Paskolos be banko

Kodėl sunku gauti paskolą be banko sąskaitos?

Kreditoriai, prašydami paskolos, gali paprašyti jūsų banko istorijos, nes ji padeda jiems patikrinti jūsų pajamas ir leidžia suprasti, ar turite pakankamai grynųjų pinigų, kad galėtumėte mokėti įmokas.Tačiau kaip gauti paskolos be banko ir patikrinimo?

Plan

(Price)

Email Previews

Builder

Page Testing

Interactive Testing

Spam Filter Tests

500,000 Tracking Opens

2 Users Free

Finbee

Geriausias

nuo 100 € iki 25000 €

nuo 1 mėn iki 84 mėn

Palūkanos Nuo 4,10 %

Balas 9.3

GoSavy

Greičiausia

nuo 300 € iki 19000 €

nuo 3 mėn iki 72 mėn

Nuo 4,60 % Palūkanos

Balas 9.1

Neturėdami banko istorijos, kuri patvirtintų jūsų pinigų srautus, skolintojai gali sunkiai įvertinti skolinimo jums riziką. Galiausiai skolintojai nori būti tikri, kad grąžinsite paskolą. Neturint išrašų, įrodančių, kad galite valdyti mokėjimus, gali būti sunkiau nustatyti, ar galite gauti paskolą.

Asmenines paskolas siūlantys skolintojai taip pat gali reikalauti, kad turėtumėte banko sąskaitą, nes į ją pervedamos lėšos ir iš jos bus atliekami mokėjimai.

Ar visi skolintojai reikalauja turėti banko sąskaitą?

Norint pasiskolinti pinigų, banko sąskaitą turėti nėra visuotinai reikalaujama, tačiau skolintojai, kurie jos nereikalauja, gali siūlyti nekokybiškas paskolas. Šiuo atveju terminas “subprime” apibūdina paskolas su didelėmis palūkanų normomis ir mokesčiais, kurios parduodamos paskolų gavėjams, kuriems gali būti sunku grąžinti skolą, pavyzdžiui, gaunantiems mažas pajamas arba turintiems blogą kreditą. Tam tikros paskolos ir kredito kortelės gali būti labai naudingos tokiems skolininkams – pavyzdžiui, valstybės remiamos hipotekos paskolos ir kredito kortelės su užstatu, tačiau kitų rūšių antrarūšių paskolų geriau vengti, ir joms gali nereikėti banko sąskaitos.

Mokėjimo iki gyvos galvos, lombardo paskolos ir pavadinimo paskolos – tai trys paskolų rūšys, kurioms banko sąskaita gali būti nereikalinga. Štai kaip veikia kiekviena iš jų:

Mokėjimo dienos paskolos: Tai trumpalaikės paskolos, leidžiančios pasiskolinti nedidelę pinigų sumą (paprastai 500 eur arba mažiau) iki kito atlyginimo. Mokėjimo dienos paskolų teikėjai gali prašyti pateikti banko sąskaitą, tačiau kartais gali pakakti ir išankstinio mokėjimo kortelės sąskaitos.

Lombardo paskolos: Lombardo paskolos – tai paskolos, kai už skolinamą sumą įkeičiamas vertingas turtas, pvz., juvelyriniai dirbiniai ar mašinos. Skolintojas gali duoti jums grynųjų pinigų ir pasilikti daiktą, kol grąžinsite paskolą.

Paskolos su nuosavybės teise: Paskolos be banko su nuosavybės teise – tai paskolos, užtikrintos automobiliu be įkeitimo. Jūs vis dar galite važinėti savo automobiliu, tačiau skolintojas turi nuosavybės teisę į jūsų automobilį, kol grąžinsite paskolą. Jei nesumokėsite įmokų, skolintojas gali turėti teisę paimti jūsų automobilį.

Kadangi šios paskolos kainuoja tiek daug ir jas gali būti sunku grąžinti, beveik visada geriausia jų vengti. Jei negalėsite greitai grąžinti paskolos, mokesčiai gali susikaupti, todėl pateksite į skolų spąstus, iš kurių sunku ištrūkti.

Ar galite gauti kreditą be banko sąskaitos?

Kredito kortelių paraiškose ne visada reikalaujama pateikti banko duomenis, tačiau jei neturite banko sąskaitos, turėsite įsitikinti, kad kortelė siūlo ne tik banko pavedimus, bet ir kitas mokėjimo galimybes. Atidarę kortelę ir laiku atlikdami mokėjimus, galite susikurti teigiamą kredito istoriją ir geriau pretenduoti į būsimas paskolas.

Jei dėl ribotos arba blogos kredito istorijos sunku gauti paskolą arba neužtikrintą kredito kortelę, gali padėti užtikrinta kortelė arba paskola kreditui didinti. Štai kaip jos veikia:

Užtikrintos kredito kortelės

Užtikrintos kredito kortelės – tai kortelės, už kurias iš anksto sumokamas užstatas (kuris paprastai tampa jūsų kredito limitu). Daugelis kortelių išdavėjų reikalauja, kad užstatas būtų sumokėtas banko pavedimu, kiti gali leisti jį sumokėti pinigų perlaida arba bankiniu pavedimu. Atlikę tam tikrą skaičių mokėjimų laiku, galite atgauti užstatą ir gauti neužtikrintą kortelę.

Kredito stiprinimo paskolos Paskolos be banko

Paskola kreditui didinti yra panaši į paskolą išsimokėtinai, kai mokate mėnesines įmokas, tačiau jos tikslas – padėti jums sukurti kredito istoriją. Paskolos lėšos dedamos į taupomąją sąskaitą, kol paskolą grąžinsite. Pasibaigus terminui, paskolos lėšas gaunate vienkartine suma, galbūt su palūkanomis. Kredito unijos ir bendruomeniniai bankai dažnai siūlo paskolas kreditams didinti, o norint pateikti paraišką, iš jūsų gali būti nereikalaujama turėti sąskaitą banke.

Priklausomai nuo to, kur imsite paskolą kreditams kaupti, įmokas galėsite mokėti iš išankstinio mokėjimo kortelės. Šiai paskolai būtina turėti taupomąją sąskaitą, nes joje laikomi jūsų pinigai, tačiau ji paprastai sukuriama paraiškos teikimo metu, jei esate patvirtintas.

Apsvarstykite galimybę atidaryti banko sąskaitą

Atidarius banko sąskaitą, būtų lengviau gauti paskolą, tačiau ją gauti gali būti lengviau pasakyti nei padaryti. Jei dalis priežasčių, kodėl neturite banko sąskaitos, yra tai, kad praeityje turėjote daug sąskaitos pereikvojimų ar nesumokėtų mokesčių ir negalite gauti patvirtinimo dėl naujos sąskaitos, vis dar galite turėti galimybių.

Kredito unijų ir bankų siūlomos “antros galimybės” banko sąskaitos yra skirtos suteikti antrą šansą žmonėms, kurių bankininkystės istorija nėra tokia puiki. BBVA USA ir PNC – du finansų įstaigų, siūlančių antrosios galimybės sąskaitas, pavyzdžiai.

Galbūt turite galimybių rinktis ir interneto bankus. “Paskolos be banko lt” siūlo antros galimybės internetinių bankų sąskaitas, kuriose jūsų paraiška neperžiūrima per “ChexSystems”, kuri iš esmės yra banko sąskaitų patikrinimo sistema.

Jei nesiryžtate atidaryti banko sąskaitos, nes nerimaujate dėl mokesčių ir reikalaujamo minimalaus indėlio, yra galimybių, kuriose mokesčiai nedideli, o minimalaus balanso reikalavimas netaikomas. Kadangi įvairių sąskaitų sąlygos gali labai skirtis, geriausias būdas pasirinkti banko sąskaitą – palyginti kelių įstaigų, įskaitant tradicinius ir internetinius bankus bei kredito unijas, funkcijas, mokesčius ir sąlygas.

Parašykite komentarą