Paskolų apžvalga „Palma“ žibuoklių paskolos

Vienas didžiausių rūpesčių tarp daugelio darbuotojų yra išlaikyti savo finansus, nes jie gali subalansuoti tai, ką uždirba kas mėnesį, ir mokamas sąskaitas. Norėdami panaikinti šią spragą, tokios paslaugos kaip „Think Money“ buvo labai naudingos.

„Think Money“ yra pinigų skolinimo paslaugų teikėjas JK, kuris siūlo kreditines korteles ir įvairias paskolas, kad padėtų vidutiniam piliečiui tvarkyti savo finansus. Jame yra keli kiti produktai, iš kurių jums leidžiama tyrinėti, atsižvelgiant į jūsų finansinius poreikius.

Pagalvokite apie „Money Products“

Pirmoji paslauga, kurią gausite iš „Think Money“, yra einamosios sąskaitos paslauga. Dabar tai nėra bet kuri kita einamoji sąskaita. Kur kitur įprastuose bankuose gausite tik indėlių sąskaitą savo pinigams laikyti, einamoji sąskaita „Think Money“ leidžia atskirti pinigus reguliariam naudojimui nuo pinigų, reikalingų sąskaitoms apmokėti.

Didžiausias šio bankininkystės būdo privalumas yra tai, kad mokėdami sąskaitą jums nereikės jaudintis tol, kol ji yra įtraukta į jūsų einamosios sąskaitos sąskaitų dalį. Kai bus jūsų mėnesio atlyginimas, sąskaita padalins jį į du pagrindinius segmentus ir sumokės visas sąskaitas. Tada galėsite naudotis likusiais pinigais bet kada, kai jums reikės kitų įvairiausių reikmių.

Antroji paslauga yra kredito kortelių paslauga, kur galite kreiptis dėl vienos iki 1500 svarų sterlingų. Geriausia šios paslaugos dalis yra ta, kad ji yra greitesnė per jų mobiliąją programą, ir jums gali nereikėti lankytis jų fiziniuose biuruose, kol jūsų įrašai yra aiškūs. Jei turite blogų kreditų problemų, jie jums patars, kaip toliau elgtis, ir naudodamiesi savo greitu patikrinimu padės jums susigrąžinti savo finansus.

Galiausiai yra „Flexi“ paskola, kurią lengva gauti tol, kol turite einamąją sąskaitą „Think Money“. Tai taip pat greita ir trumpalaikė paskola tiems, kuriems reikia greito finansinio sprendimo.

Kas yra „Flexi“ paskola?

„Flexi“ paskolos su „Think Man“ yra nepaprastoji paskola, kurią galite kreiptis po to, kai turėsite einamąją sąskaitą „Think Money“ įgaliotą laiką. Galite taikyti nuo 300 iki 1500 svarų per pusę ar visus metus.

Daugiau „Flexi“ paskolos funkcijų

1. Tai griežtai prieinama tik tiems klientams, kurie jau turi atsiskaitomąją sąskaitą.

2. Jo rodikliai yra šiek tiek aukšti: turėtumėte būti labai atsargūs, kai kreipiatės dėl „Flexi“ paskolos. Jo palūkanos gali būti mažesnės, palyginti su kitų paskolų davėjų išsimokėtinai paskolomis, tačiau jos yra didesnės nei asmeninėms paskoloms taikomos palūkanos. Tai reiškia, kad tai gali būti naudinga trumpalaikiams sprendimams, tačiau jei galvojate ilgą laiką, tai gali būti per brangu.

3. Paraiškos teikimo procesas yra paprastas, greitas ir kartais be kontakto. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paskambinti „Think Money“ patarėjui, kuris apdoros jūsų paraišką ir išsiųs sutartį paštu. Pasirašę sutartį ir atsiuntę, pinigus gausite kuo greičiau.

4. Norėdami grąžinti paskolą, turėsite atlikti fiksuotas įmokas per savo atsiskaitomąją sąskaitą. Už vėlavimą mokėti gresia griežta bauda, ​​todėl įsitikinkite, kad apsistojote tiksliai nurodytomis datomis.

5. Jei anksti sumokėsite paskolą, už tai nereikės mokėti.

Apibendrinant, norėdami gauti „Flexi“ paskolą, turite:

  1. Būkite 18 metų ir vyresni
  2. Būkite registruotas JK pilietis
  3. Turėkite aktyvią dabartinę „Think Money“ sąskaitą
  4. Turite stabilų darbą arba bent 16 valandų darbo pamainą per savaitę
  5. Būkite bent jau pensininkai, jei nesate dirbęs

„Flexi“ paskolos privalumai ir trūkumai

Kiekvienas greitųjų paskolų paslaugų teikėjas turi savo privalumų ir trūkumų. „Flexi“ paskolos privalumai:

1. Galite individualizuoti savo paskolos mokėjimo planą, kaip pataria paskolos patarėjas. Tai reiškia, kad neturite įtempti savo pajamų, kad gautumėte paskolą, jei mokėjimo laikotarpis neviršija 12 mėnesių.

2. Pavėluotai sumokėti paskolą nėra lengva, atsižvelgiant į tai, kad kiekvienas mokėjimas atliekamas per jūsų atsiskaitomąją sąskaitą, kuri yra padalinta tarp sąskaitų ir įprasto naudojimo. Todėl lengva išlaikyti gerą kredito balą.

3. Patvirtinti paskolą įmanoma net ir tada, kai kiti skolintojai atmeta jūsų prašymą. Taip yra todėl, kad „Think Money“, be gero ar blogo kredito balo, nagrinėja daugelį kitų jūsų finansinio elgesio aspektų.

4. Saugumas užtikrinamas, nes „Think Money“ yra įgaliotas pinigų skolintojas JK.

Tačiau „Flexi“ paskolos negali būti tokios prestižinės šiais aspektais:

1. Palūkanų norma yra šiek tiek per didelė, palyginti su kitomis asmeninėmis paskolomis, o mokėjimas taip pat yra šiek tiek privalomas.

2. Bet kokiu atveju praleidote mokėjimą, jūsų dabartiniam balansui taikomos didesnės palūkanos, o tai yra didelis trūkumas, jei jūsų finansai jau nėra geroje vietoje. Pakeitus grąžinimo datas taip pat gali padidėti jūsų likutis.

3. Pirmasis paskolos atmetimas apsunkina galimybę kada nors ją gauti ateityje, o jei tai padarysite, palūkanų norma taip pat gali būti didesnė.

Parašykite komentarą