Paskolos, pervedamos į išankstinio apmokėjimo debeto kortelę „Pay Day“ paskolos

Paskolos, sujungtos iš anksto apmokėta debeto kortele
Paskolos, sujungtos iš anksto apmokėta debeto kortele

Šiandieniniame pasaulyje visi vaikosi pinigų tik tam, kad galėtų gyventi gyvenimą, ir jie ne taip mėgaujasi gyvenimu, kad tik gauna atlyginimą ir leidžia juos kasdieniniam gyvenimui. Kai kuriais atvejais žmonėms tuo metu trūksta pinigų, todėl daugybė korporacijų ir bendrovių pasauliui pristato daug paskolų, kad paskolintų jiems trečią ranką. Paskolos, sujungtos iš anksto apmokėta debeto kortele, ir žmonės gali lengvai pasinaudoti paskolos galimybe, įvesdami bankomatą viešojoje erdvėje ar į banką. Jei jūs taip pat esate debeto kortelės turėtojas, jums taip pasisekė, kad pasibaigus pinigams turėsite puikią paskolą. Čia yra pagrindiniai veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti, kai jūs gaunate puikią paskolą naudodamiesi debeto kortele.

Kaip veikia paskolos, pervedamos į išankstinio mokėjimo debeto kortelę?

Turėdami mokamą atnaujinamąją kreditą, jūs prašote savo trumpalaikės paskolos internetu arba nepaprastai parduotuvėje. Jei esate patvirtintas, jūsų paskolos davėjas perveda jūsų patvirtintas lėšas į asocijuotą tinkamą paskolos sąskaitą. Tada ji užregistruoja sumokėtą atnaujinamąjį kreditą toje sąskaitoje, arba perduoda jums kūną, arba išsiunčia jį į namus.

Paprastai jūs turėsite užregistruoti kartoną savo vardu, telefonu arba internetu. dėl daugelio „Visa“ ar „Mastercard“ mokamų kortelių ploto vienetų galėsite pradėti naudoti savo kortelę kaip ir kitos rūšies „Mastercard“. Naudokite juos mažmenininkams, komunalinėms paslaugoms ar galbūt bankomatams, kad išsigrynintumėte pinigus – kur ir kada norėtumėte.

Ar galiu naudoti išankstinio mokėjimo kortelę papildomai paskolai gauti?

Taip. Jei norėtumėte paskolos ateityje, paprastai esate pasirengęs už tam tikrą mokestį gauti lėšas į lygiavertę kortelę, paprastai net pas kitą skolintoją.

Jūs neturite apsiriboti tik dienos paskolų gavimo atnaujinamuoju kreditu. paprastai galėsite nustatyti, kad gautumėte tiesioginius indėlius, suteikdami greitą prieigą prie čekio, vyriausybės ar mokesčių grąžinimo.

Prieš imant trumpalaikę paskolą

Paskolos iki atlyginimo, išsimokėtinai paskolos ir automobilių nuosavybės paskolos siejamos su dideliais tarifais ir mokesčiais, kurie gali suvilioti viršijantį skolų ciklą. Paskolos gavėjai galėjo suvokti, kad paėmė antrą ar trečią paskolą, nes negalėjo laiku grąžinti pagrindinės paskolos.

Prieš pasirinkdami trumpalaikę paskolą, apsvarstykite alternatyvas:

Vietiniai ištekliai. Vyriausybinės agentūros, ne pelno siekiančios organizacijos ir vietinės labdaros organizacijos teikia nemokamų pinigų paslaugas ir patalpas su maistu, komunalinėmis paslaugomis ir nuomojasi tiems, kurie to nori.

Mokėjimo plėtiniai. kalbėkite kartu su sąskaitų tiekėjais apie kelis ilgesnius mokėjimus, nustatytus ar pratęstus mėnesio dieną, jei atsiliekate nuo mokėjimų.

Šalutiniai darbai. Šiandieninė skaitmeninė rinka suteikia galimybę papildomai paprasčiausiai parduoti nepageidaujamus daiktus, užsiregistruoti pristatant maistą ar vairuoti pasidalijimo paslaugas.

Šešios svarbiausios priežastys, dėl kurių reikia apsvarstyti mokamą atnaujinamos kredito dienos paskolą

Mokamas atnaujinamasis kreditas suteikia galimybę diskretiškai sumokėti dienos paskolos lėšas bet kurioje jūsų kortelės vietoje. Štai ką mes linkę svarstyti šešias didžiausias priežastis, dėl kurių galite gauti malonumą iš tokios paskolos:

 • Nenorite nuolat gauti atsiskaitomosios sąskaitos. Turėdamas mokamą atnaujinamąją paskolą, paskolos davėjas patvirtintas lėšas perveda į kartoną nedelsiant naudoti.
 • Galite tiesiog pasiekti savo lėšas. Kai paskolos davėjas perves grynuosius pinigus į jūsų kortelę, galėsite juos naudoti pirkdami maisto prekes ir papildomai parduotuvėse, apmokėdami sąskaitas internetu ar telefonu, net atsiimdami pinigus asocijuotame bankomate.
 • Savo kortelę galite nustatyti skirtingiems indėliams. Dauguma mokamų kortelių gaus tiesioginius indėlius, suteikdami paprasčiausią būdą greitai pasiekti čekį, mokesčių grąžinimo avansus ir vyriausybės privalumus.
 • Galite uždirbti atlygį naudodami tinkamą kortelę. Kai kurie mokamų kortelių tiekėjai leidžia uždirbti pinigų atlygio kartu su išmokėjimu.
 • Galite rinktis iš kelių skolintojų. Jei gyvenate ilgesnėje nei valstybėje vietoje, kur dienos paskolų srities vienetas yra teisėtas, suprasite, iš kurių skolintojų nuspręsti. Palyginkite pritaikymo ir apyvartos patogumą, kad rastumėte paprasčiausią savo norų galimybę.
 • Galite naudoti savo grynuosius pinigus, bet norite. Tai, ką darote su paskola, priklauso tik nuo jūsų. Naudokite jį automobilių remontui, užmirštoms sąskaitoms ar paskatinti iki dienos.

Į kokį ploto vienetą reikia atsižvelgti?

Kaip palengvins mokamas atnaujinamasis kreditas

 • Nereikia jokios atsiskaitomosios sąskaitos. Jūs suprasite, kad skolintojai, patvirtinantys paskolas skolininkams, JT agentūra neturi atsiskaitomosios sąskaitos.
 • Blogas kreditas yra gerai. Kol galėsite įrodyti savo sugebėjimą grąžinti paskolą, jūsų kredito balas nėra didžiausia problema, kurią reikia patvirtinti.
 • Greita prieiga prie lėšų. Dauguma kreditorių perves jūsų grynuosius pinigus sekančią darbo dieną. Jei esate pakartotinis imtuvas, jau turėsite mokamą kortelę, kad galėtumėte įkelti savo lėšas.

Kuo panašus?

Dideli mokesčiai. dienos paskolos ima žymiai didesnius mokesčius nei skirtingos paskolos, o tai lemia brangų kredito stilių.

Trumpi grąžinimo terminai. nes pagal pavadinimą galima pasakyti, kad paskola paprastai mokama kitą dieną. prieš pateikdami paraišką įsitikinkite, kad tai neapkraus jūsų biudžeto per didele suma.

Nepriekaištingi skolintojai. daugybė šešėlinių skolintojų zonos bando reikalauti iš pažeidžiamiausių asmenų pranašumų. įsitikinkite, kad jūsų paskolos gavėjas yra užsakomas ir veikia teisėtai jūsų valstybėje, prieš sudarant sutartį.

Kiti klausimai, kuriuos reikia nepamiršti

Prieš kreipdamiesi dėl mokamos atnaujinamos kredito dienos paskolos, pagalvokite, ar ją grąžinsite. Tarp labiausiai pagarsėjusių perleidimo formų dienos paskolos paprastai siejamos su dideliais mokesčiais ir palūkanomis. Pavėluoti ar nesuprantami mokėjimai sukels papildomus mokesčius ir griežtas baudas. O įsipareigojimų nevykdymas gali sukelti nepaprastai žemą kredito balą ir ilgalaikę žalą jūsų bendram kreditui.

Išankstinio apmokėjimo atnaujinamųjų kreditų dienos paskolų srities vienetas, valdomas pagal valstybės taisykles, kurios riboja, kokią dalį galėsite skolintis ir kiek laiko. Šis įstatymų srities padalinys skirtas apsaugoti jus nuo grobuoniško sunaikinimo. kruopščiai peržiūrėkite konkrečios paskolos sąlygas ir iškelkite klausimus apie tai, ko nesuprantate, prieš sudarydami sutartį. Norėdami apsisaugoti nuo neteisėto paskolos davėjo, įsitikinkite, kad jūsų pavedama ir leidžiama skolinti jūsų valstybėje.

Kaip kreiptis dėl mokamos atnaujinamos kredito paskolos

Priklausomai nuo paskolos davėjo, jūs paprastai esate pasirengęs kreiptis dėl mokamos atnaujinamosios kredito paskolos internetu arba visiškai.

Norėdami kreiptis dėl paskolos iki atlyginimo:

 • Jūs turite būti Šiaurės Amerikos tautos pilietis arba nuolatinis gyventojas.
 • Jūs turite būti bent aštuoniolika metų neseniai (arba pilnametis jūsų valstybėje)
 • Turite būti pasirengę įrodyti laipsnišką finansinės naudos pasiūlą.
 • Kreipdamiesi, kartais turėtumėte pateikti:
 • Jūsų vardas ir asmeninė kontaktinė informacija.
 • Jūsų socialinio draudimo diapazonas ir gimimo data.
 • Vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas, pvz., Jūsų vairuotojo pažymėjimas.
 • Informacija apie jūsų užimtumą ir finansinę naudą.

Paskutiniai žodžiai

Tikiuosi, kad šis paprastas vadovas, kaip bendradarbiauti su pagrindine debeto kortele, kad būtų galima lengvai gauti paskolas, ir visos paskolos šiandien yra sujungtos su debeto kortele. Jei norite gauti daugiau atsakymų? paprasčiausiai parašyk mums, mes bet kuriuo metu ištiesime trečią ranką. Sekite naujienas su mumis naudingesnei informacijai. Geros dienos ir kiekviena diena bus gera!

Parašykite komentarą