Ar galiu gauti paskolą išmokoms gauti?

Atsiradus avarinėms išlaidoms, gali prireikti paskolos, kuri padengtų išlaidas. Jei gaunate pašalpas, galite nerimauti, ar jūsų pajamų būklė turės įtakos tam, ar turite teisę į tai.

Galima gauti paskolą, jei turite išmokas. Yra net tam tikros rūšies paskolos, skirtos išmokas gaunantiems žmonėms. Šiame tinklaraštyje pabandysime paaiškinti įvairius tinklus.

Biudžeto paskolos

Jei gaunate tam tikras išmokas, galite kreiptis dėl biudžeto paskolos iš Socialinio fondo. Biudžeto paskolos yra skirtos padėti žmonėms, gaunantiems mažas pajamas, susimokėti už staigias ar būtinas išlaidas. Tai gali būti sugedusių buitinių prietaisų pakeitimas, kelionės išlaidos ar namų tobulinimas.

Biudžeto paskolos yra be palūkanų, o tai reiškia, kad jūs tiesiog grąžinsite skolintą sumą ir nieko papildomo. Paskola paprastai grąžinama per dvejus metus, o grąžinimai automatiškai išskaičiuojami iš jūsų būsimų išmokų. Galite skolintis nuo 100 iki 812 svarų, priklausomai nuo jūsų aplinkybių.

Biudžeto paskolą galėsite gauti, jei per pastaruosius 6 mėnesius pareikalavote bet kurio iš šių dalykų:

  • Pajamų palaikymas
  • Pajamų dydžio darbo ieškančio asmens pašalpa
  • Su pajamomis susijusi užimtumo ir paramos pašalpa
  • Pensijų kreditas

Jei perėjote nuo universalaus kredito prie pensijų kredito, bet koks laikas, praleistas reikalaujant universalaus kredito, bus įskaitytas į 6 mėnesius.

Galite kreiptis dėl biudžeto paskolos vyriausybės svetainėje.

Biudžeto sudarymo avansas

Jei gaunate universalų kreditą, galite gauti biudžeto avansą. Tai veikia taip pat, kaip biudžeto paskolą, tačiau jos galima kreiptis tik tuo atveju, jei gaunate universalų kreditą.

Vėlgi, jūs galėtumėte pasiskolinti nuo 100 iki 812 svarų, o grąžinimai automatiškai išskaičiuojami iš įprastų „Universal Credit“ mokėjimų.

Galite kreiptis dėl biudžeto avanso susisiekę su „Universal Credit“.

Kredito unijos paskolos

Jei negalite gauti biudžeto paskolos ar avanso, galite prisijungti prie kredito unijos ir sužinoti, ar jie jums pasiūlys paskolą. Kredito unija yra bendruomenės vykdoma taupymo ir paskolų iniciatyva, kai nariai kaupia savo santaupas, kad skolintų vieni kitiems.

Prisijungę galėtumėte gauti paskolą su mažomis palūkanomis, kurios viršutinė riba yra 1% Šiaurės Airijoje ir 3% likusioje JK. Dalyvavimas kredito unijoje taip pat paskatins jus taupyti pinigus ir per juos galėsite gauti finansinę konsultaciją bei pagalbą.

Norėdami prisijungti prie kredito unijos, turite turėti ką nors bendro su kitais jos nariais. Tai gali būti jūsų darbdavys arba vietovė, kurioje gyvenate. Kai kurios kredito unijos gali pareikalauti sutaupyti nedidelę pinigų sumą, kad galėtumėte gauti paskolą, todėl verta tai iš anksto sužinoti.

Internetu galite rasti kredito unijų, į kurias galite pretenduoti.

Asmeninės paskolos

Asmeninė paskola gali būti dar viena galimybė apsvarstyti. Kai kurie skolintojai jūsų naudą įskaitys į įprastas pajamas, o jei išlaikysite jų kreditą ir įperkamumo patikrinimus, patvirtinkite jūsų paraišką.

Asmeninės paskolos palūkanų norma bus daug didesnė nei kitų aukščiau paminėtų paskolų rūšių, todėl prieš tai kreipdamiesi turite tai apsvarstyti.

Jei ieškote paskolos pagal išmokas, galite gauti šias asmenines paskolas:

Paskolos prie namų: Paskola, dar vadinama būsto kredito paskola, veikia šiek tiek kitaip nei kitos skolinimosi formos. Taip yra todėl, kad visa sąveika su skolintoju vyksta iš jūsų namų. Paskolos davėjui dirbantis agentas apsilankys jūsų namuose, kad išduotų paskolą, ir grįš surinkti jūsų grąžintų sumų.

Užtikrintos paskolos: Užtikrinta paskola leidžia skolintis pinigus, susietus su vienu jūsų turtu, pavyzdžiui, su namais ar automobiliu. Jei negalite grąžinti pinigų, kraštutiniu atveju paskolos davėjas gali panaudoti turtą pinigams grąžinti.

Garanto paskolos: Paskola garantui reiškia, kad draugas ar šeimos narys pasirašo paskolą kartu su jumis. Jie veiks kaip jūsų garantas ir bus atsakingi už grąžinimus, jei negalėsite.

Ieškodami „paskolos pašalpoms“ arba „paskolos žmonėms, gaunantiems pašalpas“, galite susidurti su paskolomis iki atlyginimo. Paskolos iki atlyginimo reikalauja grąžinti visą paskolą kitą kartą, kai jums bus sumokėta, su papildomais mokesčiais, jei negalėsite. Taigi, jie gali būti brangus pinigų skolinimosi būdas.

Gaukite nemokamų nepriklausomų patarimų

Jei galvojate imti paskolą, bet jau stengiatės tvarkyti savo finansus, galbūt verta gauti pagalbos ir palaikymo. FCA rekomendavo šias organizacijas, kurios teikia nemokamą ir nepriklausomą finansinę konsultaciją:

  • Pinigų patarimų tarnyba – vyriausybės įsteigta teikti patarimų ir patarimų, kartu su įrankiais ir skaičiuotuvais, kad padėtų žmonėms rasti įvairiausių finansinių sprendimų.
  • Piliečių patarimai – žmonės gali kalbėti su jais telefonu, kad gautų nemokamą pagalbą ir palaikymą.
  • „StepChange Debt Charity“ – pirmaujanti JK skolų labdaros organizacija. Jie siūlo nemokamą internetinę ir telefoninę paslaugą, padedančią žmonėms įveikti skolas.
  • Nacionalinė skola – siūlo nemokamas konsultacijas ir biudžeto planuotojus.

Ar galiu gauti paskolą naudai iš taškinių taškų paskolų?

Jums gali būti suteikta teisė gauti paskolą iš mūsų, jei gausite pašalpas be savo darbo pajamų. Taip pat galime pasiūlyti paskolas žmonėms, kurie pirmiausia priklauso nuo išmokų kaip pajamų. Norėdami sužinoti daugiau apie Dot Dot paskolos tinkamumo kriterijus, galite apsilankyti DUK skiltyje.

Prieš imdami paskolą, turite pagalvoti, ar galite sau leisti grąžinti pinigus. Kadangi dėl papildomo finansinių krūvių galite patirti finansinių sunkumų, jei negalėsite atsilikti nuo grąžinamų išmokų ir tai gali turėti įtakos jūsų galimybėms skolintis pinigų ateityje.

Ar mes ką nors praleidome? Praneškite mums, pasidalindami patarimais!

Daugiau iš Anissa

Sveiki, aš esu Anissa, „Dot Dot“ autorė. Mano aistra rašyti prasidėjo nuo labai jauno amžiaus, kai rašiau naujienų straipsnius savo pradinei mokyklai! Man patinka rašyti internetinius dienoraščius ir kurti malonų turinį. Už darbo ribų mano pomėgiai yra fitnesas ir muzika. Man patinka gaminti maistą, kepti ir išbandyti naujus receptus. Taip pat man patinka naršyti „Netflix“ ir pasinerti į gerą serialą. Aš čia noriu padėti sklandžiau finansinę kelionę naudodamas keletą naudingų patarimų ir gudrybių! Tikiuosi, kad jums patinka juos skaityti.

Parašykite komentarą