Paskolos iki atlyginimo Kanzas Sityje, Misūryje

Paskola iki atlyginimo gali patekti į apytikslį finansinį lopą, jei neturite geriausio kredito ir jums greitai reikia pinigų. Tačiau nepamirškite, kad paskolos iki atlyginimo yra laikinas sprendimas ir gali būti brangus pasirinkimas.

Kiek kainuos paskola Kanzaso mieste?

Galite kreiptis dėl 500 USD pagal pataisytus Misūrio įstatus 408.500.1 ir paskesnius. Paskolos iki atlyginimo teikėjui reikalinga Finansų skyriaus direktoriaus licencija, kad ji galėtų veikti.

Skolintojai Misūryje turi labai mažai apribojimų. Pavyzdžiui, skolintojas gali imti iki 75% palūkanų. Tai reiškia, kad 100 USD paskolos mokesčiai gali būti 75 USD, todėl MNL yra 1 950%.

Prieš pasirašydami atidžiai perskaitykite savo sutartį, kad tiksliai žinotumėte, kiek turėsite sumokėti pasibaigus paskolos terminui.

Sužinokite daugiau apie Misūrio paskolų iki atlyginimo įstatymus mūsų puslapyje

Apsvarstykite šiuos kreditorius trumpalaikei paskolai Kanzas Sityje

{“niša”: “USFSL”, “valstija”: “mo”}

vardas

Produktas

Filtruoti vertybes

Paskolos suma

„OppLoans“ išsimokėtos paskolos

500–5000 USD

1 darbo diena

Tiesioginis indėlis, atitinka minimalių pajamų reikalavimus, gyvena reikalavimus atitinkančioje valstybėje

Pateikiama galimybė pakeisti terminą, kad neatsiliktumėte nuo grąžinimo.

Tvirtas

1 000–25 000 USD

Nuo 2 iki 3 darbo dienų

Būkite įdarbintas, turėkite JAV banko sąskaitą, gyvenkite valstijoje, kurioje veikia „Stilt“, turėkite vieną iš šių vizų: F-1 ir OPT, H-1B, H4, O-1, L-1, TN, J-1, DACA arba būti JAV piliečiu.

Nėra žaliosios kortos? Jūs vis tiek galėtumėte gauti asmeninę paskolą.

„Fast5kLoans“ trumpalaikių paskolų prijungimo paslauga

100–35 000 USD

Kai tik kitą darbo dieną

Reguliarus pajamų šaltinis, patikrinama banko sąskaita, JAV pilietis, nuo 18 metų

Užmegzkite ryšį su keliais skolintojais, su kuriais galite pretenduoti – net jei turite blogą kreditą.

„LendYou“ trumpalaikės paskolos

100–2 500 USD

Nuo tos pačios darbo dienos iki 1 darbo dienos

1000 USD + mėnesinės pajamos, tiesioginis indėlis, JAV pilietis arba nuolatinis gyventojas, 18 metų amžiaus

Per kelias minutes gaukite potencialių skolintojų pasiūlymus užpildydami tik vieną internetinę formą.

„Monevo“ išsimokėtinos paskolos

500–100 000 USD

Skiriasi pagal skolintoją

Kredito balas yra 500 ir daugiau, legalus JAV gyventojas, 18 metų ir vyresnis

Greitai palyginkite kelis internetinius skolintojus su konkurencingomis kainomis, priklausomai nuo jūsų kredito.

Kas susiję su Kanzaso miesto darbo dienos paskola?

• Pasirinkite sau geriausią skolintoją. Gali būti pagunda išsirinkti vieną skolintoją, kai susiduriate su kritinėmis išlaidomis, tačiau turėdami tiek daug galimybių Kanzas Sityje, geriau palyginkite savo tarifus ir raskite skolintoją, kuris jums pasiūlys geriausias sąlygas.
  • Greitas apyvartos laikas. Skirtingai nei kitos kredito galimybės, per kelias minutes galite sužinoti, ar jums suteikta paskola iki atlyginimo. Pateikę paraišką, nesvarbu, ar ji pateikiama internetu, ar parduotuvėje, būsite apdoroti ir žinosite, ar greitai gavote paskolą.
  • Daryk ką nori su pinigais. Paskolos iki atlyginimo yra skirtos jūsų biudžeto spragoms užpildyti. Jei tai reiškia, kad naudosite jį automobilio remontui ar veterinarijos sąskaitai ar bet kokiems kitiems dalykams, galite. Kol tai, kam naudojate pinigus, yra legalu, klausimų nebus užduota.

Kaip kreiptis dėl paskolos iki atlyginimo Kanzas Sityje, Misūryje?

Kreiptis dėl bet kokios rūšies trumpalaikės paskolos Kanzas Sityje yra paprasta. Galite kreiptis internetu arba apsilankę „Payday“ parduotuvėje, tačiau prieš pradėdami teikti paraišką turėsite atitikti keletą pagrindinių tinkamumo kriterijų. Skolintojai reikalauja, kad turėtumėte nuolatinį pajamų šaltinį, būtumėte JAV pilietis ar nuolatinis gyventojas ir bent 18 metų.

Kiekviena programa yra skirtinga, tačiau turėsite pateikti šią asmeninę informaciją.

• Jūsų vardas ir pavarde
  • Tavo gimimo data
  • Jūsų valstybės išduotas asmens tapatybės dokumentas
  • Jūsų socialinio draudimo numeris
  • Jūsų užimtumo duomenys
  • Jūsų bendros mėnesinės pajamos
  • Jūsų adresas ir kontaktinė informacija
  • Jūsų banko sąskaitos duomenys

Prieš įsipareigodami paskolai, turėtumėte apsvarstyti savo alternatyvas

Turi perskaityti: Kiek kainuos paskolos iki atlyginimo?

Misūryje yra vienas didžiausių metinių procentinių rodiklių (APR) šalyje. Taip yra todėl, kad mokesčiai už paskolą iki atlyginimo gali siekti iki 75% visos paskolos sumos. Tai reiškia, kad galėtumėte sumokėti 75 USD už kiekvieną 100 USD, kurį pasiskolinote. Be to, jei praleidote mokėjimą, turėsite sumokėti skolintojo nustatytą nepakankamą lėšų (NSF) mokestį. Jei nenorite numatyti, būsite teismo išlaidų ir advokato mokesčių eilutėje.

Jei nuspręsite imti paskolą iki atlyginimo, kurio maksimalus dydis yra 500 USD, ir jūsų sutartyje nurodoma, kad turėsite sumokėti 75% paskolos, būsite už 375 USD mokesčius ir palūkanas. Mokėjimo dieną turėsite duoti skolintojui 875 dolerius.

Svarbiausia skolinantis pinigus yra palyginti skolintojus ir atidžiai perskaityti paskolos sutartį. Kreditoriai pagal įstatymą privalo tiksliai pasakyti, kiek turėsite sumokėti iki paskolos termino pabaigos. Jei jums nepatinka tai, kas jums duota, galite atmesti pasiūlymą ir apsipirkti, kad gautumėte ką nors geresnio.

Mokėjimo dienos paskolos vietos šalia jūsų, Kanzasas, MO

Paskolos iki atlyginimo dienos Kanzas Sityje