Paskola xenon lemputems

Vienas iš brangiausių pirkinių, kuriuos tikriausiai įsigysite, neskaitant būsto paskolos, bus automobilis. Net ir šiais laikais sparčiai kylant degalų kainoms, atrodo, kad automobilis vis dar reikalingas kiekvienam, nors dėl degalų kainų važinėjančiųjų automobiliu mažėja.

Tikriausiai jau susiaurinote kandidatų į naujus ar naudotus automobilius sąrašą ir nusprendėte, kokias funkcijas privalote turėti, kokias funkcijas norėtumėte turėti, priklausomai nuo to, kokį finansavimo sandorį pavyks sudaryti, ir kokios funkcijos yra tiesiog padažas ant viso pyrago. Tikriausiai atlikote nemažai tyrimų šia tema, tikrinote techninės priežiūros istoriją, saugumo įvertinimą ir visa kita.

Tačiau vienas iš dalykų, kurių tikriausiai nepadarėte, yra automobilio paskolos pirkimas. Deja, daugelis vartotojų šiai temai neskiria tiek laiko, kiek turėtų, o galutinis jų labai riboto tyrimo dėl paskolos automobiliui ir finansavimo rezultatas yra tas, kad jie išleidžia daug daugiau nei reikia, o tai tiesiogiai susiję su pradinio įnašo, kurį jie turėjo sumokėti, suma, taip pat su palūkanų norma, kuri yra didesnė nei tikriausiai galėtų būti.

Pirmiausia nustatykite, koks yra jūsų biudžetas, ir tai tikrai turėtumėte padaryti prieš pradėdami pirkti paskolą automobiliui, taip pat tikriausiai prieš apsispręsdami dėl konkretaus automobilio, kuris gali visiškai neatitikti jūsų biudžeto, kad ir kokį puikų automobilio paskolos finansavimo sandorį galėtumėte sudaryti. Paprastai įmokos už automobilį ir visos susijusios išlaidos, pavyzdžiui, padangos, tepalų keitimas, standartinė echninė priežiūrat, turėtų sudaryti ne daugiau kaip 10 % jūsų pajamų.

Dabar pradėkite pirkti paskolą automobiliui, kad galėtumėte rasti geriausią paskolą automobiliui įsigyti. Žinoma, yra įprastų vietų, kurias turėtumėte patikrinti, pavyzdžiui, paskolos programa, kurią galima gauti automobilio salone. Kartais tai gali būti puikus sandoris, ypač atsižvelgiant į gamyklines lengvatas, kurias galite gauti kaip nuolaidas, tačiau net jei sandoris skamba kaip svajonė, nepasirašykite ant punktyrinės linijos, kol neatlikote palyginamojo pirkimo. Automobilio pardavėjas gali bandyti daryti jums spaudimą standartine fraze “šio sandorio tikriausiai nebus po poros dienų”, bet nepasiduokite jai. Jei jis čia šiandien, būkite tikri, kad jis tikrai nori parduoti, ir tas pasiūlymas arba geresnis pasiūlymas bus rytoj.

Žinoma, pasitikslinkite savo banke, kredito unijoje ir kitose jums artimose vietose. Susikurkite užrašų knygelę, kurioje galėsite fiksuoti, su kuo kalbėjote, tos bendrovės pavadinimą, siūlomą palūkanų normą, mėnesių, per kuriuos turite grąžinti paskolą, skaičių ir kokio pradinio įnašo jie reikalauja. Ši užrašų knygelė bus neįkainojama, kad galėtumėte sekti, kur yra geriausi pasiūlymai.

Neignoruokite automobilio paskolos finansavimo internetu. Šiomis dienomis galite lengvai gauti nemokamas internetines automobilio paskolos citatas. Kartu nemanykite, kad internetinis pasiūlymas automatiškai bus geriausias pasiūlymas. Ji GALI būti, tačiau geresnių pasiūlymų galite rasti kitur, todėl ir apsipirkinėjate.

Verta pasidomėti. Tai padarėte su automobiliu, kurį norite įsigyti, todėl turėtumėte skirti tiek pat laiko ir pastangų ieškodami geriausio finansavimo varianto. Galiausiai jausitės daug geriau, kad atlikote tyrimą, išnagrinėjote galimybes ir gavote geriausią įmanomą pasiūlymą.

 

 

Parašykite komentarą