Paskolos iki atlyginimo be dokumentų ar telefono skambučių

Paskolos iki atlyginimo yra brangios kredito formos ir neturėtų būti naudojamos ilgalaikėms finansinėms problemoms spręsti. Žmonės turėtų vengti paskolų iki atlyginimo, jei tai pakenks jų biudžetui, nes pavėluoti mokesčiai už paskolas gali greitai kauptis ir atsirasti skolų.

Kai kurioms paskoloms iki atlyginimo reikia pateikti paprastą paraišką internetu. Jei paskolos davėjas tai patvirtina, pinigus galite gauti į savo banko sąskaitą arba per čekį vos kitą darbo dieną. Tačiau paskolos iki atlyginimo laikomos rizikingu skolinimosi būdu, o apie tokią paskolą reikėtų pagalvoti tik kaip apie paskutinę priemonę tuo atveju, jei reikia padengti skubias išlaidas.

Galite kreiptis dėl paskolos iki atlyginimo be dokumentų ar telefono skambučių, net jei turite blogą kredito istoriją, tačiau atminkite, kad vis tiek turėsite atitikti skolintojo nustatytus tinkamumo kriterijus ir savo provincijos įstatymus. Tai reikštų, kad atitinkami dokumentai pateikiami internetu, nesiunčiant faksu ar fiziškai siunčiant dokumentus skolintojui.

vardas

Produktas

Wongos trumpalaikė paskola

Wonga trumpalaikė paskola

R500

R4 000

Naujiems klientams – nuo 4 dienų iki 3 mėnesių, esamiems klientams – iki 6 mėnesių

Kuo greičiau, kai bus patvirtinta paraiška

Kreipkitės pirmą kartą į paskolą iki 4000 RH ir turėsite galimybę greičiau sumokėti paskolą, kad sutaupytumėte mokesčių

Kalkių greita paskola

Kalkių greita paskola

R300

R5,400

Nuo 5 iki 37 dienų

Tą pačią dieną iki 19 val

Pasiskolinkite iš „Lime“ ir galite pasinaudoti jos lojalumo programa, kuri gali sumažinti būsimo skolinimosi išlaidas. Paskolos patvirtinimas gali užtrukti vos penkias minutes.

FASTA momentinis kreditas

FASTA momentinis kreditas

R500

R8 000

1–3 dalimis

Gaukite patvirtinimą per kelias minutes

Gaukite iki 8 000 RU grynaisiais, kreditais parduotuvėje ar internetiniais kuponais, gavę paskolą iš FASTA. Grąžinkite paskolos sumą iki trijų dalių.

MPOWA finansinės paskolos

MPOWA finansinės paskolos

Nėra

R5 000

Nenurodyta

Tą pačią dieną iki 17 val

Kreipkitės į MPOWA, kad gautumėte paskolą iki R5 000. Šis skolintojas siūlo labai greitą internetinį patvirtinimo procesą; lėšų į savo sąskaitą galėtumėte gauti vos per dvi valandas.

„Creditgenie“ paskolos asistentas

„Creditgenie“ paskolos asistentas

R5 000

R150 000

Skiriasi vienam skolintojui

Skiriasi vienam skolintojui

Galimybė pasinaudoti finansine sveikatingumo programa ir klientų aptarnavimas visą parą yra vienas iš privalumų renkantis asmeninę paskolą su „Creditgenie“.

Taikyti paskolas

Taikyti paskolas

R500

R20 000

Skiriasi vienam skolintojui

Per 24 valandas

Kreipkitės į paskolą iki atlyginimo per kelias minutes su „UApply“. Procesą galima užbaigti internete, nereikia jokių dokumentų. Pasirinkite paskolos sumą nuo 500 iki 20 000.

Skolininko įspėjimas
Ar paskolos iki atlyginimo tinka jums? Paskolos iki atlyginimo dažnai būna su didelėmis palūkanomis, todėl visada turėkite planą, kaip jas grąžinsite.

Kreipiantis dėl paskolų iki atlyginimo be dokumentų ar telefono skambučių, reikia pasirinkti skolintoją ir pateikti paraišką. Šis procesas turėtų užtrukti ne ilgiau kaip kelias minutes, jei po ranka turite visą reikiamą informaciją. Daugelis paslaugų teikėjų netrukus praneša apie programos būseną.

Jei ieškote paskolos tą pačią dieną iki atlyginimo be dokumentų ar telefono skambučių, žinokite, kad turite ribotas galimybes. Ne visi skolintojai priima internetines paraiškas ir leidžia jums rinkti patvirtintas lėšas parduotuvėje. Paprastai paskolos iki atlyginimo be dokumentų ar telefono skambučių suteikia galimybę naudotis pinigais kitą darbo dieną, kai pinigai pervedami į jūsų banko sąskaitą.

Apsvarstykite šias alternatyvas prieš teikdami paskolą iki atlyginimo:

 • Mokėjimo planai. Pasitarkite su savo elektros, telefono ar vandens tiekėju ir sužinokite, ar galite parengti mokėjimo planą. Gali būti pratęstas mokėjimo terminas, jei atsiliekate nuo mokėjimų.
 • Susisiekite su kreditoriais. Kalbėkite tiesiogiai su kreditoriais apie mokėjimo termino pratęsimą arba naujo, abiem tinkančio mokėjimo plano sudarymą. Asmeninių paskolų ieškokite kitur. Galite gauti paskolą su daug mažesnėmis palūkanų normomis, nei siūlo paskolų kompanijos, mokančios darbo dieną.
 • Mokėkite kreditine kortele. Apsvarstykite galimybę atsiskaityti kredito kortele, kad padengtumėte skubias sąskaitas ar mokėjimus. Tai nėra ilgalaikis sprendimas, nes turėsite kuo greičiau sumokėti likutį, tačiau tai yra alternatyva trumpalaikei paskolai su aukštomis ir tiesioginėmis palūkanomis.

Peržiūrėkite internetines palyginimo svetaines ir perskaitykite atsiliepimus, kad rastumėte jums tinkančią paskolą iki atlyginimo, tada palyginkite rezultatus su šiomis funkcijomis, kad pasirinktumėte geriausią variantą:

 • Paprastas internetinis procesas. Geros reputacijos paskolos davėjas siūlo patogią naudoti programą, kuri turėtų trukti tik nuo 5 iki 10 minučių. Daugelis kreditorių taip pat priima skaitmeninius parašus savo paskolų sutartyse, dar labiau supaprastindami procesą. Patvirtinus jūsų lėšas bus galima gauti kitą darbo dieną.
 • Valstybės nurodyti mokesčiai. Valstybių įstatymai ir pasiskolinta suma turi įtakos mokesčiams, kuriuos galiausiai mokate, o paskolos davėjai paskolos mokesčius taip pat gali imti skirtingai. Pasirinkite skolintoją, kuris turi mokesčius, kuriuos galite grąžinti.
 • Skolintojai, kurie priima blogą kreditą. Nors gauti įprastą paskolą, turint blogą kreditą, nėra lengva, daugelis paskolų davėjų, mokančių atlyginimus, sušvelnino kriterijus, palyginti su tradicinėmis paskolomis, kurias teikia bankai ir kredito unijos.

Kokia nauda?

 • Kreipkitės iš bet kur. Galite kreiptis dėl šių paskolų internetu iš bet kurios vietos, jei turite interneto ryšį.
 • Greita prieiga prie pinigų. Priklausomai nuo skolintojo, su kuriuo kreipiatės, ir laiko, kuriuo kreipiatės, patvirtintą paskolos sumą savo sąskaitoje galėtumėte pamatyti vos kitą darbo dieną.
 • Lėšas naudokite bet kokiems tikslams. Paskolų internetu mokėjimo dienos teikėjai gali suteikti jums laisvę daryti tai, ko norite, naudodamiesi patvirtintomis lėšomis, jei tai teisėta.

Kokie yra trūkumai?

 • Dideli mokesčiai. Paskolų internetu teikėjų mokami mokesčiai yra dideli, ypač lyginant su standartinėmis paskolomis. Geriausia juos naudoti tik trumpalaikiams finansiniams sprendimams arba kai jums nėra kitų galimybių. Prieš pateikdami paraišką, visada atidžiai perskaitykite taisykles ir nuostatas ir būkite tikri, kad galėsite laiku grąžinti visas išmokas.
 • Nepriekaištingi skolintojai. Nors daugelis paskolų teikėjų vadovaujasi įstatymais, yra keletas grobuoniškų internetinių skolintojų. Prieš imdami paskolą, būtinai patvirtinkite, kad skolintojas, su kuriuo bendraujate, teisėtai verčiasi jūsų valstybėje.
 • Venkite paskolos, kurios negalėsite grąžinti. Jei manote, kad jums bus sunku grąžinti paskolą, jos neišimkite. Pavėluoti ar praleisti mokėjimai pareikalaus papildomų mokesčių ir kainuos daugiau pinigų.
 • Venkite atsisakyti paskolos pasiūlymo dokumento. Prieš priimdami paskolą, skirkite laiko atidžiai susipažinti su jos sąlygomis. Tai turėtų suteikti jums aiškų vaizdą apie mokesčius ir rinkliavas, kurias gali tekti mokėti esant įvairioms aplinkybėms.
 • Venkite blogų sąlygų. Jei turite paskolos pasiūlymą, kuris yra labai brangus ir yra pilnas mokesčių, neprivalote sutikti su sąlygomis. Yra paskolų davėjų derinimo paslaugos, kurios gali padėti rasti geresnę paskolą.

Kiek galiu pasiskolinti per internetines paskolas?

Įstatymai ir skolintojo politika gali nustatyti, kiek galite pasiskolinti avansu grynaisiais.

Kokius tinkamumo kriterijus turiu atitikti, kad galėčiau kreiptis dėl paskolos iki atlyginimo be dokumentų ar telefono skambučių?

Daugeliu atvejų minimalus skolininkų amžius yra 18 metų. Turėtumėte būti nuolatinis Pietų Afrikos gyventojas ar pilietis, turėti nuolatinį pajamų šaltinį ir turėti galiojančią banko sąskaitą.

Kodėl turiu pateikti savo banko sąskaitos duomenis?

Kai internetu kreipsitės dėl paskolos iki atlyginimo, paskolos davėjas patvirtintas lėšas perves į šią sąskaitą. Paskutinę dieną paskolos davėjas paprašys lėšų automatiškai iš tos pačios sąskaitos.

Ar skolintojas paskambins mano darbdaviui?

Taip, skolintojas gali paskambinti darbdaviui, kad jis atliktų oficialų darbo patikrinimą.

Ar galiu išmokėti paskolą anksčiau laiko?

Taip, galite ir tam tikrais atvejais netgi galite būti grąžinami daliniai arba visi paskolos mokesčiai. Kai kurie skolintojai ims išankstinio apmokėjimo mokesčius, todėl turėkite tai omenyje, kai pasirašote sutartį ir norite sumokėti anksčiau.

Ar yra kokių nors paslėptų išlaidų, apie kurias turėčiau žinoti?

Skirtingi nuo skolintojo. Svarbu perskaityti paskolos sutartį, kad sužinotumėte, kokie mokesčiai ir rinkliavos yra.

Parašykite komentarą