Ar galiu perkelti paskolos grąžinimo datas?

Atkreipkite dėmesį, kad mes neteikiame paskolų perkėlimo. Tačiau, jei jums reikia pagalbos planuojant grąžintinas sumas, mielai su jumis aptarsime jūsų galimybes.

Jei manote, kad negalėsite grąžinti paskolos nustatytu laiku, susisiekite su mumis kuo greičiau iki grąžinimo datos. Jei nesusisieksite su mumis iki grąžinimo datos, vis tiek bus sumokėti visi sumokėti įsipareigojimų nevykdymo mokesčiai – žr “Kas atsitiks, jei laiku negrąžinsiu paskolos (ir kitų mums priklausančių sumų)?”.

Jei laiku susisieksite su mumis, galime leisti grąžinti paskolą vėliau (bet mes neturime to daryti). Mes svarstysime poziciją kiekvienu atveju atskirai. Mes apsvarstysime aplinkybes, kurios trukdo (arba sutrukdė) laiku atlikti grąžinimą, ir kaip grąžinimo datos perkėlimas padėtų atsiskaityti su paskola.

Jei susiduriate su nenumatytais finansiniais sunkumais, dėl kurių negalite grąžinti paskolos, būkite tikri, kad bendradarbiausime su jumis, kad padėtų jums grąžinti paskolą taip, kaip galite sau leisti, sumažindami bet kokį neigiamą poveikį, kurį gali sukelti pavėluotas mokėjimas. kreditinėje byloje.


DAUGIAU KLAUSIMŲ APIE GRĄŽINIMĄ

Grįžti į DUK

Parašykite komentarą