Paskolų „MyFlexCash“ mokėjimo dienos apžvalga | finder.com

„MyFlexCash“ siūlo trumpalaikes paskolas visų 50 valstijų gyventojams. Bet norint gauti kvalifikaciją reikia darbo. Dėl didelių jos mokesčių MNR gali būti tūkstančiai.

Kas yra „MyFlexCash“ paskola iki atlyginimo?

„MyFlexCash“ yra gentinis skolintojas, kurį valdo „Red Hawk Financial“, veikiantis pagal „Checho Rancheria“ indų gentį „Mechoopda“. Jis siūlo trumpalaikes paskolas nuo 200 USD iki 1000 USD, nors pirmą kartą besiskolinantys asmenys gali būti netinkami gauti didžiausias sumas. Paprastai jie mokami iki kitos jūsų apmokėjimo dienos.

Kalbant apie išlaidas, „MyFlexCash“ ima 30 USD už 100 pasiskolintų JAV dolerių – tai gali sukelti tūkstančius APR. Ji gali imti tokius didelius mokesčius, nes būdama suvereni įmonė neprivalo laikytis valstybinių darbo užmokesčio dienos taisyklių.

Patvirtinę lėšas gausite į savo atsiskaitomąją sąskaitą iškart kitą darbo dieną.

Kokiose būsenose yra „MyFlexCash“?

Kaip genties skolintojas, „MyFlexCash“ siūlo paskolą iki atlyginimo visų 50 valstijų gyventojams.

Kokie yra „MyFlexCash“ paskolos iki atlyginimo pranašumai?

Skolinantis naudojant „MyFlexCash“ yra keletas privilegijų, įskaitant:

 • Yra visose 50 valstijų. Kadangi „MyFlexCash“ neprivalo laikytis valstybinių nuostatų, ji gali pasiūlyti paskolą iki atlyginimo visų 50 valstijų gyventojams.
 • Prieš grąžindami pradinę paskolą skolinkitės daugiau. Pasikartojantys klientai gali pasiskolinti papildomų lėšų prieš sumokėdami dabartinį avansą, jei prašymas bus pateiktas likus daugiau nei penkioms dienoms iki paskolos termino pabaigos.
 • Tiesioginis skolintojas. Kaip tiesioginis skolintojas, su „MyFlexCash“ dirbsite tik per visą paraiškos teikimo, finansavimo ir grąžinimo procesą.

Ko reikia saugotis

Apsvarstykite šiuos galimus trūkumus prieš imdami paskolą iš „MyFlexCash“:

 • Dideli mokesčiai. „MyFlexCash“ ima 30 USD už pasiskolintą 100 USD, o tai gali lemti tūkstančių MNR.
 • Griežtesni tinkamumo reikalavimai. Norėdami gauti paskolą „MyFlexCash“, turite ne tik turėti darbą, bet ir turėti bent 1000 USD per mėnesį.
 • Genties skolintojas. Kadangi „MyFlexCash“ neprivalo laikytis valstybės įstatymų, yra rizika, kad skolinimo praktika nebūtinai yra virš sienos. Ir kaip suvereniai tautai negalima jos paduoti į teismą, jei kažkas negerai.

Palyginkite kitus paskolų teikėjus

vardas

Produktas

Filtruoti vertybes

Paskolos suma

„Fast5kLoans“ trumpalaikių paskolų prijungimo paslauga

100–35 000 USD

Kai tik kitą darbo dieną

Reguliarus pajamų šaltinis, patikrinama banko sąskaita, JAV pilietis, nuo 18 metų

Užmegzkite ryšį su keliais skolintojais, su kuriais galite pretenduoti – net jei turite blogą kreditą.

„LendYou“ trumpalaikės paskolos

100–2 500 USD

Nuo tos pačios darbo dienos iki 1 darbo dienos

1000 USD + mėnesinės pajamos, tiesioginis indėlis, JAV pilietis arba nuolatinis gyventojas, 18 metų amžiaus

Per kelias minutes gaukite potencialių skolintojų pasiūlymus užpildydami tik vieną internetinę formą.

BadCreditLoans.com

500–10 000 USD

Skiriasi

Atsižvelgiant į kreditoriaus reikalavimus, asmeninės paskolos gali neturėti visų 50 valstybių gyventojai.

Turėdami nesudėtingą ir paprastą kvalifikaciją, šios paskolos suteikia lengvą sutikimą žmonėms, turintiems prastą kreditą.

„CashUSA“ paskolos dalimis

500–10 000 USD

Taip pat greitai, kaip tą pačią darbo dieną

Reguliarus pajamų šaltinis, banko sąskaita, JAV pilietis ar nuolatinis gyventojas, pilnametystės amžius jūsų valstijoje

Naršykite savo internetiniame švietimo centre, kad gautumėte patarimų, kaip planuoti biudžetą, kaip suskirstyti sąskaitas į prioritetus ir dar daugiau.

Paskolos „PayAdvance.com“

100–999 USD

Skiriasi pagal skolintoją

Įdarbinta, mažiausiai 1000 USD kas mėnesį mokama už darbą namuose, galiojanti atsiskaitomoji sąskaita, JAV pilietis, vyresnis nei 18 metų, galiojantis namų ir darbo telefono numeris, galiojantis el. Pašto adresas, atitinkamos valstybės gyventojas.

Pasinaudokite jo grąžinimo skaičiuokle, kad sužinotumėte, kaip paskolos terminas ir pasiskolinta suma veikia bendras išlaidas.

Ar saugu kreiptis dėl paskolos per „MyFlexCash“?

Gali būti. Nors ji užšifruoja bet kokią asmeninę informaciją, kurią įvedate savo internetinėje programoje, jos privatumo politika palieka daug norimų rezultatų. Jame nepaaiškinama, kokią informaciją ji renka, o tik tai, kad ji ją surinks. Be kelių eilučių apie galimą jūsų informacijos bendrinimą, nėra išsamios informacijos, kaip apriboti rinkimą ar bendrinimą. Jei nerimaujate, galite kreiptis tiesiai į „MyFlexCash“ ir paklausti daugiau apie jo politiką.

Ką skolininkai sako apie „MyFlexCash“?

Tai priklauso nuo to, kokią klientų peržiūros svetainę tikrinate. Nuo 2019 m. Gegužės mėn. Ji nėra akredituota Geresnio verslo biure (BBB) ​​ir gauna tik C + reitingą. Joje nėra jokių klientų atsiliepimų, nors šeši žmonės pateikė skundus įmonei dėl didelių mokesčių ir netinkamo grąžinimo.

Geriau sekasi „Trustpilot“, surinkus 9,1 balą iš 10, remiantis beveik 200 klientų apžvalgomis. Nors jie visi buvo iš „patikrintų užsakymų“, mes buvome šiek tiek įtartini, kad dauguma šių apžvalgų buvo teigiami vienos linijos laineriai, likę per pastarąsias kelias savaites. Remdamiesi savo ankstesne patirtimi, žiūrėdami į skolininkų apžvalgas, mums tai pasirodė kiek neįprasta.

Bet kuriuo atveju, prieš pasirašydami sutartį su „MyFlexCash“, rekomenduojame atidžiai perskaityti jūsų sutartį, kad įsitikintumėte, jog suprantate visas paskolos išlaidas.

Ar man tinka?

Norėdami gauti „MyFlexCash“ paskolą iki atlyginimo, turite atitikti šiuos reikalavimus:

 • Mėnesio pajamos mažiausiai 1000 USD
 • Dirba
 • Atidarykite banko sąskaitą
 • Aktyvus telefono numeris ir el. Pašto adresas
 • JAV pilietis arba nuolatinis gyventojas
 • Mažiausiai 18 metų

Kaip kreiptis?

Norėdami kreiptis dėl išsimokėtos paskolos naudodami „MyFlexCash“, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Apsilankykite „MyFlexCash“ svetainėje ir įveskite savo vardą, pavardę, el. Pašto adresą ir norimą paskolos sumą. Spustelėkite Taikyti.
 2. Įveskite informaciją apie save, įskaitant savo socialinio draudimo numerį, gimimo datą ir adresą. Spustelėkite Kitas žingsnis.
 3. Įveskite informaciją apie savo banko sąskaitą, užimtumo būseną ir pajamas, tada perskaitykite „MyFlexCash“ belaidžio ryšio politiką. Spustelėkite Kitas žingsnis.

„MyFlexCash“ apdoros jūsų paraišką ir išsiųs el. Laišką, kuriame bus išsamiai aprašyta jūsų patvirtinimo būsena. Jei pateiksite paraišką iki darbo dienos 15 val. ET, paskola gali būti finansuojama kitą darbo dieną. Jei kreipsitės ne darbo valandomis arba savaitgalį, lėšų gavimas gali užtrukti dvi ar daugiau darbo dienų.

Kokią informaciją turiu pritaikyti?

Turėkite šią informaciją, kad pagreitintumėte paraiškos teikimo procesą:

 • Išsami banko sąskaitos informacija
 • Vairuotojo pažymėjimas arba valstybinis asmens kodas
 • Socialinio draudimo numeris
 • Darbdavio kontaktinė informacija

Gavau paskolą iki atlyginimo iš „MyFlexCash“. Kas dabar?

Kai turėsite lėšų, patikrinkite paskolos sutartį dėl termino – paprastai kitos jūsų mokėjimo dienos – ir sumos, kurią esate skolingi. Jei negalite grąžinti pinigų, susisiekite su „MyFlexCash“ likus bent dviem darbo dienoms iki termino, kad pratęstumėte paskolą. Tačiau atminkite, kad tai greičiausiai padidins jūsų paskolos kainą.

Apatinė eilutė

Kaip genties skolintojas, „MyFlexCash“ gali pasiūlyti jums paskolą iki atlyginimo, net jei jūsų valstijos vyriausybė tai draudžia. Tačiau dėl didelių mokesčių ir griežtų tinkamumo reikalavimų gali kilti noras ieškoti kitur.

Prieš įsipareigodami palyginkite kitas trumpalaikės paskolos galimybes arba vietoj to apsvarstykite vieną iš šių mokėjimo dienos paskolos alternatyvų.

Dažnai užduodami klausimai
Parašykite komentarą