Paskolos iki atlyginimo 0–20% steigimo mokesčiai

Esame palaikomi skaitytojų ir gali būti mokami, kai lankotės nuorodose į partnerių svetaines. Mes nelyginame visų produktų rinkoje, tačiau dirbame ties juo!

Trumpalaikės paskolos grynaisiais, dar vadinamos paskolomis iki atlyginimo, yra asmeninių finansų rūšis, paprastai skolinamasi nuo 16 dienų iki 1 metų. Tai yra brangių paskolų forma, todėl paprastai turėtų būti naudojama tik esant finansinei padėčiai.

Naudokite šį vadovą, kad palygintumėte paskolų iki atlyginimo, taip pat žinomų kaip trumpalaikės paskolos grynaisiais, ir sužinokite apie palūkanų normas bei mokesčius, kad nuspręstumėte, ar tai tinkamas pasirinkimas.

Ar jūs stengiatės finansiškai?

Jei susiduriate su finansinėmis problemomis ir norėtumėte pasikalbėti su kuo nors nemokamai gauti finansinių patarimų, informacijos ir pagalbos, galite paskambinti finansinių patarėjų pagalbos telefonu 1800 007 007 (dirba nuo 9:30 iki 16:00, pirmadieniais – penktadieniais). Jei turite finansinių problemų, susijusių su koronaviruso pandemija, galite gauti papildomą paramą. Sužinokite daugiau čia: https://www.finder.com.au/coronavirus-financial-help

⚠️ Įspėjimas apie skolinimąsi

įspėjimas iki atlyginimo dienosAr jums tikrai reikia paskolos šiandien? *

Skolintis nedideles pinigų sumas gali būti brangu, o skolinimasis gali neišspręsti jūsų pinigų problemų.

Prieš skolindamiesi patikrinkite savo galimybes:

 • Norėdami gauti informacijos apie kitas sąskaitų ir skolų tvarkymo galimybes, skambinkite 1800 007 007 iš bet kurios Australijos vietos ir pasikalbėkite su nemokamu ir nepriklausomu finansų patarėju
 • Pasitarkite su savo elektros, dujų, telefono ar vandens tiekėju ir sužinokite, ar galite parengti mokėjimo planą
 • Jei naudojate vyriausybės pašalpas, paklauskite, ar galite gauti avansą iš „Centrelink“: Telefonas: 13 17 94

Vyriausybės „MoneySmart“ svetainėje parodyta, kaip veikia nedidelės paskolos, ir siūlomos kitos galimybės, kurios jums gali padėti.

* Šis pareiškimas yra Australijos vyriausybės reikalavimas pagal 2009 m. Nacionalinį vartojimo kredito apsaugos įstatymą.

Pereikite prie šio vadovo skyriaus

Trumpalaikės paskolos „Sunshine“

Tai yra trumpalaikės paskolos pasiūlymas su greita ir lengva internetine paraiška geriems ar blogiems kreditų skolininkams. Galite kreiptis šiandien, kad gautumėte patvirtinimą iki 2000 USD. Gaukite paskolą per 30 minučių – galioja sąlygos.

 • Paskolos suma: 2 000 USD
 • Paskolos terminas: 9-14 savaičių
 • Apyvartos laikas: 30 minučių – taikomos sąlygos
 • Mokesčiai: 20% paskolos sumos + 4% paskolos sumos kiekvieną mėnesį
 • Blogų kreditų skolininkai gerai
 • Greitas ir lengvas patvirtinimas

Trumpalaikės paskolos „Sunshine“

 • Svarstomi blogų kreditų pareiškėjai
 • Greito patvirtinimo paslauga
 • Pasiskolinkite iki 2000 USD

Eikite į svetainę Daugiau informacijos

vardas

Produktas
Trumpalaikės paskolos „Sunshine“

2 000 USD

9–14 savaičių

30 minučių – galioja sąlygos

35 USD

20% paskolos sumos + 4% paskolos sumos kiekvieną mėnesį

396 USD

Maža paskola iki 2000 USD, kurią grąžinate per 9–14 savaičių. Paskolos patvirtintos ir finansuojamos vos per 30 minučių.

„Credit24“ trumpalaikė paskola

2 000 USD

6-12 mėn

Tą pačią dieną – galioja sąlygos

10 USD

20% paskolos sumos nustatymo mokesčio + 4% paskolos sumos kas mėnesį.

396 USD

„Credit24“ siūlo šią paskolą iki 2000 USD ir suteikia 12 mėnesių grąžinti. „Centrelink“ skolininkai yra laikomi tol, kol „Centrelink“ mokėjimai sudaro ne daugiau kaip 50% pajamų.

Brangi trumpalaikė paskola

2 000 USD

Nuo 62 dienų iki 9 mėnesių

1 valanda – taikomos sąlygos

15 USD

20% paskolos sumos + 4% paskolos sumos kiekvieną mėnesį

372 USD

Paskola iki 2000 USD su sąlygomis iki 62 dienų iki 9 mėnesių. „Centrelink“ negali būti jūsų pagrindinis pajamų šaltinis.

Saugi finansinė maža paskola

5000 USD

22 – 52 savaitės

Tą pačią dieną – galioja sąlygos

35 USD

Iki 2000 USD – 20% steigimo mokestis + 4% kas mėnesį.

Virš 2000 USD – 400 USD + paskolos valdymo mokestis iki 399 USD + nuo 8,7% iki 48% balandis

396 USD

Pasiskolinkite nuo 1 000 iki 5 000 USD, gaudami tos pačios dienos finansavimą ir be išankstinio grąžinimo mokesčių.

„Fair Go Finance“ maža paskola

2 000 USD

3-12 mėn

24–48 val

35 USD

0% steigimo mokestis + mėnesinis mokestis 4%

354 USD

Nedidelė 500–2000 USD paskola, kurią galima finansuoti per 24 valandas. Pastaba: Sutaupykite iki 400 USD, kai kreipiatės dėl mažos paskolos nuo 500 USD iki 2 000 USD ir esate patvirtinti už 0% steigimo mokestį. Taikomi T & Cs.

„Ferratum“ paskolos grynaisiais pinigais

1 900 USD

Nuo 3 iki 12 mėnesių

Tą pačią dieną – galioja sąlygos

55 USD

Kiekvieną mėnesį 20% skolinamos sumos + 4% skolintos sumos

396 USD

Pasiskolinkite tai, ko jums reikia, suteikdami paskolas nuo 500 USD ir patvirtindami jas per kelias minutes.

„Jacaranda Finance“ asmeninė paskola

10 000 USD

9–24 mėn

Mažiau nei 1 valandą – taikomos sąlygos

35 USD

0–1 000 USD, priklausomai nuo kredito

Pasiskolinkite iki 10 000 USD ir gaukite prieigą prie savo lėšų vos per 1 valandą.

Palyginkite skolintojus ir paskolas aukščiau pateiktoje lentelėje. Apsvarstykite siūlomas paskolos sumas, grąžinimo termino trukmę, tai, kiek reikės grąžinti kas dvi savaites, ir visus taikomus mokesčius. Svarbu patikrinti tinkamumo reikalavimus ir numatomą laiką taip pat gauti paskolą. Jei palyginote savo galimybes ir patvirtinote, kad atitinkate tinkamumo kriterijus, galite pradėti savo paraišką spustelėdami „Eiti į svetainę“.

4 greiti patarimai, kaip palyginti

 • Rūšiuoti lentelę. Norėdami palyginti kreditorius, galite spustelėti stulpelių antraštes ir surūšiuoti lentelę pagal tai, ko norite ir ko jums reikia.
 • Spustelėkite peržiūros puslapį. Prieš pateikdami paraišką, galite perskaityti išsamią paskolos apžvalgą spustelėdami paskolos pavadinimą. Čia sužinosite įskaičiuotus mokesčius, funkcijas ir apribojimus bei kitą svarbią informaciją.
 • Raskite reikalingos informacijos. Jei ieškote konkrečios informacijos apie paskolas, „Finder“ jau galime turėti jūsų poreikių vadovą. Galite peržiūrėti vadovų skyrių kairėje naršymo srityje arba naudoti paieškos funkciją puslapio viršuje.
 • Naršykite paskolos tipus. Kairėje pusėje šio puslapio viršuje yra keletas paskolų tipų, kuriuos galite naršyti, kad galėtumėte greičiau rasti tai, ko jums reikia. Galite rasti paskolų tipų, tokių kaip „Centrelink“ paskolos, paskolos bedarbiams ar greitosios paskolos grynaisiais.

Greita paskola iki atlyginimo gali būti naudinga, kai jums reikia greitų pinigų, kad galėtumėte apmokėti netikėtas sąskaitas ar išlaidas. Tačiau tai gali būti brangios kredito formos ir neturėtų būti naudojamos ilgalaikiams finansiniams klausimams spręsti. Jie taip pat neturėtų būti naudojami kasdienėms išlaidoms padengti (nebent tai yra absoliučiai būtina) ar nusipirkti didelių bilietų daiktą, pavyzdžiui, automobilį. Žmonės turėtų vengti paskolų iki atlyginimo, jei tai pakenks jų biudžetui, nes pavėluoti mokesčiai už paskolas gali greitai kauptis ir atsirasti skolų.

Kokia yra paskolų iki atlyginimo rizika?

 • Neįperkamos grąžos. Paskolos iki atlyginimo yra brangus būdas pasiskolinti pinigų. Patikrinkite kiekvieno grąžinimo dydį ir įsitikinkite, kad galėsite sumokėti laiku. Jei negalėsite sau leisti grąžinti pinigų, galų gale mokėsite pavėluotus mokesčius, kurie tik pablogins jūsų finansinę padėtį.
 • Dideli tarifai ir mokesčiai. Paskolų iki atlyginimo palūkanų normos, pavėluoti mokėjimai ir įsipareigojimų nevykdymo mokesčiai yra dideli. Įsitikinkite, kad paskolos davėjas neima jums daugiau pinigų, nei leidžia ASIC, ir patikrinkite, kas jums būtų mokamas, jei vėluojate mokėti arba negalite grąžinti paskolos apskritai.
 • Būkite atsargūs, iš ko skolinatės. Visos mūsų lentelėse išvardytos įmonės yra akredituotos ASIC. Jei galvojate imti paskolą įmonėje, kuri nėra mūsų lentelėse, patikrinkite, ar ji turi kredito licenciją ASIC registre, ir įsitikinkite, kad su skolintoju galima lengvai susisiekti.
 • Poveikis kredito balui. Kiekviena paskolos paraiška rodoma kredito ataskaitose. Nors kai kurie kreditoriai gali neatsižvelgti į kredito reitingą, tačiau kreipimasis dėl daugybės paskolų per trumpą laikotarpį gali turėti neigiamos įtakos jūsų kredito balui. Gerą kredito balą sudaryti svarbu, nes tai padės jums ateityje gauti geresnius finansinių produktų pasiūlymus.

Palyginkite trumpalaikes paskolas Australijoje

Palyginkite paskolas iki atlyginimo dienos ir produkto savybes.

Ši skaičiuoklė sukurta siekiant pateikti įvertinimą pagal įvestus skaičius. Į jūsų asmeninę informaciją neatsižvelgiama, o visi skaičiavimai remiasi skaičiavimo modeliu. Šis skaičiuoklė nėra vienintelis jūsų informacijos šaltinis priimant sprendimą dėl paskolos, o ši skaičiuoklė taip pat negarantuoja jūsų tinkamumo. Skaičiuoklė veikia pagal šias prielaidas: mokesčiai nesikeičia per visą paskolos galiojimo laiką, jūsų skolintojas ims 20% steigimo mokestį ir mėnesinį mokestį, kuris yra 4% jūsų pagrindinės paskolos sumos. Prieš pasirašydami paskolą, galbūt norėsite pasikonsultuoti su finansų specialistu.


Parašykite komentarą