Paskolos žmonėms, turintiems draudimą EI (darbo draudimas)

Jei gaunate darbo draudimo (EI) išmokas ir reikia paskolos, yra keturios paskolos rūšys. Paskolos iki atlyginimo gali atitikti tai, ko ieškote, jei jums reikia greičiausio patvirtinimo ir finansavimo, tačiau kadangi paskolos taip pat yra su itin didelėmis palūkanomis, paskolos iki atlyginimo apsvarstykite kaip paskutinę priemonę. Kiti variantai, kuriuos galbūt norėsite apsvarstyti, yra paskolos išsimokėtinai, paskolos už transporto priemones ir kredito linijos.

Ar galiu gauti paskolą EI?

Kanadoje galite imti paskolą, kol esate EI, ir tai neturės įtakos jūsų naudai. Tiesą sakant, darbo draudimas gali padėti gauti paskolą, nes yra skolintojų, kurie priima EI kaip pajamų formą. Taigi, jei jums reikia imti paskolą dirbant EI, pirmas žingsnis norint gauti finansavimą yra susirasti skolintoją, kuris priima EI.

Jūsų mokėjimai iš EI gali būti ypač naudingi, jei neturite kitų pajamų šaltinių. Jūsų pajamos iš EI gali parodyti skolintojui, kad turite lėšų grąžinti paskolą, nors esate tarp darbo.

1 variantas: paskolos mokėjimo dienos EI gavėjams

Kanadoje yra paskolų teikėjų, kurie bedarbiams teikia paskolas, mokėdami išmokas. Naudodamiesi darbo draudimu paskoloms iki atlyginimo galite greitai gauti pinigų būdami tarp darbų. Galite kreiptis dėl paskolų parduotuvėje ar internetu, naudodamiesi savo darbo draudimo išmokomis kaip pajamų įrodymu. Galite pasiskolinti nuo 100 iki 1 500 USD, o tai gali padėti, jei jums tereikia kelių dolerių, kad galėtumėte pasisukti tarp jūsų EI mokėjimų.

Be to, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad paskolos iki atlyginimo turi būti grąžintos iki kitos jūsų „darbo dienos“ (arba paprastai per dvi ar tris savaites), ir jūs turėsite sumokėti maždaug nuo 15 iki 25 USD už kiekvieną pasiskolintą 100 USD. , priklausomai nuo to, kurioje provincijoje gyvenate. Tai yra ypač didelis mokestis, palyginti su kitų rūšių paskolomis, todėl paskolos iki atlyginimo gauti EI turėtų būti tik kraštutinė priemonė.

⚠️ Įspėjimas: būkite atsargūs teikdami paskolas iki atlyginimo

Paskolos iki atlyginimo yra brangios. Jei patiriate sunkumų dėl finansinių problemų ir norėtumėte su kuo nors pasikalbėti dėl nemokamos finansinės konsultacijos, galite paskambinti į „Credit Counselling Canada“ nuo pirmadienio iki penktadienio 8.00–17.00 val. +1 866-398-5999. Apsvarstykite alternatyvas prieš teikdami paskolą iki atlyginimo:

  • Vietiniai ištekliai. Vyriausybinės agentūros, ne pelno organizacijos ir vietos labdaros organizacijos dažnai siūlo nemokamas finansines paslaugas ir padeda apsirūpinti maistu, komunalinėmis paslaugomis ir nuomoti tiems, kuriems to reikia.
  • Mokėjimo plėtiniai. Pasitarkite su savo sąskaitų teikėjais apie ilgesnį mokėjimo planą ar pratęsimą savo mokėjimo dieną, jei atsiliekate nuo mokėjimų.
  • Šalutiniai darbai. Šiandieninė skaitmeninė rinka siūlo galimybę paprasčiau parduoti nepageidaujamus daiktus, užsiregistruoti maisto pristatymui ar dalyvauti pasidalijimo paslaugomis.

Palyginkite bedarbių darbo užmokesčio dienas pagal išmokas

vardas

Produktas
Paskolos grynaisiais pinigais mokėjimo diena

1 500 USD

Britų Kolumbija
Naujoji Škotija
Ontarijas
Saskačevanas

Jei bus patvirtinta, su „INTERAC e-Transfer®“ per 15 minučių

12–14 dienų (skiriasi priklausomai nuo provincijos)

Skiriasi pagal provincijas

Kreipkitės į savo pirmąją 300 USD paskolą, kurios mokėjimo diena yra 20 USD (išskyrus Saskatchewano pareiškėjus). Manitobos ir Naujojo Bransviko gyventojai negali kreiptis dėl paskolos internetu (turi kreiptis parduotuvėje).

„iCASH Payday“ paskola

1 500 USD

Alberta
Britų Kolumbija
Manitoba
Naujasis Bransvikas
Naujoji Škotija
Ontarijas
PEI

Per 2 minutes su INTERAC e-Transfer, jei bus patvirtinta.

14–62 dienos (skiriasi priklausomai nuo provincijos)

Skiriasi pagal provincijas

Susigrąžinkite iki 20% grynųjų, kai bus visiškai grąžinta „iCASH Payday“ paskola. Taikomos sąlygos.

„GoDay Payday“ paskola

1 500 USD

Alberta, Britų Kolumbija, Manitoba, Naujasis Bransvikas, Naujoji Škotija, Ontarijas, PEI, Saskačevanas

Per 2 minutes su INTERAC e-Transfer, jei bus patvirtinta.

Iki 62 dienų

Skiriasi pagal provinciją

Norėdami kreiptis dėl „GoDay“ paskolos iki atlyginimo, turite būti vyresnis nei 18 metų Kanados gyventojas, turintis galiojantį el. Pašto adresą, telefono numerį ir atidarytą banko sąskaitą Kanados banke ar kredito unijoje.

Maksimalios skolinimosi išlaidos

Visada turėtumėte kreiptis į paskolos sutartį dėl tikslių grąžinimo sumų ir išlaidų, nes jos gali skirtis nuo mūsų rezultatų. Žemiau esančioje lentelėje pateikiamos maksimalios leistinos skolinimosi pagal paskolos iki atlyginimo išlaidos kiekvienai provincijai:

Provincija Didžiausia leistina skolinimosi kaina
Alberta 15 USD už pasiskolintą 100 USD
Britų Kolumbija 15 USD už pasiskolintą 100 USD
Manitoba 17 USD už pasiskolintą 100 USD
Naujasis Bransvikas 15 USD už pasiskolintą 100 USD
Niufaundlandas ir Labradoras 21 USD už pasiskolintą 100 USD
Šiaurės vakarų teritorijos, Nunavutas ir Jukonas 60 USD už pasiskolintą 100 USD
Naujoji Škotija 19 USD už pasiskolintą 100 USD
Ontarijas 15 USD už pasiskolintą 100 USD
Princo Edvardo sala 25 USD už pasiskolintą 100 USD
Kvebekas 35% metinės palūkanų normos (AIR) riba
Saskačevanas 17 USD už pasiskolintą 100 USD

Saugokitės: darbo draudimo paskolos darbo dienos metu gali sukelti nevaldomą skolą

Dėl didelių mokesčių ir trumpų grąžinimo terminų, turėtumėte vengti paskolų su mokėjimo diena EI, jei tik yra prieinamesnių galimybių. Skolininkai turėtų imti EI paskolą tik tuo atveju, jei yra 100% tikri, kad gali grąžinti paskolą iki kitos atlyginimo dienos. Priešingu atveju galite atsidurti skolų cikle, iš kurio sunku išeiti.

2 galimybė: išsimokėtos paskolos bedarbiams, gaunantiems išmokas

Paskola išsimokėtinai, kuri patenka į asmeninių paskolų skėtį, yra fiksuota suma, kurią jūs grąžinsite laikui bėgant. Jums gali būti įdomu, kuo išsimokėtinai paskolos skiriasi nuo pasmeninės paskolos, studentų paskolos, hipotekos ir paskolos automobiliams, kurias jūs taip pat grąžinate dalimis laikui bėgant. Šiuo atveju išsimokėtinai paskolos yra trumpalaikės paskolos, kurių paskolos yra mažesnės nei vidutinės asmeninės paskolos, tačiau didesnės paskolų sumos nei paskolos iki atlyginimo.

Paskolos išsimokėtinai paprastai nėra užtikrinamos, o tai reiškia, kad nereikia duoti įkaito, pavyzdžiui, transporto priemonės ar papuošalų. Jie dažnai gauna didesnes palūkanas nei užtikrinta paskola, turinti užstatą. Pirkdami išsimokėtinai paskolą, nepamirškite stebėti palūkanų normų.

Pasirašykite EI paskolas su kosignatoriumi

Jei norite sumažinti bendras paskolos išlaidas, galite apsvarstyti galimybę įsigyti paskola. Ši paskolos rūšis leidžia pritraukti draugą ar šeimos narį, turintį gerą kreditą, paskirti paskolą, kad sumažintumėte palūkanų normas. Šis asmuo turi sutikti prisiimti atsakomybę už jūsų mokėjimus, jei nesilaikote įsipareigojimų, o tai gali būti didelis klausimas, nes norint patvirtinti jus teks įsidėti savo kredito balą.

Palyginkite išsimokėtinas paskolas internetu

vardas

Produktas

Nuoroda

„LoanConnect“ įmokos paskola

32% + tarpininkavimo mokestis

500–2 500 USD

3 – 6 mėnesiai

Nėra jokių paraiškų ar inicijavimo mokesčių

Min. kredito balas: 300

Internetinis brokeris, kuris padeda mokyti klientus siekti geresnių finansų. Gaukite patvirtinimą iš skirtingų kreditorių per 60 sekundžių, turėdami bet kokį kredito balą.

Paskolos Kanados dalinė paskola

8.00–46.96%

500–50 000 USD

3 – 60 mėnesių

Nėra jokių paraiškų ar inicijavimo mokesčių.

Min. kredito balas: 300

Internetinis brokeris, turintis didžiausią skolintojų tinklą Kanadoje. Susipažinkite su skolintojais nemokamai naudodamiesi viena greita programa, neatsižvelgdami į savo finansinę padėtį.

Grynųjų pinigų įmokos paskola

46,93%

500–10 000 USD

6 – 60 mėnesių

Skiriasi provincijose / teritorijose

Min. kredito balas: 560

„Cash Money“ siūlo išsimokėtinas paskolas iki 10 000 USD Albertos, Manitobos ir Naujojo Bransviko gyventojams. Paskolos internetu gali būti teikiamos tik Alberta. Manitobos ir Naujojo Bransviko gyventojai turi kreiptis į parduotuvę.

3 variantas: paskolos bedarbiams, gaunant pašalpas

Automobilių nuosavybės paskola, dar vadinama transporto priemonės nuosavybės paskola arba automobilio nuosavybės paskola, yra užtikrintos paskolos rūšis. Jūsų automobilis yra paskolos užtikrinimo priemonė. Nors jūs galite gauti mažesnes palūkanas už paskolą su užstatu, rizikuojate prarasti savo užstatą (savo automobilį), jei nesugebėsite grąžinti paskolos, todėl prieš imdami šios rūšies paskolą įsitikinkite, kad galite valdyti grąžinimus.

Palyginkite paskolą, suteikiančią nuosavybės teises į EI

vardas

Produktas

Paskolos Kanada Transporto priemonės pavadinimo paskola

Paskolos Kanada Transporto priemonės pavadinimo paskola

0–29,99%

35 000 USD

3 – 96 mėnesiai

Skiriasi pagal skolintoją

300

Gaukite galimybę gauti finansavimą iš kelių kreditorių visoje Kanadoje naudodami vieną paraišką su „Loans Canada“. Atsižvelgiama į blogo kredito, CERB ir EI skolininkus.

4 variantas: EI gavėjų kredito linijos

Kredito linija veikia panašiai kaip kreditinė kortelė, kur jums suteikiama prieiga prie nurodytos kredito sumos, kurią galite naudoti dėl bet kokių teisėtų priežasčių. Galite pasiekti bet kokią sumą iki savo kredito limito, o kai ją grąžinsite, galėsite iš naujo prieiti prie pinigų. Palūkanos yra taikomos tik jūsų pasiskolintai sumai.

Palyginkite kredito linijas internete

vardas

Produktas

Nuoroda

Pinigų pinigų kredito linija

46,93%

100 USD (parduotuvėje), 500 USD (internete) – 10 000 USD

6 – 60 mėnesių

Gali būti taikomi steigimo mokesčiai, praleisti mokėjimai ir baudos už įsipareigojimų nevykdymą.

Min. kredito Taškai:

„Cash Money“ siūlo kredito linijas iki 10 000 USD AB, BC, NS, ON ir SK gyventojams. (MB ar NB gyventojai gali kreiptis tik parduotuvėje.)

„LendDirect“ kredito linija

19,99% – 46,93%

100–15 000 USD

Pabaigos datų nėra

Nė vienas

Min. kredito balas: 560

Skolinkitės iki 15 000 USD, atsižvelgdami į savo pajamas ir kredito istoriją, naudodamiesi „LendDirect“ kredito linija.

Kaip rasti EI paskolas internetu

Jei mokate bedarbio pašalpas, tokias kaip EI, jūsų galimybės yra ribotos, palyginti su skolininkais, gaunančiais darbo pajamas – bet jūs turite galimybių imti paskolą internetu. Taigi, kaip pasirinkti, kuris variantas jums labiausiai tinka? Apsvarstykite šias savybes:

  • Palūkanų normos. Dėl ribotų pajamų galite susidurti su didesnėmis palūkanų normomis. Ieškodami paskolų atidžiai stebėkite palūkanų normas. Paskolos iki atlyginimo yra brangiausios, o palūkanų normos yra trigubos.
  • Paskolos sąlygos. Paskolos iki atlyginimo turi trumpiausias paskolos sąlygas ir paprastai jas reikia grąžinti iki kitos jūsų mokėjimo dienos. Paskolos išsimokėtinai leidžia ilgesnes paskolos sąlygas.
  • Išankstinio apmokėjimo baudos. Jei manote, kad galite grąžinti paskolą anksčiau laiko, …

Parašykite komentarą