Paskolos grynaisiais internetu, greitos paskolos grynaisiais, pinigų ir pinigų paskolos šiandien JK 824,7% balandis

Kartais ekstremalios situacijos ar papildomos išlaidos gali patirti spaudimą. Kitu atveju jums gali prireikti pagalbos palaikant ilgalaikį projektą. Kad ir kokia būtų jūsų padėtis, mūsų paskolos grynaisiais galėtų padėti greitai ir lengvai ją padengti.

Galite pateikti paraišką internetu nuo 100 iki 5000 svarų ir pasirinkti 3–48 mėnesius, kad ją grąžintumėte, priklausomai nuo to, kiek skolinatės. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip veikia greitos paskolos grynaisiais, ar jos gali būti jums tinkamos, ir kaip kreiptis dėl taškinių paskolų.

Kas yra paskolos grynaisiais?

Paskola grynaisiais yra paprasčiausia pinigų suma, kurią skolinatės iš skolintojo ir grąžinate kartu su palūkanomis per sutartą laiką. Esant trumpalaikėms paskoloms grynaisiais pinigais, tai gali būti nuo kelių mėnesių iki vienerių metų. Ilgalaikės paskolos grąžinimas paprastai paskirstomas keleriems metams.

Suma, kurią žmonės skolinasi, ir tai, kiek laiko jie nusprendžia ją grąžinti, dažniausiai priklauso nuo to, kam jos reikia. Mažos trumpalaikės paskolos dažniausiai naudojamos netikėtoms išlaidoms arba, pavyzdžiui, laikinam pajamų sumažėjimui padengti. Didesnės ilgalaikės paskolos gali praversti brangiems pirkiniams ar reikšmingiems gyvenimo įvykiams.

Daugiausiai paskolų grynaisiais galite gauti internetu ir gatvėje. Laikas ir pastangos, reikalingos norint kreiptis ir sužinoti, skiriasi nuo paskolos iki paskolos ir skolintojo. Naudodami „Dot Dot“, jūs galite kreiptis internetu ir turėti lėšų savo banko sąskaitoje tą pačią dieną, kai patvirtinate, atsižvelgiant į tai, kiek skolinatės.

Kodėl man gali prireikti paskolos grynaisiais?

Pagal „UK Finance“ duomenis vis daugiau mūsų naudojasi paskolomis grynaisiais. Nuo planuotų iki neplanuotų, jie galėtų padėti padengti įvairiausius renginius ir išlaidas.

Tyrimai rodo, kad dauguma žmonių imasi trumpalaikių paskolų grynaisiais dėl netikėtai padidėjusių išlaidų ar išlaidų. Tai gali apimti ekstremalias situacijas, tokias kaip: katilo gedimai, automobilio remontas ar veterinarijos gydytojo sąskaitos. Trumpalaikė grynųjų pinigų paskola taip pat gali padėti jums, kai vienu metu susidaro kelios išlaidos, pvz., Draudimo atnaujinimas ir išvykos ​​į mokyklą, o tai gali trukdyti.

Kita vertus, ilgalaikė paskola grynaisiais pinigais galėtų padėti sau leisti didesnes investicijas, tokias kaip naujas automobilis ar namų tobulinimas. Taip pat galite naudoti planuodami didelius gyvenimo įvykius, pavyzdžiui, susituokdami.

Kad ir kokie būtų jūsų prioritetai, greitas grynųjų pinigų skolintojas, pavyzdžiui, „Dot Dot Loans“, gali padėti su jais kovoti.

Kaip veikia „Dot Dot“ paskolos grynaisiais?

Visos mūsų paskolos yra paprastos, paprastos ir patogios. Jums nereikia siūlyti namų ar kitų vertingų daiktų kaip užstato ar rasti garantą. Paprasčiausiai pasirinkite, kiek norite pasiskolinti, naudodamiesi mūsų trumpalaikių paskolų skaičiuokle arba ilgalaikių paskolų skaičiuokle.

Mes siūlome trumpalaikes paskolas grynaisiais pinigais nuo 100 iki 1000 svarų, grąžinant tris, šešis ar devynis mėnesius, ir ilgalaikes paskolas nuo 1500 iki 5000 svarų, paskirstytų per 18, 24, 36 ar 48 mėnesius.

Abi mūsų paskolų skaičiuoklės prieš pateikdamos paraišką parodys, kokia bus jūsų paskola. Niekada nepridėsime jokių papildomų mokesčių ar paslėptų mokesčių. Čia galite užpildyti mūsų trumpą paraiškos formą.

Gausite sprendimą atsižvelgdami į savo kredito istoriją, pajamas ir išlaidas. Mes visada stengsimės pasiūlyti paskolą, kurią galite realiai sau leisti, ir automatiškai surinkti grąžinimus, kad sutaupytumėte nemalonumų.

Taip pat galėsite viską tvarkyti internetu per mūsų klientų portalą. Paprasta.

Kodėl verta rinktis „Dot Dot“ paskolas?

Ar ieškote finansinės paskatos? Nesvarbu, ar susiduriate su kritine situacija, ar planuojate ateitį, svarbu pasirinkti skolintoją, kuriuo galite pasitikėti.

„Dot Dot“ yra viena iš didžiausių JK finansų bendrovių „Morses Club PLC“, įsteigta daugiau nei prieš 130 metų. Mes norime padėti tokiems žmonėms kaip jūs gauti reikalingas paskolas be jokio vargo ir rizikos, kurią gali patirti kitur.

Štai kodėl mes galime būti tobuli jums:

  • Greita ir lengva: Kreipkitės internetu per kelias minutes be garanto. Priklausomai nuo to, kiek norite pasiskolinti, paskolą galėtumėte gauti tą pačią dieną, jei sakysime „taip“
  • Lankstus: Pasiskolinkite nuo 100 iki 5000 svarų su fiksuotomis grąžinimo sąlygomis nuo 3 iki 48 mėnesių. Taip pat galite grąžinti anksčiau laiko be papildomų išlaidų
  • Nuoširdus: Mes jums parodysime, kiek viskas kainuoja iš anksto, ir niekada neapmokestinsime papildomais mokesčiais, pvz., Pavėluoto mokėjimo mokesčiais
  • Atsakingas: Esame registruotas Vartotojų finansų asociacijos narys ir atliekame patikimus kredito ir įperkamumo patikrinimus, kad įsitikintume, jog mūsų paskolos yra valdomos
  • Rekomenduojamas: Nežiūrėkite tik į tai. Nepriklausomos apžvalgos svetainėje „Trustpilot“ mūsų klientai mus vertina kaip „puikius“

Mes taip pat esame tiesioginiai skolintojai, o ne brokeriai, todėl visada žinosite, su kuo turite reikalų. Jokių netikėtumų. Tiesiog greitos ir paprastos paskolos grynaisiais.

Ar man tinka paskola grynaisiais?

Svarbu būti tikriems, kad paskolos paėmimas yra teisingas dalykas. Finansinio elgesio tarnyba (FCA) praneša, kad ypač trumpalaikių paskolų vartotojai mažai pasitiki savo pinigų tvarkymu.

Pagalvokite apie paskolos tipą, dėl kurio kreipiatės, ir kodėl tai darote. Gavę trumpesnę paskolą, jūsų grąžinimai gali būti didesni, nes greičiau grąžinate tai, ką esate skolingi. Turėdami ilgalaikes paskolas galite pasiskolinti daugiau, tačiau būsite įsipareigoję grąžinti lėšas ilgiau. Kas jums labiau tinka?

Retai yra gera idėja naudoti greitą paskolą grynaisiais pinigais, kad galėtumėte sumokėti jau turimas skolas. Jei jau vargstate ir kurį laiką darote, vargu ar kita paskola viską palengvins.

Jei turite rūpesčių dėl pinigų, galite nemokamai gauti skolų iš „National Debtline“, „StepChange“ arba „The Money Advice Service“.

Ar aš pretenduoju?

Šiandien galite kreiptis dėl vienos iš mūsų paskolų grynaisiais, jei:

  • Jūs esate vyresnis nei 18 metų, jei norite gauti trumpalaikę paskolą, arba daugiau nei 21 metai, jei norite gauti ilgalaikę paskolą
  • Jūs gyvenate JK ir galite nurodyti adresą
  • Šiuo metu dirbate
  • Turite galiojantį el. Pašto adresą ir telefono numerį
  • Galite pateikti mums banko sąskaitos ir debeto kortelės duomenis

Kaip ir visi skolintojai, mes turime savo kriterijus, kuriais vadovaudamiesi nusprendžiame, ar galime suteikti jums paskolą. Mes nesitikime, kad turėsite puikų kredito balą, taip pat atsižvelgsime į savo pajamas ir išlaidas, kad įsitikintume, jog skoliname atsakingai.

Kiek galiu pasiskolinti grynųjų?

Mes siūlome grynąsias paskolas internetu nuo 100 iki 5000 svarų. To turėtų pakakti, kad būtų galima aptarti ekstremalias situacijas gyvenime ar sukurti geresnę ateitį.

Kaip veikia grąžinimas?

Trumpalaikių paskolų grynaisiais pinigais grąžinimą galite paskirstyti per tris, šešis ar devynis mėnesius, priklausomai nuo to, kiek skolinatės. Mūsų ilgalaikiai variantai galimi per 18, 24, 36 arba 48 mėnesius.

Mes nustatysime automatinius grąžinimus per tiesioginį debetą, kad sutaupytumėte tai atlikdami patys kiekvieną mėnesį. Jei norite, taip pat galite pasikalbėti apie kito mokėjimo metodo nustatymą.

Mes pabandysime jums pasiūlyti paskolą, kurią galėsite valdyti pagal jūsų realų biudžetą. Tačiau gyvenimas kartais trukdo ir viskas gali pasikeisti.

Jei nerimaujate, kad galite atsilikti ar praleisti mokėjimą, susisiekite su mumis kuo anksčiau. Mūsų komanda aptars jūsų galimybes ir gali padėti sukurti naują grąžinimo planą.

Mes niekada neapmokestinsime jūsų pavėluoto mokėjimo mokesčiu, tačiau praleidus mokėjimus jūsų kredito balas gali sumažėti. Tai gali apsunkinti kitų kreditų gavimą ateityje.

Ar yra kokių nors mokesčių už „Dot Dot“ paskolą grynaisiais?

Mes niekada neimame papildomų mokesčių už jokias paskolas. Kai kurie skolintojai jus nubaus už tokius dalykus kaip pavėluoti mokėjimai. Mes netikime, kad taip turėtų būti.

Prieš sutikdami tęsti, sužinosite visas savo paskolos išlaidas ir jos niekada nepasikeis.

Kokia palūkanų norma?

Mūsų paskolų grynaisiais palūkanų norma yra fiksuota iš anksto ir gali skirtis priklausomai nuo skolinamos sumos ir termino, kurį pasirinksite jai grąžinti.

Fiksuoto dydžio paskolos, o ne kintamos palūkanos paskolos paėmimas reiškia, kad tiksliai žinosite, kiek reikia skirti biudžetui kiekvieną mėnesį.

Kreipimasis dėl paskolos grynaisiais internetu

Parašykite komentarą