Paskolos iki atlyginimo šeštadienį ir sekmadienį? Taip, tai įmanoma!

Paskola internetu suteikta šeštadieniais ir sekmadieniais

Šeštadienio popietę lauke karšta ir sugedo jūsų šaldytuvas. Sąskaitoje turite pinigų tik einamosioms išlaidoms padengti. Išeitis gali būti paskolos iki atlyginimo internetu. Bet ar yra galimybė gauti tokią paskolą šeštadienį ir sekmadienį?

Staigios išlaidos, štai savaitgalis!

Automobilio gedimas ar skubi šeimos kelionė lemia neplanuotas išlaidas. Nesėkmė nepasirenka, ji visada gali mus pagauti net ir idiliško savaitgalio poilsio metu. Internetinis atlyginimas gali išgelbėti situaciją. Paskola „Plus“ suteikiama net šeštadienį ir sekmadienį. Tačiau kokios sąlygos turi būti įvykdytos norint nedelsiant gauti grynuosius pinigus?

Paskolą iki atlyginimo galima gauti savaitgalį, bet trumpiau

Prieš pateikiant paraišką, verta patikrinti, kuriuo savaitgalio metu mūsų paraiška gali būti nagrinėjama. Paprastai paskolų bendrovės dirba trumpiau. Per savaitę „Pożyczka Plus“ teikia paskolas nuo 8 iki 21 val., O savaitgalį – nuo 9 iki 17 val. Nerizikuokite pateikti paraišką likus kelioms minutėms iki paskolos bendrovės darbo pabaigos. Patvirtinimo skyrius visada užtrunka, kol apdoroja jūsų paraišką. Kokias kitas sąlygas turite atitikti, kad savaitgalį į savo sąskaitą gautumėte grynųjų?

Greita paskola – priklauso nuo to, kur turite savo sąskaitą

Jei norite gauti paskolą šeštadienį ar sekmadienį, turite turėti sąskaitą tame pačiame banke kaip ir skolintojas. Jei yra kitaip, nepaisant to, kad jūsų paraiška buvo patvirtinta ir įmonė nedelsdama užsakė pavedimą, grynuosius pinigus gausite tik pirmadienį. Kodėl? Nes vis dar yra mažai bankų, kurie pervedimus vykdo savaitgaliais. Šeštadienį ir sekmadienį pervedimus atliekančių bankų sąrašą galite rasti „Pożyczki Plus“ svetainėje.