus dėl paskolų, be to, jomis lengva naudotis teikiant kelias paraiškas vienu metu.

Internetinės paslaugos, pavyzdžiui, “Experian CreditMatch™” asmeninių paskolų ieškiklis, gali parodyti paskolų pasiūlymus, atitinkančius jūsų FICO® balą.

Ar galiu gauti paskolą, jei turiu blogą kreditą?

Jei jūsų kreditas prastas, gali būti sunkiau gauti paskolos patvirtinimą. Tačiau jei esate šiek tiek išradingas, labai atkaklus ir pasirengęs sutikti su didesne palūkanų norma, yra būdų gauti paskolą net ir turint ne itin gerą kreditą.

Jei galite palaukti keletą mėnesių prieš kreipdamiesi dėl paskolos, paskola bedarbiam ir viskas.

taip pat gali būti protinga apsvarstyti galimybę dabar imtis veiksmų, kad pagerintumėte savo kredito balą. Vidutinio lygio kredito balų per naktį nepakeisite į puikius, tačiau, priklausomai nuo jūsų pradinio balo, keli papildomi balai gali reikšti, kad gausite geresnius paskolų pasiūlymus, susijusius su palūkanų normomis ir mokesčiais.

Kas atsitiks, jei neatitiksiu reikalavimų paskolai gauti?

Jei neatitinkate reikalavimų tradicinei paskolai gauti, bet jums tikrai reikia apyvartinių pinigų, toliau pateiktos alternatyvos gali padėti jums gauti šiek tiek pinigų, kad galėtumėte patenkinti savo finansinius poreikius:

Pakartotinai kreipkitės su pasirašančiuoju asmeniu: Tačiau jei nesugebėsite mokėti paskolos įmokų, galite pakenkti pasirašančiojo asmens kreditui ir jis bus atsakingas už paskolos grąžinimą.

Būsto nuosavybės kredito linija paskola bedarbiui jei esate būsto savininkas ir pakankamai ilgai mokate būsto paskolos įmokas, todėl turite nemažą nuosavą kapitalą, galite pretenduoti į kredito liniją, leidžiančią pasiskolinti už jį.

HELOC veikia panašiai kaip kredito kortelė – galite skolintis iš nustatyto limito (nuosavo kapitalo dalies) ir grąžinti paskolą su palūkanomis kas mėnesį mokėdami kintamo dydžio įmokas. Tačiau jei nevykdote įsipareigojimų pagal HELOC, galite prarasti savo būstą.

Paskola automobiliui: Jei automobilis priklauso jums nuosavybės teise (nesate skolingi už jį jokių įmokų), galite jį naudoti kaip užstatą paskolai gauti. Tačiau jei nesumokėsite už paskolą, skolintojas gali konfiskuoti jūsų automobilį.

Grynųjų pinigų avansas: Daugelyje kredito kortelių leidžiama atlikti grynųjų pinigų avansinius mokėjimus bankomatuose, tačiau paprastai palūkanų norma yra gerokai didesnė nei įprastiems pirkiniams.

Lombardas: Jei tai nepadeda, kita galimybė – užstatyti arba parduoti vertingus daiktus lombarde.

Staigus nedarbas gali būti didelis streso šaltinis, todėl asmeninė paskola gali padėti padengti išlaidas, kad galėtumėte susitelkti į darbo paieškas. Pasirūpinkite, kad skolintumėtės tik tiek, kiek jums reikia, ir tiek, kiek esate tikri, kad galėsite grąžinti, kai vėl įsitvirtinsite.

Parašykite komentarą