Paskolos katilams Blogo kredito katilų paskolos Katilų remonto paskolos

Kai kalbama apie jūsų buitinę techniką, kai kuriuos iš jų lengviau pataisyti ar pakeisti nei kitus. Jei jūsų katilas nustoja veikti ir palieka jus be šildymo ir karšto vandens, tai gali atrodyti pasaulio pabaiga, ypač žiemos mėnesiais. Kadangi jų taisymas ar pakeitimas gali būti brangus, jums gali kilti klausimas, iš kur per trumpą laiką gausite grynuosius pinigus. Štai kur gali padėti mūsų katilų paskolos.

Iš „Dot Dot“ paskolų galite pasiskolinti nuo 100 iki 4000 svarų. Su grąžinimo terminais nuo 3 iki 48 mėnesių, priklausomai nuo sumos, kurią pasirinkote skolintis. Čia mes bandome paaiškinti viską apie katilo paskolą ir tai, kaip viena iš „Dot Dot Loans“ paskolų galėtų jums padėti.

Kas yra katilo paskola?

Paskola katilui apima skolinimąsi iš paskolos davėjo, kuris padėtų sumokėti už sugedusio katilo remontą arba nusipirkti naują, jei to nepavyks ištaisyti. Pasiskolinsite reikiamą sumą ir grąžinsite ją kartu su palūkanomis per nustatytą laikotarpį, kaip ir bet kurią kitą paskolą.

Dot Dot Loans naudoti savo katilo paskolai yra lengva. Galite užpildyti mūsų internetinę paraišką per kelias minutes ir iškart gauti pirminį sprendimą. Kai pasirašysite paskolos sutartį ir mes priimsime galutinį sprendimą, jūs galėsite gauti savo pinigus per valandą.

Priklausomai nuo darbų, kuriuos reikia atlikti, turime tiek trumpalaikį, tiek ilgalaikį. Taigi, jūs turėtumėte sugebėti rasti savo sugedusio katilo sprendimą.

Kam galima panaudoti katilo paskolas?

Katilo paskola gali būti naudojama viskam, kas susiję su jūsų katilu, galbūt jums reikia naujos PCB arba pakeisti visą įrenginį. Norėdami ją sumokėti, galite panaudoti katilo paskolą. Suma, kurią turėsite pasiskolinti, priklausys nuo atliktinų darbų.

Susisiekite su kvalifikuotu šildymo inžinieriumi, nes jie galės jums patarti dėl problemos ir ar ją galima išspręsti. Jie taip pat pateiks jums kainos pasiūlymą, kad žinotumėte, kiek jums reikia pasiskolinti.

Kodėl turėčiau pasirinkti katilo paskolą „Dot Dot Loans“?

Jei ieškote paskolos, svarbu pasirinkti tinkamą skolintoją. Čia yra tik keletas priežasčių, kodėl pasirinkome mus:

 • Mes esame greiti: Paraiškos „Dot Dot“ paskolai gauti užtruks tik kelias minutes. Kai jūsų paraiška bus patvirtinta, pinigus galėsite gauti per valandą.
 • Mes esame lankstūs: Mes turime grąžinimo terminus nuo trijų iki 48 mėnesių, atsižvelgiant į jūsų skolinamą sumą.
 • Mes esame sąžiningi: Dėl bendros katilo paskolos kainos bus susitarta iš anksto, nėra jokių paslėptų mokesčių ar rinkliavų.
 • Mes esame FCA patvirtinti: Mes esame visiškai įgalioti ir reguliuojami Finansinio elgesio tarnybos (FCA), su nuorodos numeriu 713984.
 • Mes esame atsakingi: Mes esame Vartotojų finansų asociacijos narys. Mes taip pat atliekame kredito ir įperkamumo patikrinimus kiekvienoje paskolos paraiškoje, kad įsitikintume, jog skoliname atsakingai.
 • Mums rekomenduojama: Mūsų klientai nepriklausomos apžvalgos svetainėje „Trustpilot“ įvertino mus kaip „puikius“.

Mūsų paskolos katilui yra suprojektuotos taip, kad būtų paprastos ir paprastos, leidžiančios gauti reikalingus pinigus. Kadangi mes esame tiesioginis skolintojas, o ne brokeris, su mumis susidursite nuo pradžios iki galo.

Kaip paskolos katilui veikia iš taškinių paskolų?

Katilo paskola iš „Dot Dot“ veikia taip pat, kaip ir bet kurios kitos rūšies paskola. Kreipkitės internetu ir, jei jus patvirtins, mes pervesime pinigus į jūsų banko sąskaitą. Tai taip paprasta.

Trumpalaikės katilų paskolos

Ne visus sugedusius katilus reikia pakeisti, kartais nauja dalis gali padaryti apgaulę, kad jūsų šildymas ir karštas vanduo vėl veiktų. Trumpalaikės katilų paskolos svyruoja nuo 100 iki 1000 svarų, o tai reiškia, kad galite pasiskolinti nedidelę pinigų sumą, kad suremontuotumėte katilą. Nebūsite susieti su ilgalaikiu susitarimu, nes mūsų trumpalaikių paskolų grąžinimo laikotarpiai yra trys, šeši ar devyni mėnesiai.

Ilgalaikės katilų paskolos

Mūsų ilgalaikės katilų paskolos svyruoja nuo 1 500 iki 4 000 svarų, o fiksuotos mėnesio grąžinimo sąlygos yra 18, 24, 36 ar 48 mėnesiai, priklausomai nuo skolinamos sumos. Vidutiniškai kainuoja nuo 1000 iki 3500 svarų, jei norite pakeisti esamą katilą nauju. Greitai rasti tokius pinigus gali būti sunku, todėl gali padėti paskola naujam katilui iš „Dot Dot Loans“.

Kaip kreiptis dėl katilo paskolos?

Pradėkite savo paraišką naudodami mūsų trumpalaikių ar ilgalaikių paskolų skaičiuokles, kad sužinotumėte, kokia bus jūsų paskolos kaina. Kai būsite patenkinti pasirinkta suma ir grąžinimo sąlygomis, pasirinkite „Taikyti dabar“, kad pradėtumėte paskolos paraišką.

Kai pateiksite savo paraišką, atliksime kredito patikrinimą ir įperkamumo vertinimą. Bet tai nereiškia, kad turite turėti puikų kredito balą. Mes peržiūrėsime jūsų pajamas ir išlaidas ir peržiūrėsime jūsų paraišką atsižvelgdami į jūsų situaciją kaip visumą.

Mūsų tikslas yra suteikti jums greitą pirminį sprendimą, kad galėtumėte kuo greičiau gauti pinigus į savo sąskaitą. Trumpalaikės katilo paskolos gali būti su jumis tą pačią dieną. Norėdami gauti ilgalaikę katilo paskolą, tikimės patvirtinti jūsų prašymą ir paskolą pervesti kitą darbo dieną.

Jei turite klausimų dėl paraiškos gauti naują katilą ar katilo remonto paskolos, nedvejodami susisiekite su mumis arba apsilankykite mūsų DUK skyriuje. Mes mielai padėsime.

Ar man tinka katilo paskola?

Prieš imdami bet kokio tipo paskolą, turėtumėte apsvarstyti, kaip tai paveiks jūsų finansus, ypač jei jie jau yra ištempti. Turėtumėte apsvarstyti šiuos klausimus:

 • Kiek reikia skolintis?
 • Ar galite sau leisti grąžinti pinigus?
 • Ar žinote sąlygas ir sąlygas, įskaitant palūkanų normas?

Jei susiduriate su pinigų rūpesčiais, galite susisiekti su šiomis organizacijomis, kurios siūlo nemokamą ir nepriklausomą finansinę konsultaciją:

Ar galiu gauti paskolą katilui?

Norime, kad mūsų katilo paskolos būtų prieinamos kuo daugiau žmonių. Galite kreiptis, jei:

 • Jūs esate 18 metų ar vyresnis, jei norite gauti trumpalaikę paskolą, arba esate 21 metų ar vyresnis, jei norite gauti ilgalaikę paskolą
 • Jūs gyvenate JK ir galite mums nurodyti išsamią adresą
 • Jūs turite darbą
 • Turite el. Pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį
 • Galite pateikti banko sąskaitos ir debeto kortelės duomenis

Kadangi esame atsakingas skolintojas, prieš priimant sprendimą dėl skolinimo visos paraiškos yra tinkamai įvertinamos. Svarstydami jūsų paraišką, atsižvelgsime į jūsų kredito istoriją ir į tai, kiek grąžinami pinigai bus prieinami.

Ką apie blogo kredito katilo paskolas?

Jei jūsų rezultatas yra mažesnis nei idealus, nereikia jaudintis – paskolos dėl blogų kreditų yra „Dot Dot Loans“.

Mūsų paskolos skirtos žmonėms, norintiems pasiskolinti pinigų, kurių gali nepavykti iš kitų skolintojų. Juk nemanome, kad bloga kredito istorija turėtų jus sulaikyti.

Kadangi esame atsakingas skolintojas, mes vis tiek patikrinsime jūsų kredito balą, tačiau jis bus vertinamas kartu su kitais veiksniais, tokiais kaip jūsų pajamos ir išlaidos. Tai padės mums priimti sprendimą dėl skolinimo.

Kiek galiu pasiskolinti?

Tai priklauso nuo to, ar pasirinkote trumpalaikę, ar ilgalaikę katilo paskolą.

 • Trumpalaikės katilų paskolos: 100–1 000 svarų, grąžintinų per tris, šešis ar devynis mėnesius.
 • Ilgalaikės katilų paskolos: 1500–4000 svarų, grąžintinų per 18, 24, 36 ar 48 mėnesius.

Kaip veikia grąžinimai?

Jūsų mėnesinių įmokų dydis priklausys nuo skolinamos pinigų sumos. Taip pat nustatytos grąžinamosios išmokos. Pavyzdžiui, trumpalaikė 250 svarų katilo remonto paskola bus grąžinta per tris mėnesius, o 4000 svarų ilgalaikė katilo paskola – per 48 mėnesius.

Prieš pateikdami paraišką, pamatysite, kiek per mėnesį grąžinamos paskolos.

Tada grąžinimai renkami kas mėnesį, paprastai maždaug tada, kai sumokate, naudodami tiesioginį debetą. Mes tai darome automatiškai, todėl jums nereikia prisiminti jų gaminti kiekvieną mėnesį. Galite sekti savo grąžinimus per klientų portalą.

Jei kada nors praleidote mokėjimą arba vėluojate sumokėti už katilo paskolą, jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių. Tačiau turėtumėte susisiekti su mumis, jei nemanote, kad grąžinate pinigus, todėl galime išbandyti alternatyvų sprendimą.

Parašykite komentarą