Paskolos vestuvėms Vestuvių paskolos už blogą kreditą Vestuvių finansai

Jūsų vestuvės paprastai yra viena laimingiausių ir svarbiausių dienų jūsų gyvenime, todėl suprantama, kad norite pabandyti įsitikinti, ar jos yra tobulos. Planuojant savo ypatingą dieną, ji gali būti labai brangi, ypač kai visos tos vestuvių išlaidos pradeda didėti. Galite praleisti daugiau laiko nerimaudami, kaip mokėsite už tai, o ne mėgausitės diena. Štai kur galėtų padėti mūsų vestuvių paskolos.

Jums gali būti sunku gauti paskolą vestuvėms iš gatvės skolintojo, ypač jei neturite tobulo kredito balo. Tačiau „Dot Dot“ paskolose mes svarstome ne tik tai, svarstydami jūsų paraišką.

Mes turime trumpalaikių ir ilgalaikių paskolų, todėl turėtumėte sugebėti rasti jūsų poreikius atitinkančią paskolą. Skaitykite toliau, jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų vestuvių paskolas internetu ir kaip mes galime jums padėti.

Kas yra vestuvių paskola?

Vestuvių paskola yra asmeninės paskolos rūšis, kuri gali būti naudojama sumokėti už jūsų svajonių dieną. Tai gali padėti sumažinti spaudimą užtikrinant, kad daiktai būtų padengti prieš ką nors užsisakant ar mokant už netikėtas išlaidas, kurių galbūt nenumatėte biudžete. . Tai veikia kaip ir bet kuri kita paskola, kai skolinsitės tam tikrą sumą ir grąžinsite ją kartu su palūkanomis per iš anksto sutartą laiką.

Mūsų paskolos svyruoja nuo 100 iki 4000 svarų, fiksuoto grąžinimo laikotarpiai yra nuo 3 iki 48 mėnesių, priklausomai nuo sumos, kurią norite pasiskolinti. Mums patinka, kad skolinimasis būtų paprastas, todėl mūsų paskoloms nėra jokių paslėptų ar papildomų mokesčių.

Kam gali būti naudojamos paskolos vestuvėms?

Štai keletas dalykų, už kuriuos galima sumokėti už vestuvių paskolą:

 • Vestuvinė suknelė ir pamergių suknelės
 • Bažnyčios ar metrikacijos įstaigos mokestis
 • Vietos nuoma
 • Transportas
 • Gėlės
 • Pramogos
 • Vakarinis priėmimas

JK vidutinės vedybų išlaidos kasmet didėja. Taigi, nesvarbu, ar planuojate rengti dideles vestuves, ar net nedidelę ceremoniją, „Dot Dot“ vestuvių finansai gali būti naudojami padedant pasirūpinti kai kuriomis išlaidomis.

Kodėl turėčiau pasirinkti „Dot Dot“ savo vestuvių paskolai?

Vestuvės gali būti pakankamai sudėtingos, todėl pasistengėme, kad paskolos būtų kuo paprastesnės. Štai penkios priežastys, kodėl JK vestuvių paskolai pasirinkti „Dot Dot“:

 • Mes greitai ir lengvai: Kreipkitės internetu per kelias minutes be garanto. Priklausomai nuo to, kiek norite pasiskolinti, paskolą galite gauti tą pačią dieną, kai kreipiatės.
 • Mes esame lankstūs: Pasiskolinkite nuo 100 iki 4000 svarų su fiksuotomis grąžinimo sąlygomis nuo 3 iki 48 mėnesių.
 • Mes esame sąžiningi: Mes jums parodysime, kiek viskas kainuoja iš anksto, ir niekada neapmokestinsime papildomais mokesčiais, pavyzdžiui, pavėluoto mokėjimo mokesčiais.
 • Mes esame atsakingi: Mes esame registruota Vartotojų finansų asociacijos narė ir atliekame patikimus kredito ir įperkamumo patikrinimus, kad įsitikintume, jog mūsų paskolos yra valdomos.
 • Mums rekomenduojama: Nežiūrėkite tik į tai. Mes didžiuojamės galėdami pasigirti klientų puikiu įvertinimu nepriklausomoje apžvalgų svetainėje „Trustpilot“.

Mes norime padėti žmonėms gauti reikalingus pinigus be vargo, kurį gali patirti kitur.

Kaip vestuvių paskolos veikia su tašku Dot

Mūsų vestuvių paskolos internetu veikia taip pat, kaip ir visos kitos paskolos. Jūs kreipiatės internetu ir jei jūsų paraiška yra patvirtinta; mes pervesime pinigus į jūsų banko sąskaitą. Jūs neturite užsitikrinti pinigų nuo savo turto ar kito turto, nes tai yra neužtikrintos paskolos rūšis. Taip pat nėra jokių papildomų mokesčių už praleistus ar pavėluotus grąžinimus.

Trumpalaikės paskolos vestuvėms

Jei svarstote paskolą, padedančią apmokėti vestuvių išlaidas, esate ne vienas. JK atrodo, kad daugiau žmonių pirmenybę teikia paskolos paėmimui vestuvėms, o ne įlipimui į nekilnojamąjį turtą. Ir jei jums reikia šiek tiek papildomų lėšų, tai gali padėti mūsų trumpalaikės vestuvių paskolos. Jie svyruoja nuo 100 iki 1000 svarų, o fiksuotas grąžinimo laikotarpis yra trys, šeši ar devyni mėnesiai, o tai reiškia, kad nebūsite susieti su ilgalaikės paskolos sutartimi.

Ilgalaikės paskolos vestuvėms

Kai planuojate vestuves, galbūt apskaičiavote bendrą visko kainą, tik tai pasikeis, kai pradėsite užsakyti daiktus. Tai dažnai vadinama „vestuvių mokesčiu“, kai, sužinojus, kad tai vestuvės, už paslaugą turėsite sumokėti papildomai. Mūsų ilgalaikės paskolos galėtų padėti kompensuoti šį skirtumą. Galite skolintis nuo 1500 iki 4000 svarų, grąžindami daugiau nei 18, 24, 36, priklausomai nuo skolinamos sumos.

Kaip kreiptis dėl paskolos vestuvėms?

Norėdami sužinoti, kuri paskola jums labiausiai tinka, pasinaudokite mūsų trumpalaikių ar ilgalaikių paskolų skaičiuoklėmis. Jei esate patenkinti išlaidomis, paspauskite „kreiptis dabar“ ir eikite į mūsų paraiškos formą. Įveskite savo duomenis ir paspauskite „Pateikti“.

Mes atliksime kredito ir įperkamumo patikrinimą, kad įsitikintume, jog paskola jums tinka. Tai apžvelgsime ne tik jūsų kredito balą, bet ir jūsų pajamas bei išlaidas, todėl nesijaudinkite, jei tai nėra tobula.

Trumpalaikėms vestuvių paskoloms pasistengsime tą pačią dieną priimti sprendimą dėl jūsų prašymo. Tikimės kitą darbo dieną priimti sprendimą dėl ilgalaikių vestuvių paskolų. Mes finansuojame visas patvirtintas paraiškas per valandą, nuo 9 iki 22 val.

Jei turite klausimų apie santuokos paskolas, nedvejodami susisiekite su mumis arba apsilankykite DUK skiltyje. Mes mielai padėsime.

Ar vestuvių paskola man tinka?

FCA duomenimis, žmonių, imančių paskolas, skaičius padidėjo nuo 2016 m. Turite apsvarstyti, ar vis dėlto tai yra teisingas pasirinkimas. Prieš kreipdamiesi dėl bet kokios rūšies paskolos, turėtumėte savęs paklausti:

 • Kiek reikia skolintis?
 • Ar galite sau leisti grąžinti pinigus?
 • Ar žinote sąlygas ir sąlygas, įskaitant palūkanų normas?

Prieš kreipiantis dėl paskolos, labai svarbu gerai apgalvoti savo finansus. Pinigų patarimų tarnyba, „StepChange“ ir „National Debtline“ siūlo nemokamas, nešališkas rekomendacijas tiems, kuriems jos reikia.

Ar galiu gauti paskolą vestuvėms?

Kaip ir visi skolintojai, mes turime savo kriterijus, kuriais vadovaudamiesi nusprendžiame, ar galime patvirtinti jūsų paraišką. Šiandien galite kreiptis dėl vienos iš mūsų vestuvių paskolų, jei:

 • Jūs esate vyresnis nei 18 metų, jei norite gauti trumpalaikę paskolą, arba daugiau nei 21 metai, jei norite gauti ilgalaikę paskolą
 • Jūs gyvenate JK ir galite mums nurodyti išsamią adresą
 • Šiuo metu jūs turite darbą
 • Turite galiojantį el. Pašto adresą ir telefono numerį
 • Galite pateikti mums banko sąskaitos ir debeto kortelės duomenis

Mes nesitikime, kad turėsite puikų kredito balą, taip pat atsižvelgsime į jūsų pajamas ir išlaidas, kad įsitikintume, jog skoliname atsakingai.

O vestuvių paskolos dėl blogo kredito?

Mes žinome, kad prastas kredito balas ne visada pasakoja visą istoriją. Todėl svarstant jūsų paraišką būtinai atkreipkime dėmesį į tai. Mes atsižvelgiame į jūsų pajamas ir išlaidas, taip pat į jūsų užimtumo statusą, kad padėtume priimti sprendimą.

Mūsų vestuvių paskolos dėl blogo kredito yra skirtos žmonėms, norintiems pasiskolinti pinigų, kurių gali nepavykti pasiskolinti iš kitų skolintojų. Juk nemanome, kad bloga kredito istorija turėtų jus sulaikyti.

Kiek galiu pasiskolinti?

Tai priklauso nuo to, ar pasirinkote trumpalaikę, ar ilgalaikę vestuvių paskolą.

 • Trumpalaikės vestuvių paskolos: 100–1 000 svarų, grąžintinų per tris, šešis ar devynis mėnesius
 • Ilgalaikės vestuvių paskolos: 1500–4000 svarų, grąžintinų per 18, 24, 36 ar 48 mėnesius

Kaip veikia grąžinimai?

Jūsų mėnesinės įmokos bus pagrįstos pinigų suma, kurią skolinsitės. Pavyzdžiui, jei pasiskolinote 100 svarų sterlingų trumpalaikę vestuvių paskolą, grąžinimai bus mokami per tris mėnesius, tačiau jei skolintumėte ilgalaikę 4000 svarų vestuvių paskolą, grąžinimai bus ilgesni nei 48 mėnesiai.

Prieš pateikdami paraišką, galite sužinoti, kokie yra mūsų paskolų mėnesiniai grąžinimai, naudodamiesi mūsų paskolų skaičiuoklėmis.

Mes automatiškai surinksime grąžinimus tiesioginiu debetu – tai padės sutaupyti rūpesčių, kuriuos reikia atsiminti kiekvieną mėnesį. Galite sekti savo grąžinimus per klientų portalą.

Mes suprantame, kad laikas nuo laiko jūsų aplinkybės gali pasikeisti. Taigi, jei nerimaujate, kad galite praleisti ar atsilikti grąžinus pinigus, prašome …

Parašykite komentarą