Pinigų parduotuvės paskolų alternatyva

Mes siūlome trumpalaikes paskolas nuo 100 iki 1000 svarų, atsižvelgiant į prieinamumą. Galite kreiptis internetu ir, jei bus patvirtinta, gaukite pinigų tą pačią dieną. Paskolos finansuojamos kiekvieną valandą visą parą. Nėra ir nemalonių paslėptų mokesčių, pavyzdžiui, papildomų mokesčių, su kuriais galbūt susidūrėte „The Money Shop“.

Skirtingai nuo „The Money Shop“ siūlomų paskolų iki atlyginimo, naudodami „Dot Dot“ galite grąžinti trumpalaikę paskolą išsimokėtinai, pasirinkdami paskolą internetu. Tai reiškia, kad galite pasirinkti grąžinti paskolą per 3, 6 ar 9 mėnesius. Tada labiau tikėtina, kad skolinsitės tai, ko jums tikrai reikia, todėl grąžinimas bus lengviau valdomas.

Taip pat galite valdyti paskolą kelyje iš mūsų klientų portalo.

Patvirtinus paskolą, pinigai tą pačią dieną gali būti jūsų banko sąskaitoje, nes mūsų paskolos yra finansuojamos kiekvieną valandą visą parą.

Taip pat galite kreiptis dėl ilgalaikių paskolų nuo 1500 iki 4000 svarų, atsižvelgiant į prieinamumą. Ilgalaikės paskolos valdymas naudojant „Dot Dot“ yra toks pat patikimas, kaip ir kreiptis dėl vienos iš mūsų trumpalaikių paskolų.

Bet ne tik išgirskite tai iš mūsų, bet ir peržiūrėkite mūsų klientų atsiliepimus.

Parašykite komentarą