Paskolos internetu iki atlyginimo Niujorke – kaip šiandien gauti pinigų

Kaip ir didžioji dalis pasaulio, amerikiečiai stengiasi išsiaiškinti, kaip per 2020 m. Galbūt jūs apsvarstėte paskolą iki atlyginimo, kad greitai gautumėte pinigų į kišenes. Bet jei gyvenate Niujorke, paskolos iki atlyginimo yra neteisėtos.

Nors Niujorke gauti paskolą iki atlyginimo prieštarauja įstatymams, kai kurie kreditoriai išsiaiškino spragas. Mes patirsime, kas yra paskola iki atlyginimo, kodėl jie yra neteisėti Niujorke ir kaip saugiai skolintis.

Paskolų iki atlyginimo dienos Niujorke

Tradicinės paskolos iki atlyginimo yra trumpalaikiai avansai grynaisiais pinigais su didelėmis palūkanų normomis ir mokesčiais, kurie grąžinami kitą jūsų darbo dieną. Vadinasi, sugalvotas pavadinimas „paskolų diena“.

Kaip ir daugelis valstijų, Niujorkas uždraudė skolinimą iki atlyginimo pagal savo baudžiamosios ir civilinės lupikavimo įstatymus. Paskolos iki atlyginimo yra žinomos dėl itin didelio MN, iki 400% ar daugiau! Šios paskolos nėra pagrįstos asmens sugebėjimais jas grąžinti; todėl jie dažnai sulaiko mažas pajamas gaunančius asmenis į skolų ciklą.

Atsitiktinis internetinis skolintojas

Kai kurie skolintojai internetu leis jums gauti neužtikrintas asmenines įmokas ir nuosavybės teises. Jūs turite pateikti savo asmeninę informaciją, užimtumo statusą, pajamas ir valdyti savo kreditą. Ištyrę keletą šių internetinių Niujorko skolintojų pastebėsite, kad jie visi yra tos pačios svetainės su šiek tiek kitokiais pavadinimais.

Dar kebliau yra tai, kad kai kurie iš šių internetinių skolintojų skelbsis kaip Niujorko skolintojai, tačiau jų tikrasis verslas yra kitoje valstybėje. Nors Niujorko valstija kaip a 25% visų paskolų balandis, šių tipų skolintojai savo balandį siunčia iki 35,99% ar daugiau, nes pagal verslo valstybės įstatymus jie yra pagal įstatymą. Jau nekalbant apie inicijavimo mokesčius ir baudas, kurias galite sumokėti už šias neužtikrintas paskolas.

Mūsų patarimas, saugokitės tokio tipo skolintojų!

Asmeninis skolintojas

Niekada neleiskite skolintojui įtikinti, kad paskolos iki atlyginimo Niujorke yra teisėtos asmeniškai, telefonu ar internetu. Niujorko bankininkystės įstatymas 373 draudžia čekių kasininkams duoti paskolas iki atlyginimo: „Nė vienas licencijos turėtojas negali gryninti pinigų ar avansuoti pinigų už čekį ar vekselį, kurio data yra po datos, arba užsiimti pinigų persiuntimu ar pinigų gavimu už perdavimą. … “

Tačiau Niujorke galite asmeniškai gauti paskolą už automobilį (dar vadinamą automobilio lombardu) ir įvairias įmokas. Teisinė paskola arba automobilio užstatas yra tada, kai jūs naudojate savo transporto priemonę kaip užstatą, o paskolos davėjas turi jūsų transporto priemonės nuosavybės teisę, kol sumokėsite paskolą. Jei nemokėsite paskolos, jie atsiims jūsų transporto priemonę. Šios paskolos yra reklamuojamos turintiems blogą arba neturinčią kreditų beviltiškose situacijose.

Paskolos išsimokėtinai, pvz., Asmeninės paskolos, suteikia jums vienkartinę sumą, o jūs nustatėte mokėjimus, įskaitant palūkanas, mokamas per paskolos terminą. Abiejų rūšių paskolos paprastai turi labai aukštas palūkanas, astronomines baudas ir delspinigius.

„Payday“ paskolos alternatyvos Niujorke

Kadangi paskolos iki atlyginimo Niujorke yra neteisėtos, kokios yra alternatyvos? Žemiau dalinamės mėgstamomis saugiomis ir prieinamomis „MoneyLion“ galimybėmis!

Instacash

Reikia padengti mobiliojo telefono sąskaitą, bet šiek tiek trūksta grynųjų? Ne bėda! „Instacash“ su „MoneyLion“ leidžia jums nedelsiant pasiskolinti iki 250 USD tiesiai iš savo mobiliosios programos ar kompiuterio. Per kelias minutes jūs turėsite tiesioginius grynuosius pinigus į savo banko sąskaitą.

Nesvarbu, kokią sumą pasiskolinote, nustatysime jums automatinius atskaitymus kitą tiesioginio indėlio mokėjimo dieną. Jokių kredito čekių, o mes leidome skolintis pinigus su 0% palūkanų norma. Taip, mes pasakėme nulį.

Atsisiųskite „Instacash“ dabar!

Paskolų kūrimo paskolos

Reikia daugiau nei 250 USD, kad galėtumėte sulaikyti jus artimiausiems mėnesiams? Kredito formuotojo paskola puikiai tinka tiems, kurių kredito balai yra ne tokie geri. Tik už 19,99 USD per mėnesį „MoneyLion Credit Builder Plus“ narystė suteikia jums iki 1000 USD su konkurencinga balandžiu, taip pat prieigą prie 0% APR Instacash.

Mes padėsime jums padidinti savo kreditą, pranešdami apie savo laiku išmokėtas paskolas visiems trims pagrindiniams kredito biurams. Jūs taip pat turėsite prieigą prie savo kredito balo ir nemokamų visiškai valdomų investicijų, jei taip pat pasirinksite. Skolintis ir taupyti paprasta kaip 1, 2, 3!

Kreipkitės į paskolų kūrimo paskolą

Instacash Kredito kūrėjo paskola Pavadinimo paskola Paskolos išsimokėtinai
Kiek galite pasiskolinti (daugiausiai)? 250 USD 1 000 USD Priklauso nuo transporto priemonės vertės 2 000–40 000 USD
Mokesčiai ir palūkanos 0% balandis * Konkurencingas balandis, 19,99 USD / mėn. Mokestis Balandis skiriasi
Iki 35%
Balandis skiriasi
6,95% -35,99%
Įtakoja jūsų kreditą? Ne Taip, tai padidina jūsų kredito balą. Neigiami jūsų kredito ženklai, jei praleidote mokėjimus Neigiami jūsų kredito ženklai, jei praleidote mokėjimus
Prieinamumas Internetinis ir mobilusis Internetinis ir mobilusis Internetu ir asmeniškai Internetu ir asmeniškai
Laukimo laikas Akimirksniu * Akimirksniu Kita darbo diena Kita darbo diena
Tolesni žingsniai Registruotis Registruotis Kreipkitės internetu arba parduotuvėje Kreipkitės internetu arba parduotuvėje

* 24–48 valandos, kad gautumėte avansą už 0 kainą. 3,99 USD už tiesioginį indėlį į jūsų „MoneyLion“ banko sąskaitą, 4,99 USD – iškart įnešti į alternatyvią banko sąskaitą.

Būk atidus

Turint visas spragas ir painią informaciją apie paskolas, pakanka, kad galva suktųsi! Laikykite daugiau pinigų ir skolinkitės sumaniai naudodamiesi „MoneyLion“.

Parašykite komentarą