Paskolų antraštės Pensilvanijoje: viskas, ką reikia žinoti

Ar noriai mokėtumėte 4000 USD už tai, kas verta tiksliai 1000 USD? Žinoma, jūs to nedarytumėte. Ir todėl neturėtumėte imti nuosavybės paskolos. Nuosavybės paskolos yra mažos dolerinės, trumpalaikės, didelių palūkanų, grobuoniškos paskolos. Paskolos davėjai, siūlantys nuosavybės teises, begėdiškai grobia gyventojus, kurie jas gali sau leisti mažiausiai, ir jie tai pateisina nurodydami, kad teikia paskolas vartotojams, kurie neturi tradicinių paskolų, ir kad žmonės, imantys šias paskolas, tai daro noriai. Ir nors šie paprasti pastebėjimai yra teisingi, jie iš tikrųjų nepateisina toli siekiančios žalos, kurią šie skolintojai daro daugumai skolininkų, kurie jau dabar susiduria su finansiniais sunkumais.

Laimei, Pensilvanija yra tarp 30 valstijų, kurios neturi jokių „reikalingų paslaugų teikimo“ ir „laisvės rinktis“ nesąmonių, kurias išplatino vardų skolintojai, norintys jus išvesti iš šimtų ar tūkstančių sunkiai uždirbtų žmonių dolerių. Nuosavybės paskolos Pensilvanijoje yra neteisėtos ir dėl rimtų priežasčių.Titulinės paskolos yra velnio žaidimų aikštelė

20 valstybių, kuriose nuosavybės teise suteikiamos paskolos yra teisėtos, tik kelios viršutinės nuosavybės paskolos palūkanų normos apsaugo vartotojus nuo didelių sunkumų jas grąžinant. Dauguma valstybių leidžia nuosavybės teise skolintojams taikyti APR arba metinę procentinę sumą, siekiančią net 550 proc., Nors dauguma nuosavų paskolų davėjų išlieka maždaug 300 proc. Tai reiškia, kad 500 USD vertės paskola, paimta avariniam automobilio remontui padengti, iš viso kainuos 2000 USD, jei paskolos gavėjui prireiks metų grąžinti ją.

Štai kaip veikia nuosavybės paskolos: Jūs vairuojate savo automobilį iki skolintojo parduotuvės. Jūsų automobilio vertė nustatoma pagal skolintojo kriterijus, todėl beveik visada gaunama mažesnė įvertinta vertė, nei rasite „Kelley Blue Book“. Kredito davėjas siūlo jums nuo 25 iki 40 procentų transporto priemonės vertės, ir kai tik jūs paversite originalų savo transporto priemonės pavadinimą ir papildomą raktų rinkinį, paskolos davėjas paduos jums šūsnį grynųjų. Skirkite šiek tiek laiko ir pasimėgaukite savo svorio pojūčiu rankose, nes tai gali būti paskutinė didelė pinigų dalis, kurią matysite ilgai ir ilgai.

Kai nenorite sumokėti nuosavybės teisės į paskolą, kaip tai padarys vienas iš šešių paskolos gavėjų, skolintojas naudos tą papildomą raktų rinkinį, kad nuvarytų jūsų automobilį į jų saugyklą ir lauktų aukciono. Jie gali tai padaryti, nes jie turi originalų pavadinimą, o jūsų parašas yra ant paskolos, kurios sąlygose ir sąlygose tikriausiai aiškiai nurodyta, kad jei neįvykdysite paskolos, prarasite savo automobilį.

Kaip paskolos antraštė pakelia tavo gyvenimą

Štai labai dažnas scenarijus: Anita Littlecash ima 1000 USD nuosavybės paskolą iš „Rip-Off Loanz, Inc.“. Paskolos terminas yra 30 dienų, o palūkanų norma yra įprasta 25 proc. Per mėnesį arba 300 proc. Balandis. Pirmojo mėnesio pabaigoje Anita dabar skolinga 1250 USD, tačiau ji neranda tiek daug grynųjų, kurie tiesiog guli, todėl sumoka 250 USD sukauptas palūkanas ir dar vieną mėnesį perveda paskolą. Antrojo mėnesio pabaigoje dėl stebuklo, kurio ji meldėsi, iš dangaus nenukrito 1250 USD, todėl ji dar kartą sumoka 250 USD sukauptas palūkanas ir vėl permeta pagrindinę sumą. Jos maldos metus metus vis dar negirdi ausų, kurios, sakysime, yra skolintojų ribos, o 12-ojo mėnesio pabaigoje ji vis dar skolinga 1250 USD, nors jau sumokėjo 2750 USD palūkanų. Na, Anita vis dar nesulaukė savo stebuklo, todėl vieną rytą pabunda, kad savo garaže neras nieko, išskyrus svirplius.

Skolintojas aukcione parduoda savo automobilį už 5000 USD ir atgauna 1250 USD paskolos likutį. Jei Anita gyvena vienoje iš valstijų, kur pėstininkų įstatymai reglamentuoja tai, kas daroma su pardavimo pajamų pertekliumi, paskolos davėjas uždengia likusius 3750 USD tik todėl, kad gali. Taigi paskutinis Anitos 1000 USD paskolos skirtukas yra 7 750 USD, be to, dabar ji turi išsiaiškinti, kaip ji sugalvos įsigyti naują automobilį. Šį kartą nuosavybės teise suteikta paskola nėra išeitis, nes Anita nebeturi automobilio nuosavybės teisei užtikrinti.

Pensilvanija: „Ne mano kieme!“

Pensilvanijoje nuosavybės teise suteikiamos paskolos yra šimtu procentų neteisėtos, o vienodai grobikiškos, bet šiek tiek mažiau destruktyvios paskolos iki atlyginimo yra palūkanų normos viršutinė riba – 6 proc. Nelicencijuojamiems kreditoriams ir 25 proc. -įdomios paskolos be užstato, visiškai nevertos skolintojo laiko.

Tačiau! Jei gyvenate Pensilvanijoje, bet iš tikrųjų norite labai greitai susikrauti į nekontroliuojamą skolą, galite eiti į pietus, kad gautumėte nuosavybės teisę paskolą Delaveryje, kur grobuoniškas skolinimas yra visiškai teisėtas pagal astronomines palūkanas.

Priklijuokite jį savo Delavero pavadinimo skolintojui

Kai tik paaiškės, kad padarėte milžinišką klaidą gavę nuosavybės paskolą Delaveryje, galite kreiptis pagalbos į Filadelfijos skolų kliniką ir vartotojų teisės centrą. Žr. Pensilvanijos įstatymai apsaugo savo gyventojus nuo nuosavybės paskolų, neatsižvelgiant į tai, kur buvo pasirašyti paskolos dokumentai. Filadelfijos skolų klinika iškelia bylų davėjus Delaveryje, kad susigrąžintų Pensilvanijos automobilių vardus ir užtikrintų pinigų grąžinimą už sumokėtas neteisėtas palūkanas. Taip pat galite turėti teisę į žalos atlyginimą, taip pat gali būti reikalaujama, kad skolintojas sumokėtų ir jūsų teisinius mokesčius. Jei jūsų automobilis jau buvo atsiimtas ir parduotas, galite gauti kompensaciją už transporto priemonės vertę.

Bet jūs galite išvengti viso to rigamarolio, naudodamiesi įgimtu išradingumu, norėdami rasti kitą, saugesnį variantą, kaip gauti šiek tiek papildomų pinigų, kai kils ekstremali situacija.Parašykite komentarą