Paskolos internetu dalimis | Greita ir prieinama

Kas yra išsimokėtina paskola?

Išankstinė paskola yra bet kokia paskola, turinti du ar daugiau numatytų mokėjimų, kad būtų galima sumokėti paskolos likutį. Dauguma paskolų yra išsimokėtinai paskolos – galbūt todėl, kad pinigus skolinantys vartotojai nori numatomų mokėjimų ir paskolos grąžinimo tvarkaraščio. Sąvoka „išsimokėta paskola“ labiausiai siejama su tradicinėmis vartojimo paskolomis, kurios gaunamos ir aptarnaujamos vietoje, o laikui bėgant grąžinamos reguliariai mokant pagrindinius ir palūkanų mokėjimus, dažniausiai mėnesinius mokėjimus. Šios paskolos išsimokėtinai paprastai laikomos saugiomis ir prieinamomis paskolų iki atlyginimo ir nuosavybės paskolų bei atvirojo kredito, pvz., Kreditinių kortelių, alternatyvomis.

Paskolos išsimokėtinai, kartais vadinamos išsimokėtinu kreditu, gali būti susijusios su įkeitimu, pavyzdžiui, nuosavybės teise, auto paskola (jūsų automobilio vardas) ar hipoteka (jūsų namo aktas). Jei skolininkas negali grąžinti paskolos, paskolos davėjas turi teisę atsiimti užstatą. Kai kurioms išsimokėtinoms paskoloms nereikia užstato, pavyzdžiui, kai kurioms asmeninėms paskoloms. Vietoj to, kreditoriai, siūlantys asmenines paskolas, paprastai patikrina skolininko kreditą, kad nustatytų kreditingumą.

Priešingai nei išsimokėtinai, atnaujinamoji paskola yra tokia, kai galite pasiskolinti pinigų iki tam tikros ribos be nustatyto mokėjimo grafiko ir toliau turėsite negrąžintą paskolos sumą ir kiekvieną mėnesį slenkant iki kredito limito. Daugelis bankų, universalinių parduotuvių ir dujų kreditinės kortelės yra atnaujinamos paskolos. Daugelis žmonių nelaiko atnaujinamų paskolų paskola ir tradiciškai tam tikros sumos kredito pratęsimą fiksuotais, suplanuotais mokėjimais vertina kaip paskolą – būtent tai yra išsimokėtina paskola.

„Possible Finance“ paskola yra dalinė paskola, grąžinta per du mėnesius. Kreipiantis nereikia gero kredito balo (blogas kreditas ar ne kreditas yra gerai), ir jei jis bus patvirtintas, pinigus galite gauti per kelias minutes. Kadangi „Possible Finance“ paskola yra nustatoma kaip išsimokėtina paskola, o „Possible“ teikia ataskaitas dviem iš trijų pagrindinių kredito biurų – „Experian“ ir „TransUnion“ – skolininkai gali sukurti kredito istoriją ir pagerinti savo ilgalaikę finansinę būklę.

Ko reikės norint gauti paskolą išsimokėtinai

Tikriausiai jums reikės šių dalykų, kad galėtumėte kreiptis dėl paskolos išsimokėtinai iš bet kurio skolintojo, finansų įstaigos ar banko:

 • Patvirtinamas pajamų šaltinis – tai gali būti susiejant banko atsiskaitomąją sąskaitą, kad būtų matoma, „paystub“ ar kiti įrodymai
 • Banko sąskaita ar panaši alternatyva – kai kurie skolintojai leis skaitmenines banko sąskaitas ar išankstinio mokėjimo korteles, tačiau dauguma jų neleis
 • Valstybės ar vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas – skolintojai tikrina, ar jūs gyvenate valstijoje, ir tikrina jūsų tapatybę, kad įsitikintų, jog jie laikosi valstybinių skolinimo taisyklių

Be to, jūsų paskolos davėjas gali paprašyti žemiau pateikto dalyko, priklausomai nuo to, kokio tipo paskolą išsimokėtinai gaunate:

 • Mobilusis telefonas ar internetas, jei paskolą išsimokėtinai gaunate iš mobiliosios programėlės ar internetinės svetainės
 • Prisijungimas prie banko atsiskaitomosios sąskaitos, kad paskolos davėjai galėtų įnešti ir išsiimti pinigus už jūsų paskolą
 • Gyvenamosios vietos įrodymas, pasas ar kita asmens tapatybės forma, jei neturite neseniai išduoto valstybės išduoto asmens tapatybės dokumento
 • Mažiausias tam tikrų paskolų dalimis (FICO arba „VantageScore“) kredito balas
 • Turto vertinimas, jei gaunate išsimokėtiną paskolą, užtikrintą tokiu turtu kaip automobilis ar namas

Norėdami gauti išsimokėtiną paskolą iš „Possible Finance“, jums reikės:

 • Internetinė banko einamoji sąskaita su patikrinamomis pajamomis
 • Valstybės išduotas asmens tapatybės dokumentas
 • Mobilusis telefonas su internetu

Ar reikalingi kreditiniai patikrinimai?

Priklausomai nuo skolintojo, gali prireikti kredito patikrinimo. Kredito davėjas gali patikrinti jūsų kreditą visuose pagrindiniuose kredito biuruose, įskaitant „Equifax“, „TransUnion“ ir „Experian“, arba gali patikrinti jūsų kreditą tik vienu ar nė vienu iš jų. Be to, yra alternatyvių kredito biurų, tokių kaip „ChexSystems“ ir „Clarity Services“, kurie orientuojasi į kreditų informaciją, kurios neturi pagrindiniai kredito biurai. Pavyzdžiui, „ChexSystems“ didžiausią dėmesį skiria banko sąskaitos pereikvojimo duomenims, o „Clarity Services“ – antrinių paskolų paskoloms.

Yra dvi pagrindinės kreditinių čekių rūšys – nesudėtingas ir sudėtingas.

Sunkus tyrimas – taip pat žinomas kaip „hard pull“ arba „hard credit“ patikrinimas – paprastai įvyksta prieš pat jūsų skolintojui, bankui ar finansų įstaigai priimant sprendimą dėl draudimo. Tai gali įvykti prieš pat imant paskolą automobiliui, būsto paskolą ar kreditinę kortelę. Patikima užklausa gali sumažinti jūsų kredito balą keliais taškais arba jų iš viso nėra. Keli sunkūs klausimai per trumpą laikotarpį paskolų davėjams gali parodyti, kad galite būti didelės rizikos klientas.

Švelnus tyrimas – taip pat žinomas kaip „soft pull“ arba „soft credit“ patikrinimas – dažnai nutinka, kai kreditinių kortelių kompanijos ar skolintojai patikrina jūsų kredito balą, kad įsitikintumėte, ar turite teisę į produktą ar paslaugą. Darbdaviai, prieš priimdami jus į darbą, taip pat gali atlikti minkštą užklausą kartu su foniniu patikrinimu. Trumpalaikiai ir išsimokėtiniai paskolų davėjai dažnai atliks tam tikrą lengvatinį tyrimą, kad nustatytų, ar skolins jums pinigus. Lengvas tyrimas nepakenks jūsų kredito balui, tačiau yra matomas ir bus rodomas jūsų kredito ataskaitoje.

Įmokų paskolų rūšys

Toliau pateikiami keli įprasti paskolos tipai:

 1. Asmeninė paskola – Asmeninė paskola yra „visiems priimtinas“ terminas, paprastai nurodantis paskolą, kuri nėra užtikrinta užstatu ir grąžinama dalimis. Asmeninių paskolų terminas paprastai bus nuo 1 iki 5 metų, jas reikės grąžinti periodinėmis dalimis, paprastai kas mėnesį. Kadangi asmeninėms paskoloms paprastai nereikia užstato, bankas ar internetinis skolintojas neturi ko atsiimti, jei negalite grąžinti paskolos. Todėl daugeliui asmeninių paskolų skolintojų reikės atlikti tam tikrą kredito patikrinimą. Turintys blogą kreditą arba neturintys kredito istorijos, stengsis gauti asmeninę paskolą. Paskolos sumos gali svyruoti nuo 1 000 iki 50 000 USD, o paskolos gali būti naudojamos bet kur, pradedant namų tobulinimu, neatidėliotinomis išlaidomis, atostogomis ir pan., MNR svyruos priklausomai nuo jūsų kredito balo, paskolos grąžinimo sąlygų ir struktūros, tačiau paprastai jos neviršys 36% dėl federalinių ir valstijų taisyklių dėl šių paskolų rūšių
 2. Galima paskola – „Possible Finance“ paskola yra išsimokėtinos paskolos rūšis, kuri kuria kredito istoriją. Tiesioginis skolintojas netikrina jūsų FICO balų ar „VantageScore“ ir per kelias minutes per savo mobiliąją programą galite gauti iki maždaug 500 USD *. Paskola grąžinama dalimis kas dvi savaites per du mėnesius ar ilgiau. Skolininkai gali perkelti mokėjimus, jei reikia, naudodamiesi mobiliąja programėle, o mokėjimams taikomas lengvatinis laikotarpis. Kadangi „Possible Finance“ praneša apie visus mokėjimus pagrindiniams kredito biurams, laiku atliekami mokėjimai gali sukurti teigiamą kredito istoriją ir pagerinti ilgalaikę finansinę būklę.
 3. Hipoteka – Hipoteka yra paskola, užtikrinta nekilnojamuoju turtu. Jei negalite grąžinti hipotekos, bankas ar internetinis skolintojas gali atsiimti turtą, naudojamą kaip hipoteka kaip užstatas, nors konkrečios taisyklės ir reglamentai skirtingose ​​valstybėse gali skirtis. Labiausiai paplitusios hipotekos rūšys yra 15 metų ir 30 metų fiksuotos palūkanų paskolos (labai ilgalaikės paskolos). Pagrindiniai ir palūkanų mokėjimai yra mėnesiniai ir kiekvieną mėnesį sudaro tą pačią sumą, kad skolininkui būtų paprasta. Pirmaisiais hipotekos metais mėnesinės įmokos procentinė dalis bus didesnė, o paskutiniaisiais hipotekos metais pagrindinė dalis bus didesnė. Hipotekos taikymas ir gavimas gali būti ilgas procesas, kuris paprastai apima turto, užtikrinto hipoteka, įvertinimą. Be to, paprastai yra tokie mokesčiai kaip inicijavimo mokesčiai, vertinimo mokesčiai ir kiti mokesčiai, susiję su hipotekos gavimu.
 4. Paskolos transporto priemonėms ir automobiliams – Dažniausia transporto priemonės paskola yra paskola automobiliui. Paskola automobiliui – tai paskola, kurios pasiskolinta suma naudojama automobiliui įsigyti. Paskola užtikrinama pačiu automobiliu ir naudojama kaip užstatas. Jei negalite grąžinti paskolos, paskolos davėjas turi teisę atsiimti jūsų automobilį. Prieš gaudami paskolą automobiliui, žinokite, kiek galite sau leisti pagal mėnesinius mokėjimus. Paraiškos greičiausiai bus susijusios su kredito patikrinimu, o jūsų kredito balas gali turėti įtakos paskolos palūkanų normai. Turintiems blogą kreditą arba neturintiems kreditų, bus sunku gauti paskolą automobiliui. Kai kurioms transporto paskoloms bus taikomas pradinis mokestis ir kiti mokesčiai. Tipiškų paskolų automobiliams terminas yra nuo 24 mėnesių iki 72 mėnesių ir yra grąžinamas mėnesinėmis dalimis, į kurias įeina ir pagrindinės, ir palūkanų mėnesinės įmokos. Todėl šias paskolas galima laikyti mėnesio įmokomis.
 5. Studijų paskola – Studentų paskola yra paskolos rūšis, skirta padėti mokiniams už pasiskolintus pinigus sumokėti už su mokykla susijusius mokesčius, pavyzdžiui, už mokslą, knygas ir gyvenimo išlaidas. Studentų paskolas siūlo federalinė vyriausybė, taip pat privačios įstaigos ir skolintojai, tokie kaip bankai, kredito unijos ir kitos įmonės. Kai kurias studentų paskolas subsidijuoja vyriausybė, kad paskolos gavėjai gautų mažesnes išlaidas. Be to, studentų paskolų palūkanų mokėjimai paprastai atidedami tol, kol studentas baigs ir baigs mokyklą. Dauguma kolegijų studentų gali gauti studentų paskolas, o studento paskolos trukmę ir dydį lemia išsilavinimo lygis ir priklausomas statusas.
 6. Kredito kūrėjo paskola – Tai paskola, kurios pasiskolinta suma yra laikoma banko sąskaitoje, o jūs mokate paskolą, taip sukurdami kredito istoriją. Kadangi tai, ką skolinatės, skolintojas laiko banko sąskaitoje, todėl paskolos davėjas neturi jokios rizikos ir gali paprasčiausiai surinkti pinigus, jei nustotumėte mokėti. Mokėjimai paprastai atliekami kas mėnesį dalimis ir apie juos pranešama trims pagrindiniams kredito biurams. Todėl kreditų kūrimo priemonės paskolos ilgainiui gali pagerinti jūsų kredito balą, nors tai priverčia jus iš esmės „taupyti“ pinigus kiekvieną laikotarpį, kad grąžintumėte paskolą, tačiau niekada negalėsite prieiti prie tų lėšų.
 7. Tam tikros paskolos iki atlyginimo – Kai kurie tiesioginiai paskolų davėjai, mokėdami mokėjimo dieną, plečiasi paskolos dalimis (užuot mokėję per vieną sumą), ir daug kartų jų metinė palūkanų norma yra tokia pati didelė, kaip ir paskolų iki atlyginimo, tačiau su ilgesne trukme, net iki 5 metų ir didesnė suma, iki 10 000 USD. Paskolos internetu yra ypač populiarios, nes paskolų davėjai iki atlyginimo dienos taiko įprastus valstybinius įstatymus dėl paskolų iki atlyginimo ir gali pasiūlyti panašias grobuoniškas paskolas skolininkams. Paraiškų teikimo reikalavimai yra panašūs į asmeninių įmokų paskolas ir dažniausiai skolintojai atliks tam tikrą kredito patikrą. Dėl šių paskolų termino ir APR gali būti, kad pradiniai paskolos mokėjimai yra beveik visos palūkanos, o paskolos suma žymiai nesumažėja, kol paskolos terminas dar nėra tolesnis.

Procesas gauti išsimokėtiną paskolą

Paskolos išsimokėtinai gavimo procesas gali skirtis priklausomai nuo skolintojo ir paskolos įmokos tipo. Be to, paskolos išsimokėtinai gavimas internetu gali būti šiek tiek kitoks procesas, nei gauti asmeniškai. Mes atliksime asmeninės paskolos, hipotekos ir galimos paskolos gavimo procesą.

Asmeninės paskolos gavimo procesas

 1. Apsvarstykite, kodėl ar už ką norite naudoti asmeninę paskolą.
 2. Patikrink savo…

Parašykite komentarą