Paskolų „TriangleCash“ paskolų diena apžvalga 2021 m. Liepos mėn

Pirma, ar aš turiu teisę į kvalifikaciją?

„TriangleCash“ yra ryšio paslauga, o ne tiesioginis skolintojas. Tai reiškia, kad jis nenurodo tinkamumo kriterijų, o bandys jus susieti su skolintoju savo tinkle, tačiau rungtynės nėra garantuojamos.

Kiekvienas „TriangleCash“ tinklo skolintojas turi skirtingus reikalavimus. Kai kurie nori priimti žmones, neturinčius kreditų ir buvusius bankrotus, o kiti reikalauja griežtesnės kvalifikacijos. Jei esate susijęs su skolintoju, svarbu patikrinti jo tinkamumo kriterijus ir įsitikinti, ar galite kreiptis.

Valstijos, kuriose „TriangleCash“ nėra

 • Arkanzasas
 • Konektikutas
 • Niujorkas

Jei gyvenate vienoje iš šių valstijų, apsilankykite mūsų valstybiniame kataloge ir sužinokite, kokios paskolos yra šalia jūsų.

Kaip veikia „TriangleCash“ paskolos mokėjimo diena?

Kai kreipsitės su „TriangleCash“, jūsų programos informacija bus dalijamasi su skolintojais jo tinkle. Jei „TriangleCash“ gali rasti atitikimą, būsite išsiųsti į teikėjo svetainę, kad užpildytumėte paraišką.

„TriangleCash“ naudoja trijų žingsnių metodą:

 • Internetinė forma. Užpildykite trumpą internetinę paraišką.
 • Skolintojo ryšys. „TriangleCash“ gali jus susieti su skolintoju.
 • Grynųjų pinigų indėlis. Jei bus patvirtinta, paskolą galėsite gauti vos kitą darbo dieną.

„Althought TriangleCash“ netaiko mokesčio už naudojimąsi savo paslauga, turėkite omenyje, kad visos paskolos iki atlyginimo turi aukštą MNĮ ir kelis mokesčius. Jei nesate tikri, ar galite grąžinti tai, ką skolinote, gerai pagalvokite apie paskolos paėmimą. Pavėluotas ar praleistas mokėjimas gali sukelti papildomų mokesčių, palūkanų ir neigiamą pažymėjimą jūsų kredito ataskaitoje.

Kas išskiria „TriangleCash“?

 • Blogas kreditas yra gerai. Svarbiausia yra jūsų galimybė grąžinti tai, ką pasiskolinote. Jei turite blogą kreditą, bet turite nuolatines pajamas, greičiausiai vis tiek turėsite teisę gauti paskolą.
 • Jokio užstato. „TriangleCash“ skolintojų tinklas siūlo neužtikrintas paskolas, o tai reiškia, kad jums nereikės pateikti jokio užstato, kad galėtumėte gauti kvalifikaciją.
 • Kintamos paskolos sumos. Priklausomai nuo skolintojo, valstybės ir pajamų galite pasiskolinti iki 1000 USD.
 • Galimi genties skolintojai. „TriangleCash“ gali jus sujungti su genties skolintoju, jei atitiksite skolinimo kriterijus.

Kaip palyginti „TriangleCash“?

vardas

Produktas

Filtruoti vertybes

Paskolos suma

„Fast5kLoans“ trumpalaikių paskolų prijungimo paslauga

100–35 000 USD

Kai tik kitą darbo dieną

Reguliarus pajamų šaltinis, patikrinama banko sąskaita, JAV pilietis, nuo 18 metų

Užmegzkite ryšį su keliais skolintojais, su kuriais galėtumėte pretenduoti – net jei turite blogą kreditą.

„LendYou“ trumpalaikės paskolos

100–2 500 USD

Nuo tos pačios darbo dienos iki 1 darbo dienos

1000 USD + mėnesinės pajamos, tiesioginis indėlis, JAV pilietis arba nuolatinis gyventojas, 18 metų amžiaus

Per kelias minutes gaukite potencialių skolintojų pasiūlymus užpildydami tik vieną internetinę formą.

BadCreditLoans.com

500–10 000 USD

Skiriasi

Atsižvelgiant į kreditoriaus reikalavimus, asmeninės paskolos gali neturėti visų 50 valstybių gyventojai.

Turėdami nesudėtingą ir paprastą kvalifikaciją, šios paskolos suteikia lengvą sutikimą žmonėms, turintiems prastą kreditą.

„CashUSA“ paskolos dalimis

500–10 000 USD

Taip pat greitai, kaip tą pačią darbo dieną

Reguliarus pajamų šaltinis, banko sąskaita, JAV pilietis ar nuolatinis gyventojas, pilnametystės amžius jūsų valstijoje

Naršykite savo internetiniame švietimo centre, kad gautumėte patarimų, kaip planuoti biudžetą, kaip suskirstyti sąskaitas į prioritetus ir dar daugiau.

Paskolos „PayAdvance.com“

100–999 USD

Skiriasi pagal skolintoją

Įdarbinta, mažiausiai 1000 USD kas mėnesį mokama už darbą namuose, galiojanti atsiskaitomoji sąskaita, JAV pilietis, vyresnis nei 18 metų, galiojantis namų ir darbo telefono numeris, galiojantis el. Pašto adresas, atitinkamos valstybės gyventojas.

Pasinaudokite jo grąžinimo skaičiuokle, kad sužinotumėte, kaip paskolos terminas ir pasiskolinta suma veikia bendras išlaidas.

„TriangleCash“ apžvalgos ir skundai

„TriangleCash“ neturi BBB ar „Trustpilot“ puslapių. Ir nors tai nėra keista ryšio paslaugai, prieš pasirašydami paskolos sutartį turėtumėte patvirtinti, kad skolintojas, su kuriuo esate susijęs, yra teisėtas.

Ką kainuoja taikyti?

Kreiptis dėl paskolos per „TriangleCash“ nėra jokio mokesčio. Skolintojo prijungimo paslaugos veikia pagal komisinius arba pagal abonementą. Tai reiškia, kad skolintojas moka pamatyti jūsų paraišką, o ne atvirkščiai. Galite kreiptis dėl kelių paskolų vienu metu be jokios rizikos jums, ir jei jums nepatinka siūlomos sąlygos, neprivaloma sutikti.

Kur yra „TriangleCash“?

„TriangleCash“ siūlo skolintojo ryšio paslaugas visur, kur galima gauti paskolą iki atlyginimo. Jei negyvenate vienoje iš šių valstijų, „TriangleCash“ gali rasti paskolą, kuri atitiktų jūsų asmeninę finansinę padėtį.

 • Arkanzasas
 • Konektikutas
 • Niujorkas
 • Vermontas
 • Vakarų Virdžinija

Tačiau vien todėl, kad trumpalaikės paskolos jūsų šalyje yra teisėtos, dar nereiškia, kad turėsite teisę gauti didžiausią paskolos sumą. Kiekvienoje valstijoje yra skirtingi apribojimai, kiek galite pasiskolinti, o jūsų pateikta informacija nulems, kokiai sumai jūs priklausote.

Ar „TriangleCash“ yra teisėtas?

Taip. „TriangleCash“ yra tikra ryšio paslauga su saugia svetaine, kurią galite naudoti norėdami kreiptis dėl paskolos. Tai nereiškia, kad tai gali vetuoti kiekvieną skolintoją. Jūs vis tiek turėtumėte atlikti tinkamus tyrimus, kai norite palyginti savo trumpalaikių paskolų galimybes dėl didelių įsipareigojimų nevykdymo rizikos ir rizikos. Skirtingos valstijos skirtingai reguliuoja atlyginimų dieną ir kitus trumpalaikių paskolų produktus, todėl susipažinkite su savo valstybės įstatymais, kad įsitikintumėte, jog skolintojas, su kuriuo esate susijęs, teikia teisines paslaugas.

Ar taikymas per „TriangleCash“ yra saugus?

Taip. „TriangleCash“ turi atnaujintą saugumo sertifikatą ir saugiai perduoda jūsų informaciją savo skolintojų tinklui. Ji taip pat turi savo asmeninės informacijos naudojimo standartinę privatumo politiką, kurią galite naršyti savo svetainėje. Tačiau, skirtingai nei kitos ryšio paslaugos, „TriangleCash“ nepateikia telefono numerio, į kurį reikia susisiekti. Jei turite klausimų apie jo paslaugas, turėsite užpildyti internetinę formą ir palaukti atsakymo.

Kaip kreiptis dėl „TriangleCash“ paskolos mokėjimo dienos

Nors galite greitai kreiptis „TriangleCash“ svetainėje, vis tiek gali tekti užbaigti paraiškos teikimo procesą skolintojo svetainėje, jei esate prisijungę.

Tinkamumo kriterijai:

 • Turėkite pastovų pajamų šaltinį
 • Turėkite galiojančią banko sąskaitą
 • Būkite JAV pilietis arba nuolatinis gyventojas
 • Būkite mažiausiai 18 metų (priklauso nuo valstybės)

Būtina informacija:

 • Asmens duomenys (jūsų vardas, el. Pašto adresas, adresas, gimimo data ir socialinio draudimo numeris)
 • Išsami informacija apie darbą (jūsų darbdavys, jūsų mėnesinės pajamos ir kaip dažnai jums mokama)
 • Išsami banko informacija (jūsų maršruto ir sąskaitos numeris)

Paraiškos teikimo procesas:
Pirmajame „TriangleCash“ svetainės puslapyje pasirinkite paskolos sumą ir prieš spustelėdami mygtuką įveskite savo vardą, pavardę, pašto kodą ir telefono numerį. Gaukite pinigų mygtuką. Tai nukreips jus į visą programą.

Aš prisijungiau prie skolintojo! Kas dabar?

Būsite nukreipti į skolintojo puslapį. Kai būsite ten, turėsite baigti pildyti savo paraišką. Jei skolintojas patvirtins jūsų prašymą, susisieksime su jumis, kad patvirtintumėte savo duomenis, o paskolą galėsite gauti vos kitą darbo dieną.

Aš nesusijungiau. Kas bus toliau?

Jei „TriangleCash“ neranda tinkle skolintojo, kuris atitiktų jūsų poreikius, galbūt teisingai įvedėte tam tikrą informaciją arba gyvenate vietoje, kurioje paskolos iki atlyginimo yra neteisėtos. Yra ir kitų variantų, todėl prieš pateikdami paraišką apsvarstykite keletą alternatyvų.

Apatinė eilutė

Jei jums reikia paskolos, bet nenorite patirti sunkumų lygindami skolintojus ir pasiūlymus, „TriangleCash“ palengvina procesą, ieškodamas jums skolintojo. Paprastas paraiškų teikimo procesas leidžia lengvai sužinoti, kokius terminus galite gauti, neužpildydami kelių formų. Tačiau priėmimas nėra garantuotas, todėl prieš priimdami galutinį sprendimą vis tiek turėtumėte praleisti šiek tiek laiko palygindami savo galimybes.

Ar mano valstybėje galima gauti paskolų iki atlyginimo?

Dažnai užduodami klausimai

Parašykite komentarą