Paskutinės minutės kalėdinių dovanų idėjos!

Kalėdinių dovanų įteikimas kartais yra geriausia Kalėdų dalis: kai žinai, ką ką nors gauti ir kad jis tai pamils, pajunti malonumą ir pasiekimą savyje. Priešingai, kai nežinai, ką ką nors nusipirkti, o dar blogiau, visai pamiršai, – kalėdinių dovanų radimas gali sukelti didelį stresą.

Mes parengėme keletą idėjų apie tai, ką galite išplėšti paskutinę minutę, kad įsitikintumėte, jog per Kalėdas niekas neliks nuošalyje (ir visa tai nepažeisdamas banko!).

Pigios dovanų idėjos

Tai, kad kažkas yra pigus, nereiškia, kad tai yra šiukšlės. Yra tiek daug puikių dovanų, kurias galite nusipirkti paskutinę minutę, kurios nekainuoja daugybės pinigų ir paprastai būna po dešimtimis. Pagalvok kokteilių plaktukus, šalikus ir receptų knygas. Tai yra viskas, ką galite nusipirkti prekybos centruose, todėl jums net nereikia keliauti į prekybos centrą, o Kalėdų išvakarėse jų vis tiek galite rasti sandėlyje.

Artėjant Kalėdoms parduotuvės pradės sandėliuoti tokio tipo daiktus šventinėse pakuotėse, todėl atrodys ir įdomiau. Be to, visada galite pasiimti gražią sausainių skardą – dažnai „Scottie“ šuns alavo ar baltojo lokio formos – už maždaug 5 svarus, o kas nemėgsta sausainių? Kadangi skardinės pačios yra mielos, jos atrodys brangesnės ir šiek tiek nusišypsos gavėjo veide.

Minios malonumai

Minios malonumai yra bendros dovanos, kurias galėtum įteikti beveik kiekvienam, ir jiems tai patiktų. Nors dovana nėra tiesiogiai asmeniška ar sentimentali, dovaną paprastai galite pritaikyti asmeniui. Minios malonumai yra tokie dalykai, kaip jaukūs džemperiai, galvosūkiai ir prabangūs muilo rinkiniai. Nors žmonės yra gana bendri, jie mėgsta gauti dalykus, dėl kurių jie jaučiasi šiek tiek ypatingi, ir šie visada trenkia vinimi į galvą. Pagalvokite apie tai, ko galbūt norėtumėte sulaukti per šias Kalėdas – ką norite, bet nenorite pirkti patys, ir pažiūrėkite, ar tie daiktai gali patikti ir kitiems.

Puiki minios malonumų dovanų dalis yra ta, kad jas galite nusipirkti ištisus metus, taigi, nors jos yra puikios paskutinės minutės dovanos, nes nereikia per daug apgalvoti, galite jas gauti bet kada. Jei bandote paskirstyti Kalėdų kainą, pabandykite būti pasirengęs ir iš anksto nusipirkti keletą panašių dalykų. Galite juos padovanoti bet kam, kad jie nenueitų veltui! Jie taip pat bus naudingi atsarginėms gimtadienio dovanoms, jei jų nenaudosite Kalėdoms.

Naminiai priedai

Jei paskutinę minutę panikuojate, nes negavote pakankamai dovanų ar kažkas neatvyko laiku, kodėl gi neiškepę ar nepagaminę ko nors įdėti į mišinį. Užuot išleidę pinigus kvailoms smulkmenoms, kad kauptumėte dabartinį krepšį, pabandykite sukurti ką nors su daiktais, kuriuos jau turite namuose (arba bent jau galite lengvai gauti iš savo vietos parduotuvės).

Mums patinka sausainių stiklainių idėja: visus sausus ingredientus, reikalingus sausainių partijai gaminti, suberiate į stiklainį (neapdorotą), tada pridėkite paprastas instrukcijas, pvz., „Įpilkite sviesto ir pieno“. Jie atrodo tikrai mieli, ypač su juosta, pririšta juosta, ir suteikia įdomų užsiėmimą gavėjui. Panašų dalyką galite padaryti su pyragu ir meduoliais. Arba kodėl gi nepagaminus faršo pyrago faršo mėsos ir neiškepus jo? Galite gana pigiai pagaminti iš to nemažą kiekį, kad galėtumėte kiekvienam padovanoti. Be to, nėra daug dalykų, labiau kalbančių nei naminis faršo pyragas!

Jei esate geras mezgėjas ar meistras, visada galite megzti gražų šaliką arba pagaminti asmeninį nuotraukų rėmelį su gražia nuotrauka viduje. Jei esate kūrybingas, nėra galo mažoms naminėms dovanoms, kurias galėtumėte padaryti paskutinę minutę, kad kažkieno veidas šypsotųsi.

Šventiniai pyragaičiai, dekoruoti taip, kaip elniai, sniego seniai ir kalėdinės eglutės!

Dovanos turėtų būti ne apie tai, kiek išleidžiame pinigų, o apie džiaugsmą, kurį jos teikia juos gaunančiam asmeniui. Niekam nereikėtų patirti didelių finansinių sunkumų, kad tik galėtų nusipirkti daug dovanų. Gal pabandykite pasinaudoti pinigų patarimų tarnybos kalėdiniu pinigų planavimo įrankiu, kad gautumėte šiek tiek pagalbos subalansuodami savo finansus artėjant Kalėdoms.

Arba, jei nerimaujate dėl savo finansinių aplinkybių, neleiskite, kad tai sugadintų pelnytą šventinę pertrauką: susisiekite su nemokama skolų konsultavimo tarnyba. Jie galės padėti jums sukurti realistišką biudžetą ir patarti, kur galėtumėte sumažinti savo išlaidas ar koreguoti grąžinimus, kad jie būtų prieinamesni. Neleiskite finansinėms bėdoms pakenkti jūsų kalėdinei dvasiai!

Parašykite komentarą