Patarimai, kaip sutaupyti telefonijos

Šiais laikais ir po rimtos ekonominės krizės Daugumos namų ūkių prioritetas yra sutaupyti ir sumažinti visas išlaidas. Tarp jų viena iš svarbiausių išlaidų yra telefono sąskaita, ar tai būtų mobiliojo ryšio linija, ar namų fiksuoto ryšio linija (kuri paprastai apima interneto paslaugas, o kartais ir kabelinę televiziją). Pastaruoju metu mes galime pamatyti, kaip iš trijų pagrindinių ir vienintelių operatorių gimė naujos telefonų kompanijos žema kaina Jie siūlo tuos pačius tarifus už pusę kainos su panašia paslaugų aprėptimi. Karas yra atviras ir kiekvieną dieną šios įmonės stengiasi pritraukti naujų klientų, vieni piktinasi dėl savo visą gyvenimą trunkančios kompanijos, kiti viliojami mažos operatorių maržos ir įdomūs labai konkurencingos rinkos pasiūlymai. Šių kompanijų misija? Įsitikinkite, kad atlikus pakeitimą galima sutaupyti telefono sąskaitoje.

Daugiausiai telefono praleidžia ispanai

Ispanija yra viena iš brangiausių šalių Europoje kalbėti telefonu. Konkrečiai, mes užimame ketvirtą poziciją reitinge, kuriame brangesnė yra minutė už skambutį: 13,3 cento. Europos vidurkis yra šiek tiek žemesnis nei 10 centų. Jei norite sumokėti už mobilųjį telefoną (vidutiniškai apie 200 eurų), turite atsižvelgti į tarifą, kuris padengia jūsų skambučius. Skirtingi tyrimai rodo, kad ispanai telefonu kalbamės iki pusantros valandos per mėnesį, vykdantis aplink 45 skambučiai tik per dvi minutes trukmė kiekviena. Nenuostabu, kad kenčiant nuo vienų didžiausių skambučių kainų Europoje, mūsų šalyje atsirado naujų telefono bendrovių žema kaina pasirengę „suvalgyti pyragą“ dabartiniams telefono operatoriams.

Kaip galime sutaupyti savo telefono sąskaitoje

Išlaidos telefonams tapo fiksuota mėnesio kaina daugumai ispanų, kurie vis daugiau turi daugiau naudos: duomenų srautas, kabelinė televizija, VOD paslaugos ir pan. Visa tai lemia telefono sąskaitos padidėjimą daugeliu atvejų to nesuvokiant. Daugelis kompanijų planuoja išlaikyti savo klientus skirtingai, tačiau paprastai šių gerų ketinimų galiojimo laikas pasibaigia praėjus keliems mėnesiams po to, kai pas juos samdoma paslauga. Jei nežinote, kaip sumokėti mažiau už telefono sąskaitą, toliau skaitykite jas patarimų, kaip sutaupyti kurį mes jums duosime toliau:

  • Išanalizuokite telefono sąskaitą: Kam ir kada skambinate labiausiai? Taigi galite gauti specialią kainą, tokią, kuri leidžia nemokamai skambinti šeimos nariams ar poroms. Tvarkaraštis taip pat turi būti stebimas, jei visada skambinate tuo pačiu metu, gali būti valandų, kurių minutės kaina yra mažesnė, todėl turėtumėte informuoti apie save ir pasinaudoti individualizuotais tarifais.
  • Kaip naudojatės mobiliuoju telefonu: galbūt mokate normą, kai jums geriau siųsti pranešimus nei kalbėti. Arba atvirkščiai. Patikrinkite tarifą ir skambučius ir nustatykite, kokio tipo tarifą nuo šiol galite pasirinkti. Šiandien daugeliui žmonių nereikia minučių kalbėti, tačiau jiems trūksta navigacijos duomenų. Koks tavo atvejis?
  • Mokėjimas už nevartojamą daiktą: Tai vyksta daugiau, nei jūs manote. Pažvelkite į paslaugas, už kurias mokate, ir į tas, kurių nenaudojate, jos visos yra jūsų sąskaitose. Atsisakykite tų, kurių nenaudojate, sugebėdami sutaupyti. Galbūt jūs taip pat užsiprenumeravote „Premium“ paslaugą SMS žinute. Stebėkite tokio tipo samdymą, nes daugeliu atvejų jie yra apgaulingi ir siekia kelis eurus per mėnesį.
  • Pasinaudokite pigių telefono bendrovių pasiūlymais: sujungiamos jūsų ir jūsų šeimos narių televizijos, laidinio ir mobiliojo ryšio išlaidos. Beveik visada verta pakeisti operatorių su geru pasiūlymu: žemas tarifas visam gyvenimui, dovanų terminalas, pirmųjų metų nuolaida … Žinoma, pažiūrėkite į kainas, palyginkite ir pamatykite smulkų šriftą.

Ir jei rasite operatorių, kuris, atrodo, su jumis elgiasi gerai ir turi jums reikalingą normą, tačiau vis dėlto jums nesiūlo to naujausio modelio mobiliojo telefono, kurio taip norisi, mes norime jums padėti. Turėdami greitą mikrokreditą, už labai mažai pinigų galite įsigyti aukščiausios klasės išmanųjį telefoną, patogiai jį grąžinti ir mėgautis visomis galimybėmis, kurias šiandien siūlo technologijos.

Parašykite komentarą