Paskolos be garanto | Priimtas blogas kreditas

No laiduotojo paskolos yra specifinė trumpalaikės paskolos rūšis, skirta žmonėms, kurie imdami paskolą negali arba tiesiog nenori turėti laiduotojo. Anksčiau tai buvo sunku, nes dauguma tiesioginių skolintojų manė, kad negarantuojamos paskolos blogą kreditą turinčiam asmeniui yra rizikinga, todėl garanto turėjimas buvo lengvas būdas užtikrinti paskolą.

nėra laiduotojo paskolos

Dauguma tiesioginių skolintojų anksčiau reikalavo visų blogų kreditų paskolų garanto. Tai pasikeitė ir vis daugiau skolintojai dabar teikia blogų kreditų paskolas be garanto.

Paskolos be garanto, ar man bus patvirtinta?

Jokios laiduotojo paskolos nebuvo retos ir dažniausiai būdavo nepalankios skolinimo sąlygos. Laimei, tai pasikeitė. Daugelis tiesioginių skolintojų suprato, kad tai nesąžiningai sutrukdė kai kuriems žmonėms gauti paskolas, kai jiems to reikėjo.

Vis daugiau skolintojų, siūlančių neužtikrintas paskolas, specialiai sukurtas žmonėms, neturintiems garanto, rinka tapo gana konkurencinga; suteikiant daugiau pasirinkimo galimybių ir geresnes grąžinimo sąlygas.

Raskite geriausią paskolos palūkanų normą, nereikalaujant pradinio kredito patikrinimo.

„Soft Credit Match“ technologija atitinka jūsų profilį su mūsų pirmaujančia Finansų elgesio tarnybos (FCA) ekspertų grupės patvirtintais tiesioginiais skolintojais, nepalikdama žymės jūsų kredito įraše.

Be jokių įsipareigojimų ir išlaidų – tai geriausias būdas rasti paskolą.

Gaukite savo „CreditMatch“

Kas yra paskola be garanto?

Paskola be garanto reiškia, kad tik jūs esate atsakingas už paimtą paskolą. Nors šios nepriklausomybės ieško paskolos be laiduotojo daugelis pareiškėjų, tai taip pat reiškia, kad labai svarbu, jog trumpalaikė paskola būtų grąžinta laiku ir būdu, dėl kurio susitarta su tiesioginiais skolintojais.

Paskola be garanto reiškia, kad tik jūs esate atsakingas už paimtą paskolą.

Nauji horizontai

Kadangi paskolos be garanto reiškia, kad paskolos davėjas neturi apsaugos, jei negrąžinate paskolos, šioms paskoloms gali būti taikoma didesnė MN nei paskoloms, kurioms reikalingas garantas. Nors tai nėra tiesa kiekvienam skolintojui ir daugelis dabar siūlo labai konkurencingas paskolos be garanto palūkanas, svarbu apsipirkti, kad rastumėte geriausią skolintoją pagal savo poreikius.

Ar galiu gauti paskolą už blogą kreditą be garanto?

Greitas atsakymas yra „taip“. Pažvelgus į asmens kredito istoriją, daugelis skolintojų, vertindami jūsų paraišką, dabar naudoja labiau aktualius, naujausius duomenis.

Daugelis kreditorių, sutelkdami dėmesį į savo dabartinę finansinę ir užimtumo būklę, o ne į savo kredito istoriją ir balus, nesiūlo jokių garantinių paskolų už blogus kreditus, kurios buvo specialiai sukurtos žmonėms, turintiems prastą kredito istoriją. Kaip nepriklausomas pristatytojas, mūsų vaidmuo „New Horizons“ yra suderinti jus su pačiomis geriausiomis paskolomis pagal jūsų konkrečius reikalavimus.

Lengviausias būdas sužinoti, ar turite paskolą be garanto, yra užbaigti paraiškos pateikimo procesą per „New Horizons“. Jūs palyginate savo aplinkybes su daugiau nei penkiasdešimties skolintojų kriterijais, kurie padidins jūsų galimybes būti priimtiems be paskolos be garanto.

Ar „New Horizons“ gali man padėti, jei turiu blogų kreditų?

Norėdami užtikrinti, kad visi turėtų vienodas galimybes gauti paskolas be garantų, Mes specializuojamės padėti žmonėms, turintiems blogų kreditų, gauti paskolas, įskaitant tuos, kuriems reikalingos paskolos be garanto.

Kiekvienas skolintojas turi savo kriterijų rinkinį, kurį turite atitikti, kad pasiūlytumėte paskolą. Kai kurie iš šių skolintojų reikalauja laiduotojo, tačiau daugelis ne. Mūsų grupėje yra keli skolintojai, kurie specializuojasi teikdami paskolas žmonėms, kurių kredito reitingas yra prastas. Galite kreiptis norėdami sužinoti, ar jūsų kredito ataskaita nebuvo priimta be jokių įsipareigojimų ir jokių pėdsakų.

Ką tu turi žinoti

Kodėl verta mus naudoti?

Kiek nauji klientai gali pasiskolinti?

Iki 5000 svarų

Jokių mokesčių, niekada!

Kokios yra grąžinimo sąlygos?

Nuo 3 iki 36 mėnesių

Jokių dokumentų

Reprezentacinis balandis

49,9% (kintama)

Jokios prievolės citatos

Ar galiu kreiptis dėl blogo kredito?

Taip

Greitas sprendimas

Ar galiu grąžinti dalimis

Taip

Lankstus grąžinimas

Ar įskaitome čekį?

Ne

Nėra kredito pėdsako

Kiek galiu kreiptis be laiduotojo?

Galite kreiptis dėl sumos, kuri patenka į minimalią ir maksimalią „New Horizons“ paskolos sumą. Mes siūlome galimybę negarantuoti paskolų nuo 50 iki 5000 svarų. Ar jus priims, ar ne, priklausys nuo to, ar atitiksite norimos skolintis sumos kriterijus. Geriausias būdas sužinoti, ar turite teisę į pageidaujamą paskolą, yra užpildyti paraišką.

Suprasdami, kad staiga ir netikėtai nereikalingos jokios garanto paskolos, padarysime viską, kad galėtumėte greitai gauti geriausias blogų kreditų paskolas be garanto; kad procesas būtų kuo greitesnis ir lengvesnis.

Nauji horizontai

Ar brangiau gauti paskolą be garanto?

Svarbus veiksnys nustatant MNR procentą, kurį turėsite sumokėti už savo paskolą, yra rizikos dydis skolintojui. Todėl žmonės, turintys blogą kreditą, paprastai moka didesnes palūkanas, nes jie kelia didesnę riziką.

Turėdamas garantą, skolintojui suteikiamas papildomas užtikrinimo lygis, tai reiškia, kad skolinimas be laiduotojo gali kelti didesnę riziką, kuri atsispindės palūkanų normoje. Tačiau turime skolintojų, kurie specializuojasi daugelyje skirtingų paskolų rūšių, ir skirtumas gali būti nežymus. Užpildykite mūsų paraiškos formą, kad sužinotumėte, koks jūsų sandoris yra geriausias.

Visi skolintojai, su kuriais dirbame, yra įgalioti ir reguliuojami Finansų elgesio tarnybos ir siūlo visišką skaidrumą dėl visų jų paskolų aspektų. Mes galime garantuoti, kad nebus jokių paslėptų mokesčių ar sukrėtimų. Tai reiškia, kad jei turite blogą kreditą, galite greitai palyginti, kuri paskola su blogu kreditu, kurią siūlo skolintojai JK, nereikalauja garanto; leidžiantis priimti labiau pagrįstą sprendimą ir padedantis užtikrinti geriausią pasiūlymą.

Ar turėsiu sumokėti mokestį, jei neturiu garanto?

„New Horizons“ niekada netaiko mokesčio už naudojimąsi mūsų paslauga, neatsižvelgiant į jūsų aplinkybes ar kredito reitingą.

Skolintojas turėtų iš anksto aiškiai išaiškinti visas su jūsų paskola susijusias išlaidas. Pvz., Kai kurie kreditoriai netaiko palūkanų už mažesnes paskolas iki atlyginimo. Vietoj to jie susitars su jumis fiksuotą mokestį. Visi mūsų skolintojai yra užregistruoti FCA (Financial Conduct Authority), todėl iš anksto informuos apie visus mokesčius ar APR normą, jei taikoma.

Ar galiu gauti paskolą be garanto be kredito patikrinimo?

Ne. Galite kreiptis per „New Horizons“ neturėdami visiško kredito patikrinimo, nes skolintojai iš pradžių atlieka tik lengvatinį kredito patikrinimą. Tai suteikia pakankamai informacijos, kad palygintumėte savo informaciją su mūsų skolintojų grupe nepalikdami žymės savo kredito ataskaitoje.

Tačiau, jei turite teisę priimti paskolos pasiūlymą, visi patikimi tiesioginiai skolintojai reikalauja, kad FCA (Finansinio elgesio tarnyba) atliktų išsamų kredito patikrinimą prieš išleidžiant lėšas. Jei įmonė sako, kad gali gauti paskolą be kredito patikrinimo, patariame būti atsargiems su jomis susidoroti. Jie gali būti neregistruoti FCA arba gali tik jus suklaidinti.

Ką aš galiu padaryti, jei stengiuosi grąžinti skolas?

Jei jūs kovojate su savo skolomis ir jums reikia pagalbos. Galite susisiekti su toliau pateiktomis įmonėmis nemokamai.

moneyadviceservice.org.uk
stepchange.org
nationaldebtline.org

Parašykite komentarą