Paskolos „Netspend“ kortelių turėtojams išvardytos: 6 paskolų teikėjai, iš kurių gali rinktis

Nors daugumai paskolų reikalinga tradicinė banko sąskaita, yra keletas trumpalaikių skolintojų, siūlančių paskolas „Netspend“ kortelių turėtojams, o norint gauti kvalifikaciją, jums nereikia turėti banko sąskaitos. Atminkite, kad šios paskolos paprastai yra didelės palūkanos ir dideli mokesčiai, kurios turėtų būti naudojamos tik esant finansinei padėčiai. Toliau pateikiama daugiau informacijos apie paskolas „Netspend“ kortelių turėtojams, įskaitant tai, kuriuos skolintojai daro ir neišmoka lėšų „Netspend“ kortelėms, taip pat alternatyvų būdą gauti paskolos lėšų į „Netspend“ sąskaitą.

Paskolos „Netspend“ kortelių turėtojams

„Netspend“ siūlo iš naujo įkraunamas, iš anksto apmokėtas „Mastercard“ ir „Visa“ debeto korteles, kurias kortelių turėtojai gali naudoti papildomoms paslaugoms, tokioms kaip tiesioginiai indėliai ir indėliai mobiliesiems. Nors „Netspend“ ir jį išleidęs bankas „MetaBanks“ nesiūlo paskolų kortelių turėtojams, „Netspend“ atstovai mums pasakė, kad paskolos lėšas galite pervesti į savo „Netspend“ kortelę, kaip ir įprastoje banko sąskaitoje, nes jūsų „Netspend“ sąskaitoje yra maršruto numeris ir sąskaitos numeris susieta su juo. Bet, norėdami įmokėti paskolos lėšas į „Netspend“ kortelę, turite rasti skolintoją, kuris nori išmokėti išankstinio mokėjimo debeto korteles.

Turėkite omenyje, kad išankstinio mokėjimo debeto kortelių turėtojams suteikiamos paskolos rūšys paprastai yra skubios paskolos, paskolos iki atlyginimo, paskolos su nuosavybės teise ir trumpalaikės išsimokėtinos paskolos. Šios paskolos turėtų būti naudojamos tik sunkmečiu, nes mokėsite didelius mokesčius ir palūkanas kartu su paskolos suma – trumpalaikės paskolos gali sukelti skolų ciklą, jei negalėsite jų greitai grąžinti. Jei galite, galbūt norėsite rasti pinigų kitokiu būdu, pavyzdžiui, ieškodami šalutinių pajamų šaltinio arba skolindamiesi iš draugo ar šeimos nario.

Skolintojai, kurie deponuoja „Netspend“

Šie skolintojai mums pasakė, kad jie gali išmokėti paskolos lėšas į „Netspend“ sąskaitą, priklausomai nuo jūsų valstybės mokėjimo dienos paskolos taisyklių, pasirinktos paskolos rūšies, kaip kreipiatės ir iš kur gavote „Netspend“ kortelę. Mes ištyrėme įmonės politiką internete ir kalbėjomės su klientų aptarnavimo atstovais, kad surinktume išsamią informaciją apie kiekvieną žemiau pateiktą skolintoją, įskaitant jų reikalavimus, galimas paskolas ir išmokėjimo procesus. Mūsų sąraše taip pat yra mokesčiai už kiekvieną skolintoją; tačiau nepamirškite, kad šie mokesčiai yra apytiksliai, nes mokesčiai ir tarifai priklauso nuo valstybės pagal skolinimo taisykles. Mes užsakėme sąrašą, pradedant geriausiais bendrais variantais.

„ACE Cash Express“

 • Paskolos tipas (-ai): Paskolos iki atlyginimo
 • Paskolos išmokėjimas: Paskolos parduotuvėje išmokamos grynaisiais, tačiau internetu galite kreiptis dėl išankstinio apmokėjimo debeto kortelės išmokėjimo, jei ji turi sąskaitos numerį ir maršruto numerį.
 • Taikymo reikalavimai:
  • Asmeninė kontaktinė informacija
  • Reguliarus pajamų šaltinis
  • Socialinio draudimo numeris
 • Mokesčiai:
  • Mokėjimo dienos išankstinis mokestis: nuo 10 iki 20 USD už pasiskolintą 100 USD, priklausomai nuo jūsų valstybės
  • Vėlyvo mokėjimo mokestis: didesnis 7,50 USD arba 5% mokėjimo sumos
  • Grąžintas mokėjimo mokestis: nuo 15 iki 30 USD
  • Administracinis mokestis (Minesota ir Teksasas): 25 USD
  • Patikrinimo mokestis (tik Floridoje): 5 USD
 • Yra: Kalifornija, Florida, Kanzasas, Luiziana, Minesota ir Teksasas
 • Sužinokite daugiau arba kreipkitės

Patikrinkite miestą

 • Paskolos tipas (-ai): Paskolos iki atlyginimo nuo 100 USD; maksimalios paskolos sumos skiriasi priklausomai nuo valstybės ir jūsų kreditingumo
 • Paskolos išmokėjimas: Internetiniai pareiškėjai gali pervesti lėšas į „Netspend“ kortelę, jei kortelėje yra sąskaitos numeris ir maršruto numeris, sakė „Check City“ klientų aptarnavimo atstovas.
 • Taikymo reikalavimai:
  • Asmeninė kontaktinė informacija
  • Pajamų įrodymas
  • Tapatybės patvirtinimas
 • Mokesčiai:
  • Finansavimo mokestis: Apie 15–30 USD už 100 USD, pasiskolintą 14 dienų paskoloms
  • Pavėluoti ir nepakankami lėšų mokesčiai: nuo 15 iki 30 USD
  • Pradinis mokestis: 5 USD už paskolą
 • Yra: Alabama, Aliaska, Kalifornija, Havajai, Aidahas, Kanzasas, Misūris, Nevada, Teksasas, Juta, Vašingtonas, Viskonsinas ir Vajomingas
 • Sužinokite daugiau arba kreipkitės

Piniginis medis

 • Paskolos tipas (-ai): Išmokos iki 5000 USD, paskolos iki 1000 USD, paskolos pasirašymui iki 500 USD ir nuosavybės paskolos iki 500 USD
 • Paskolos išmokėjimas: „Moneytree“ gali pervesti lėšas į jūsų „Netspend“ kortelę, jei iš pradžių įsigijote „Netspend“ kortelę „Moneytree“ vietoje ir ji yra prijungta prie jūsų „Moneytree“ paskyros. Jei yra „Netspend“ indėlis, parinktis pasirodys, kai pasirinksite, kaip norite gauti lėšas patvirtinimo proceso metu, sakė „Moneytree“ klientų aptarnavimo atstovai.
 • Taikymo reikalavimai:
  • Vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas su nuotrauka
  • Socialinio draudimo numeris, užsieniečio registracijos numeris arba ITIN
  • Gyvenamosios vietos adresas
  • Telefono numeris
  • Tikrinamos pajamos
  • Atsižvelgiant į pasirinktą paskolos tipą, gali prireikti papildomų dokumentų
 • Mokesčiai: Skiriasi pagal valstiją, paskolos sumą ir paskolos tipą – apytiksliai yra apytiksliai
  • Administracinis mokestis: apie 75 USD
  • Įmokos paskolos inicijavimo mokestis: nuo 5% iki 10% paskolos sumos
  • Pavėluoto mokėjimo mokestis: nuo 10 USD iki 13 USD arba 5% nuo mokėjimo sumos
  • Grąžintas mokėjimo mokestis: 20 USD
  • Mokėjimo dienos paskolos mokestis: nuo 15 iki 20 USD už pasiskolintą 100 USD
  • Nuosavybės paskolos mokestis: 25 USD už pasiskolintą 100 USD
 • Yra: Kalifornijoje, Kolorade, Aidahe, Nevadoje ir Vašingtone; paskolos rūšis priklauso nuo valstybės
 • Sužinokite daugiau arba kreipkitės

Iš anksto Amerika

 • Paskolos tipas (-ai): Paskolos iki atlyginimo ir grynųjų pinigų avansai iki maždaug 600 USD; ribos skiriasi priklausomai nuo vietos
 • Paskolos išmokėjimas: Paskolos iki atlyginimo dienos galite pervesti į „Netspend“ kortelę apsilankę „Advance America“ parduotuvėje, pranešė klientų aptarnavimo atstovai. Galite užpildyti visą paraiškos pateikimo procesą parduotuvėje arba pradėti savo paraišką internete ir pasirinkti atsiimti lėšų parduotuvėje.
 • Taikymo reikalavimai:
  • Vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas su nuotrauka
  • Pajamų įrodymas
  • Socialinio draudimo numeris
 • Mokesčiai:
  • Finansavimo mokestis: Apie 15 USD už 100 USD pasiskolintą
  • Pavėluoti ir grąžinti mokėjimo mokesčiai: skiriasi
 • Yra: Alabama, Kalifornija, Delaveras, Florida, Aidahas, Ilinojus, Indiana, Ajova, Kanzasas, Kentukis, Luiziana, Mičiganas, Misisipė, Misūris, Nebraska, Nevada, Oklahoma, Rodo sala, Pietų Karolina, Tenesis, Teksasas, Virdžinija, Vašingtonas, Viskonsinas, ir Vajomingas
 • Sužinokite daugiau arba kreipkitės

Paskola „Mart“

 • Paskolos tipas (-ai): Auto nuosavybės paskolos; paskolos sumos skiriasi priklausomai nuo transporto priemonės modelio, ridos ir vietos
 • Paskolos išmokėjimas: „LoanMart“ gali pervesti jūsų lėšas į „Netspend“ kortelę naudodamas sąskaitos numerį ir maršruto numerį, sakė klientų aptarnavimo atstovai. Lėšos pervedamos per 24 valandas po patvirtinimo. Jei „LoanMart“ negali įnešti pinigų į jūsų kortelę, jis atsiųs jums čekį ar „MoneyGram“ pavedimą.
 • Taikymo reikalavimai:
  • Vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas su nuotrauka
  • Turi turėti automobilį ir turėti vardą savo vardu
  • Gyvenamosios vietos įrodymas
  • Pajamų įrodymas ar galimybė grąžinti paskolą
 • Mokesčiai:
  • Pavėluotas mokestis: 5% nuo mokėjimo sumos
  • Paskolos sudarymo / apdorojimo mokestis: nuo 5% iki 10% paskolos sumos
 • Yra: Alabama, Arizona, Florida, Džordžija, Ilinojus, Indiana, Kentukis, Mičiganas, Misisipė, Misūris, Naujoji Meksika, Oregonas, Pietų Karolina, Pietų Dakota, Tenesis, Teksasas ir Juta
 • Sužinokite daugiau arba kreipkitės

„Capital Good Fund“

 • Paskolos tipas (-ai): Skubios paskolos nuo 300 iki 500 USD
 • Paskolos išmokėjimas: „Capital Good Fund“ perves lėšas į jūsų „Netspend“ sąskaitą naudodamasis ACH pavedimu.
 • Taikymo reikalavimai:
  • Vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas su nuotrauka
  • Iš anksto apmokėta debeto kortelė su ACH funkcijomis ir dviejų mėnesių sąskaitos išrašais
  • Avarinės padėties įrodymas, pavyzdžiui, neapmokėta sąskaita arba mechaniko raštelis
 • Mokesčiai: Kintamasis balandis
 • Yra: Delaveras, Florida, Masačusetsas ir Rodo sala
 • Sužinokite daugiau arba kreipkitės

Skolintojai, kurie neįskaito į „Netspend“

Tyrimo metu nustatėme, kad šie skolintojai neįneš lėšų į „Netspend“ kortelės sąskaitą. Šiems skolintojams reikalinga tradicinė atsiskaitomoji sąskaita, indėliai leidžiami tik į kito tipo išankstinio apmokėjimo debeto korteles, arba naudojami kiti paskolos išmokėjimo būdai (pvz., Grynieji pinigai, čekiai, „Moneygram“ pervedimas).

 • Čekių išgryninimo parduotuvė
 • Patikrinkite „Cashing USA“
 • Patikrinkite pinigus
 • Patikrinkite „N Go“
 • „Finova Financial“
 • Pinigai Martas
 • „OneMain Financial“
 • Regioniniai finansai
 • Greiti pinigai
 • PavadinimasMax
 • JAV čekių grąžinimo parduotuvė

Alternatyvus sprendimas

Jei skolintojas neįneš lėšų į jūsų „Netspend“ sąskaitą, galite paprašyti, kad lėšos būtų gautos grynaisiais arba čekiu, o tada patys įkelkite pinigus į savo „Netspend“ kortelę. Galite peržiūrėti mūsų susijusį straipsnį, kuriame rasite vietų, kuriose galite iš naujo įkelti „Netspend“ kortelę, sąrašą.

Daugelis paskolų teikėjų, ypač už mažas, trumpalaikes paskolas, tokias kaip paskolos iki atlyginimo, moka grynaisiais arba čekiu, jei kreipiatės parduotuvėje. Jie apima:

 • „ACE Cash Express“
 • Iš anksto Amerika
 • Patikrink ‘nueik
 • Čekių išgryninimo parduotuvė
 • Pinigai Martas
 • Regioniniai finansai

Reikalavimuose gali būti pajamų įrodymas, asmeninė kontaktinė informacija, socialinio draudimo numeris ir vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas su nuotrauka. Daugiau informacijos apie šiuos skolintojus ir jų specifinius reikalavimus rasite mūsų straipsnyje apie tai, kur galite rasti grynųjų pinigų avansus šalia jūsų.

Parašykite komentarą