Paskolų konsolidavimas iki atlyginimo dienos: gera idėja?

Redakcinė pastaba: „Credit Karma“ gauna kompensaciją iš trečiųjų šalių reklamuotojų, tačiau tai neturi įtakos mūsų redaktorių nuomonei. Mūsų rinkodaros partneriai neperžiūri, nepatvirtina ir nepatvirtina mūsų redakcijos turinio. Paskelbus, jis yra tikslus, kiek mums žinoma.

Reklamuotojo atskleidimas

Manome, kad jums svarbu suprasti, kaip mes uždirbame pinigus. Iš tikrųjų tai gana paprasta. Mūsų platformoje matomus finansinių produktų pasiūlymus teikia įmonės, kurios moka mums. Uždirbti pinigai padeda mums pasiekti nemokamus kredito balus ir ataskaitas bei sukurti kitas puikias priemones ir mokomąją medžiagą.

Kompensacija gali atsižvelgti į tai, kaip ir kur produktai rodomi mūsų platformoje (ir kokia tvarka). Bet kadangi mes paprastai uždirbame pinigus, kai randi patinkantį ir gautą pasiūlymą, stengiamės parodyti pasiūlymus, kurie, mūsų manymu, jums tinka. Štai kodėl mes teikiame tokias funkcijas kaip jūsų patvirtinimo koeficientai ir taupymo sąmatos.

Žinoma, mūsų platformos pasiūlymai neatspindi visų finansinių produktų, tačiau mūsų tikslas yra parodyti jums kuo daugiau puikių galimybių.

Asmeninės paskolos suteikia daug privalumų, palyginti su paskolomis iki atlyginimo, įskaitant mažesnius tarifus ir mokesčius, numatomus mėnesinius mokėjimus ir lanksčias paskolos sąlygas.

Paskolos iki atlyginimo gali pasirodyti greitas ir lengvas sprendimas, jei jums reikia greitų pinigų. Tačiau jų struktūra padeda daugeliui vartotojų įstrigti pakartotinai mokant papildomus mokesčius už tos pačios paskolos atnaujinimą.

Todėl vartotojai dažnai moka daugiau mokesčių nei pradinė pasiskolinta suma. Vidutinis atlyginimo dienos paskolos gavėjas skolingas penkis mėnesius, išleidęs 520 USD mokesčiams, kad pasiskolintumėte 375 USD, rodo 2016 m. „Pew Charitable Trust“ analizė.

Jei esate įstrigęs paskolos iki atlyginimo cikle, įsiskolinimas į asmeninę paskolą gali padėti išsivaduoti.

Panagrinėkime, kaip veikia šis procesas, skolų konsolidavimo paskolos pranašumus, asmeninės paskolos gavimo reikalavimus ir alternatyvius būdus, kaip gauti lengvatinę paskolą, jei asmeninė paskola jums netinka.Kaip veikia paskolų konsolidavimas iki atlyginimo

Skolos konsolidavimo paskolos yra skirtos daugybei paskolų, tokių kaip darbo dienos paskolos ir kitos neužtikrintos skolos, sujungti į vieną paskolą su mažesne palūkanų norma. Tai gali sumažinti jūsų palūkanų mokesčius kiekvieną mėnesį ir padėti greičiau sumokėti skolą.

Jei esate pasirengęs išeiti iš paskolos, susijusios su mokėjimo diena, paskolos iki atlyginimo sujungimas į asmeninę paskolą gali būti geras pasirinkimas … ir tai gana paprastas procesas.

Pirma, jūs kreipiatės dėl paskolos. Pildydami paskolos paraišką, paprastai turėsite pateikti įvairią asmeninę ir finansinę informaciją kartu su tokiais dokumentais kaip naujausi darbo užmokesčio dydžiai, W-2, mokesčių deklaracijos, sąskaitos už komunalines paslaugas arba vairuotojo pažymėjimo kopija. Specifika priklauso nuo skolintojo.

Jei esate patvirtintas, galite panaudoti asmeninės paskolos lėšas, kad galėtumėte sumokėti paskolą iki atlyginimo. Tada grąžintumėte asmeninę paskolą pagal paskolos sąlygas.

Jei jūsų tikslas yra panaikinti skolų, mokamų iki paskolos dienos, vertėtų peržiūrėti savo finansus prieš kreipiantis dėl asmeninės paskolos ir sukurti planą, kuris padės jums likti kelyje ir be skolų. Priešingu atveju galite atsidurti skolinimosi cikle ir vėl stengtis grąžinti skolas.

Paskolų darbo dienos konsolidavimo nauda

Skolos sujungimas į asmeninę paskolą gali padėti ją efektyviau valdyti. Štai kaip.

Mažesni mokesčiai

Asmeninių paskolų palūkanos dažnai yra mažesnės nei paskolų iki atlyginimo. Paskolos iki atlyginimo dienos mokesčiai gali būti beveik 400%. Tačiau asmeninių paskolų palūkanų normos paprastai svyruoja nuo 5% iki 36%, priklausomai nuo skolintojo.

Lanksčios grąžinimo sąlygos

Skirtingai nuo paskolų iki atlyginimo, kurias paprastai reikia grąžinti per dvi ar keturias savaites, asmeninėms paskoloms suteikiamos įvairios grąžinimo sąlygos, kurios paprastai svyruoja nuo 12 iki 84 mėnesių. Galite pasirinkti terminą, kuris geriausiai tinka jūsų biudžetui.

Nuspėjami mėnesiniai mokėjimai

Konsoliduodami savo paskolą iki darbo dienos į asmeninę paskolą, atliksite vieną mėnesinį mokėjimą, kad grąžintumėte skolą. Jūsų mėnesinė įmoka lieka ta pati, kol visiškai nesumokėsite paskolos.

Svarbus jūsų mokėjimas

Skirtingai nuo paskolų davėjų, mokančių dieną, asmeninėms paskoloms teikiančios finansų įstaigos rūpinasi jūsų galimybe grąžinti paskolą. Kadangi skolintojas turi būti pakankamai įsitikinęs, kad galite grąžinti skolintą sumą, rečiau jums bus suteikta paskola, kurios negalėsite sau leisti.

Negalite pakeisti ar atnaujinti paskolos

Asmeninės paskolos yra išsimokėtinos paskolos, o tai reiškia, kad jūs pasiskolinate fiksuotą pinigų sumą ir grąžinate su palūkanomis mėnesinėmis dalimis per visą paskolos galiojimo laiką. Kai visa paskola bus sumokėta, jūsų sąskaita bus uždaryta. Jei jums reikia daugiau pinigų, turite kreiptis dėl naujos paskolos. Negalite atnaujinti asmeninės paskolos mokėdami tik mokesčius ir nemokėdami likutį, kaip galite mokėdami kai kurias paskolas.

Sužinokite daugiau: „Credit Karma“ vadovas skolai

Ar asmeninė paskola jums tinka?

Kvalifikuoti asmeninę paskolą tikriausiai bus sunkiau nei gauti paskolą iki atlyginimo, o minimalios paskolos sumos gali būti didesnės. Jūs taip pat negalėsite gauti pinigų taip greitai.

Štai keli dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti, kad padėtumėte nuspręsti, ar tinkama asmeninės paskolos paskolos konsolidavimui darbo dienos paskolos konsolidavimui yra tinkama.

  • Pagalvokite apie minimalias paskolos sumas. Paskolos sumos priklauso nuo skolintojo. Tačiau minimali asmeninės paskolos paskolos suma paprastai yra apie 1500 USD, kuri yra didesnė už minimalią paskolos iki atlyginimo sumą. Jei jums nereikia tiek daug pinigų, galite pasiskolinti daugiau nei jums reikia asmeninės paskolos. Tačiau daugeliui asmeninių paskolų netaikomos išankstinio apmokėjimo baudos – taigi, jei turite papildomų pinigų, paskolą galite grąžinti anksčiau laiko.
  • Patikrinkite savo kredito balus. Asmeninės paskolos be užstato suteikiamos atsižvelgiant į pareiškėjo kreditingumą, o tai reiškia, kad paskolos davėjai atliks kredito patikrinimą prieš nuspręsdami, ar jums skirti paskolą, ir kiek. Jei neturite teisės į neužtikrintą paskolą, vietoj to galėsite gauti asmeninę paskolą su užstatu.
  • Įrodykite, kad galite grąžinti paskolą. Skirtingai nuo paskolų davėjų, kuriems paprastai reikia tik atsiskaitomosios sąskaitos ir algos, dauguma finansų įstaigų reikalauja įrodymų, kad paskolą galėsite grąžinti laiku. Jei jūsų pajamos yra per mažos arba jūsų skola yra per didelė, galite neatitikti.
  • Apsvarstykite, kaip greitai jums reikia pinigų. Jei jums reikia pinigų nedelsiant, galbūt negalėsite jų gauti iš asmeninės paskolos. Kai kurie skolintojai gali finansuoti paskolą per dieną ar dvi, kiti gali užtrukti ilgiau. Laikas, per kurį reikia gauti lėšų iš asmeninės paskolos, skiriasi priklausomai nuo skolintojo ir jūsų individualių aplinkybių.

Kitos skolos sumažinimo galimybės

Jei jums reikia pagalbos paskolos mokėjimo dieną, bet negalite gauti patvirtinimo asmeninei paskolai gauti, yra ir kitų skolos sumažinimo galimybių. Čia yra keletas svarstytinų dalykų.

Klauskite apie pailgintą grąžinimo terminą

Kai kuriose valstybėse paskolų davėjai, mokėdami mokėjimo dieną, leidžia paskolos gavėjams pratęsti grąžinimo laikotarpį praėjus kitam atlyginimui ir grąžinti paskolą mažesnėmis dalimis. Galite paklausti savo paskolos davėjo, jei tai yra galimybė. Tačiau saugokitės, kad gali tekti sumokėti papildomą mokestį.

Dirbkite su kredito konsultavimo tarnyba

Kreditų konsultantai paprastai yra apmokyti padėti vartotojams daugeliu jų finansinio gyvenimo aspektų, įskaitant biudžeto sudarymą, skolų valdymą ir konsolidavimo programas. Jie gali bendradarbiauti su jumis, kad ištirtų visą jūsų finansinę padėtį, nustatytų tobulintinas sritis ir padėtų jums sukurti individualų planą skolai padengti. Jei nuspręsite dirbti su kredito patarėju, įsitikinkite, kad pasirinkote ką nors iš patikimos organizacijos. Federalinė prekybos komisija taip pat rekomenduoja, kai tik įmanoma, dirbti su asmeniu, kuris siūlo asmenines konsultacijas.

Kalbėkite su teisinės pagalbos advokatu

Teisinės pagalbos biurai teikia nemokamas teisines konsultacijas mažas pajamas gaunantiems asmenims. Jei turite teisę, jie gali pasirinkti dirbti su jumis nemokamai. Teisinės pagalbos advokatai gali padėti suprasti jūsų skolas dėl skolų sureguliavimo ir ištirti teisines galimybes, atsižvelgiant į jūsų asmeninę situaciją.


Apatinė eilutė

Paskolų iki atlyginimo sujungimas į asmeninę paskolą gali būti išmintingas žingsnis, jei įvertinote „už“ ir „prieš“ savo konkrečią finansinę padėtį ir turite teisę gauti šios rūšies paskolą (ir už palankią palūkanų normą). Jei ne, kitos skolos sumažinimo galimybės gali būti jums geresnės.


Apie autorių: Jennifer Brozic yra laisvai samdoma finansinių paslaugų rašytoja, turinti žurnalistikos bakalauro laipsnį Merilando universitete ir komunikacijos vadybos magistro laipsnį „Tow“ … Skaityti daugiau.

Parašykite komentarą