Paskolos atostogoms: geriausios paskolos už blogą kreditą

Skolintis pinigų atostogoms niekada nebūna idealu, tačiau kartais gyvenimas nutinka, ir tau pritrūksta galimybių. Taigi, jei svarstote paskolą atostogoms, svarbu tai išmanyti. Stenkitės vengti trumpalaikių paskolų su didelėmis palūkanomis, tokių kaip paskolos iki atlyginimo ir avansai grynaisiais.

Patikrinkite, kokias normas galite gauti pasinaudoję asmenine paskola. Jus gali nustebinti gauti tarifai. Tai nepakenks jūsų kreditui, ir tai užtruks tik kelias minutes.

Paskolos yra konkurencingos, net jei jūsų kreditas nėra didelis. Čia pateikiamas geriausių atostogų paskolų, kurias galima įsigyti 2021 m., Sąrašas.

Remiantis naujausia Nacionalinės mažmeninės prekybos federacijos apklausa, atostogų sezono metu vidutinis vartotojas išleis 1007 USD. Apie 506 USD bus išleista dovanoms šeimai. Daugelis namų ūkių negali sau leisti tokių pinigų. Gauti paskolą šioms išlaidoms padengti yra viliojanti, tačiau apsvarstykite paskolą tik tada, jei galite sau leisti mokėti, ir prieš pasirinkdami skolintoją palyginkite tarifus ir sąlygas.

Vidutinis žmogus atostogų sezonu išleis daugiau nei 1 000 USD.

Į ką reikėtų atsižvelgti, norint gauti paskolą dėl blogo kredito atostogų

Geriausia vengti blogų kreditų, nebent jums iškiltų reali padėtis. Didelių palūkanų paskola gali būti pateisinama neatidėliotinai sveikatos priežiūrai, maistui, pastogėms ar teisinėms išlaidoms, turinčioms sunkių pasekmių, ir net šias priežastis reikėtų atidžiai įvertinti.

Išbandykite šias galimybes prieš imdami atostogų paskolą:

  • Kreditinė kortelė. Jei jau turite kredito kortelę su joje esančia vieta praleisti, pasinaudokite ja prieš kreipdamiesi dėl atostogų paskolos. Nors kreditinės kortelės paprastai taiko dideles palūkanas, jos yra žymiai mažesnės, nei gausite daugumai šių skolintojų.
  • Šeimos narys ar draugas. Paprašyti finansinės pagalbos iš artimųjų gali būti gėdinga. Tačiau turėdami tokio tipo paskolą, ją paprastai galite nustatyti su mažomis palūkanomis arba be jokių palūkanų. Tiesiog įsitikinkite, kad sumokėjote visą sumą, o geriau anksti, kad nepakenktumėte savo santykiams.
  • Prašyti pagalbos. Nors nėra daug bendruomenės organizacijų, siūlančių išleisti atostogų pinigus, galbūt galėsite gauti pagalbos dėl kai kurių būtinų išlaidų, tokių kaip maisto prekės, nuoma ir komunalinės paslaugos. Jei turite teisę, pagalba gali atlaisvinti šiek tiek pinigų, kad jūsų šeima galėtų gerai praleisti atostogas.

DUK apie kalėdines paskolas už blogą kreditą

Kas yra kalėdinė paskola?

Paskola atostogoms yra tiesiog asmeninė paskola, kurią išduoda finansų įstaiga, pavyzdžiui, skolintojas internetu, bankas ar kredito unija. Nors šios paskolos yra skirtos atostogų išlaidoms padengti, jos nėra tokios pačios kaip kitos trumpalaikės paskolos, pavyzdžiui, paskolos iki atlyginimo ar grynaisiais pinigais.

Kaip veikia atostogų paskolos?

Paskolos atostogoms pirmiausia imamos paskolos be užstato. Tai reiškia, kad jums nereikės pateikti jokio paskolos užstato. Skolintojai patikrins jūsų kreditą, kad nustatytų, kiek galite pasiskolinti ir kiek mokėsite palūkanas.

Ko reikia norint gauti atostogų paskolą?

Tipiniai minimalūs asmeninės paskolos reikalavimai yra JAV pilietis ar nuolatinis gyventojas, mažiausiai 18 metų ir mažas skolos ir pajamų santykis. Jūsų kredito balas taip pat gali turėti įtakos jūsų galimybei gauti asmeninę paskolą. Nors įmanoma gauti asmeninę paskolą, kurios FICO balas yra 500 ar didesnis, geriausios paskolos normos ir sąlygos taikomos tiems, kurie turi gerą ar puikų kreditą.

Ar prašymas gauti atostogų paskolą bus rodomas mano kredito ataskaitoje?

Taip. Kiekvieną kartą, kai pateiksite oficialią paskolos paraišką, ji bus rodoma jūsų kredito ataskaitoje ir gali šiek tiek sumažinti jūsų kredito balą.

Į ką reikėtų atsižvelgti prieš skolinantis atostogų paskolą?

Kai kurie kreditoriai, ypač trumpalaikiai skolintojai, taiko pernelyg dideles palūkanas, dėl kurių paskolos grąžinimas gali būti beveik neįmanomas. Prieš skolindamiesi įsitikinkite, kad esate skolingi ir ar galite sau leisti mokėti. Priešingu atveju galite rizikuoti nevykdyti įsipareigojimų – tai gali reikšti daugiau mokesčių ir pasiekti jūsų kredito balą.

Esmė

Skolinimasis pinigais turėtų būti paskutinė jūsų apsipirkimo Kalėdose priemonė. Bet jei jūs išnaudojote visas kitas galimybes, svarbu žinoti, kur galite kreiptis, kad neapmokestinsite tiek, kiek paskola iki atlyginimo.

Apsvarstykite čia išvardytus skolintojus ir kitas populiariausias asmeninių paskolų bendroves.

Jūs netgi galite naudoti „SuperMoney“ paskolos variklį, kad gautumėte išankstinę kvalifikaciją su lengvatiniu kredito patikrinimu keliems kreditoriams vienu metu. Kuo daugiau laiko ir energijos skirsite ieškodami sau geriausios paskolos galimybės, tuo daugiau sutaupysite.

Parašykite komentarą