Patarimai, kaip taupyti vandenį namuose

Vanduo skirtas mums Gyvenimo fontanas, nes mes esame vanduo daugiau nei 60 proc. ir tai yra vienas iš atramų, kuriuo remiasi mūsų ir kitų gyvų būtybių egzistavimas. Be to, gėlo vandens atsargos yra ribotos, todėl svarbu ja rūpintis ir prioritetą teikti kasdieniame gyvenime. Taupyk vandenį. Šiandien kviečiame apmąstyti, kaip išsaugoti šį nuostabų skystį namuose, ir dabar pritaikyti gerus įpročius.

Pasak INE, Ispanijoje jie išleidžia apie 142 litrus vienam asmeniui per dieną. Tai yra nemaža suma, palanki sausroms trūkumui ir sunkėjančioms sausims – tai labai dažna sausų regionų aplinkybė, kuri kasmet tampa vis rimtesnė.

Be jokios abejonės, šiuos patarimus galėjome įtraukti į savo ankstesnį įrašą, kuriame paaiškinome, kaip taupyti kiekvieną dieną, tačiau nusprendėme šiai temai skirti visą straipsnį, kuris labai susijęs su mūsų kišenėle ir aplinka.

Kaip taupyti vandenį namuose?

Yra daugybė gudrybių, kurios padės mums smarkiai sumažinti kasdienį vartojimą; paprastus gestus Taupyk vandenį kad pradėjus praktikuoti jie nepastebės jūsų kasdienybės. Tačiau pirmas žingsnis yra a akto pasikeitimas iš mūsų pusės. Turime įvertinti, kad tai yra labai brangus turtas, noras pradėti juo rūpintis ir išvengti jo netinkamo naudojimo. Čia mes jums parodome kitų gudrybių, kad sutaupytum.

Patarimai, kaip taupyti vandenį tualete ir virtuvėje

Mūsų įpročiai, kai reikia vilioti jie gali būti neproduktyvūs taupant vandenį. Užtektų kai kuriuos pakeisti, kad taip nebūtų. Dušas, o ne maudymasis yra vienas didžiausių higienos faktorių. Lygiai taip pat būtina atsukti čiaupus, kol mes putosime ar valysime dantis.

Taip pat yra priedų, kuriuos galima sumontuoti vonioje ar virtuvėje, siekiant sumažinti vartojimą, pavyzdžiui, reduktoriai ar srauto ribotuvai čiaupams, kuriems nereikia per didelio slėgio. Šie indai yra nebrangūs ir gali padėti sutaupyti vandens namuose. Be to, dar vienas klasikinis triukas yra įleisti į baką vieną ar du butelius vandens. Tačiau šiais laikais bet kuriame tualete galite įdiegti vandens nuleidimo reguliatorius, kurie atlieka tą pačią funkciją: kad paspaudus mygtuką, prarandama mažiau vandens.

Virtuvėje švara yra viena iš pagrindinių vandens vartojimo priežasčių. Kalbant apie indus, dedant indaplovę, idealiausia tai daryti tik tada, kai jie bus visiškai pilni. Jei šveičiame rankomis, putojant būtina atsukti čiaupą. Be to, kai viską sutvarkysime, gali būti naudinga uždengti kriauklės kanalizaciją ir iki pusės užpildyti švariu vandeniu, kurį naudosime švariems indams praplauti.

Kepdami maistą, turime gerai išmatuoti laiką venkite vandens tekėjimo, kai plauname vaisius ir daržoves. Taip pat nepatartina maisto atšildyti karštu vandeniu po čiaupu, nes pageidautina būti kantriam ir leisti jam atitirpti paliekant porai valandų kambario temperatūroje. Kitas namų ekonomikos matas būtų mąstymas antras panaudojimas vandeniui, kurį paliekame užvirus kai kurie maisto produktai. Tačiau taip pat patartina pakeisti įpročius ir rinktis kepimą garuose. Be to, kad maiste reikės mažiau vandens, jame išliks daugiau maistinių medžiagų.

Taip pat yra ir kitų pagrindinių aplinkos apsaugos gudrybių, netiesiogiai skatinančių taupyti vandenį. Pavyzdys yra pakuočių perdirbimas, nes gaminamų pakuočių kiekis ir dėl to sumažėja vandens sunaudojimas ją gaminant.

Sumažinti vartojimą užsienyje

Jei mes turime sodą, kad nereikėtų per daug jaudintis dėl vandens taupymo laistymo metu, geriausia yra pasodinkite vietines rūšis vietovėse, kuriose yra nedaug kritulių, nes jiems reikia mažiau vandens. Valandos, kuriomis laistome, taip pat yra svarbios, naktis ar aušra yra labiausiai nurodytas laikas. Siekiant sumažinti vandens suvartojimą už namo ribų, šiais laikais yra laistymo sistemos (lašinamasis, požeminis drenažas, daugkartinis purkštuvas ir kt.), Kurios atsakingos už vandens augalams optimizavimo poreikį ir užtikrina taupymą. pinigų ir pasikonsultuokite su ekspertu, kad mūsų sodas būtų tvari vieta.

Rūpinimasis vartojimu ir mąstymas apie vandens taupymą yra pagrindinė priemonė sausros metu, nes tai naudinga išsaugojimas, tačiau namų ūkio lygiu taip pat turi kitų privalumų, tokių kaip sąskaitoje faktūroje esančios sumos sumažėjimas. Vadovaudamiesi šiais paprastais patarimais, galime sutaupyti vandens, padėdami planetai ir mūsų banko sąskaitai paslaugą.

Parašykite komentarą