„Payday“ skolinimo pramonė Floridoje ir jos palyginimas su kitomis valstybėmis

Elisabeth Wedell

Jei Floridos valstijoje jums greitai reikia grynųjų, jums bus malonu žinoti, kad skolinimas iki atlyginimo yra teisėtas. Paskolų atlyginimų dienai pramonė sekasi gana gerai. Vienoje ataskaitoje nustatyta, kad Floridoje parduotuvių vitrinų buvo daugiau nei „Starbucks“; jų skaičius artėja prie 1000.

Pastaraisiais metais Floridijos gyventojai kasmet ima paskolas iki atlyginimo. Jie taip pat sumokėjo beveik 3 milijonus mokesčių. Pramonėje auga pagyvenusių žmonių, kurie sudaro didelę valstybės gyventojų dalį, augimas.

Įdomu tai, kad paskolos iki atlyginimo suteikiamos ne tik Floridos gyventojams, bet ir tiems, kurie galvoja persikelti į valstiją.

Vis dėlto, nors paskolos iki atlyginimo yra plačiai ieškomos Floridoje, pramonei yra taikomi apribojimai. Nuo 1990-ųjų taisyklės ir nuostatai tapo vis griežtesni.

Floridos naujausi darbo užmokesčio nuostatai

2001 m. Florida priėmė paskolos iki atlyginimo įstatymą, vadinamą atidėto pateikimo įstatymu. Šiame įstatyme buvo įvairių taisyklių ir jis buvo skirtas reguliuoti pramonę. Tačiau dėl daugybės spragų buvo priimti papildomi aktai.

2016 m. Vartotojų finansinės apsaugos biuras pasiūlė kitą taisyklę dėl skolintojų, nustatančių vartotojų galimybes grąžinti paskolas. Šis įstatymas dar nepriimtas, o paskolų davėjai, kurie mokės atlyginimą, šiuo metu neprivalo tikrinti skolininko galimybės grąžinti pinigų.

Galiausiai 2018 m. Buvo priimtas atidėtųjų pristatymų sandorių įstatymas. Pagal šį įstatymą paskolos dalimis iki atlyginimo iki 1000 USD yra legalios, o paskolos gavėjams suteikiama 60–90 dienų paskolai grąžinti.

Floridos darbo dienos įstatymai

Be neseniai priimtų nuostatų, valstybė turi daugybę kitų įstatų. Remiantis Floridos finansų reguliavimo biuro, kuris prižiūri pramonę, visi paskolų davėjai, turintys atlyginimo dieną, turi turėti licenciją.

Maksimali paskolos suma

Floridoje yra dviejų rūšių paskolos iki atlyginimo: išsimokėtinai ir vienkartinės. Didžiausia paskolos suma vienkartinėms paskoloms yra 500 USD. Didžiausia suma, kurią galima paskolinti dalinėms paskoloms, yra 1000 USD. Skolinti sumą, viršijančią šias ribas, laikoma neteisėta.

Be to, floridiečiams leidžiama imti tik vieną paskolą iki atlyginimo. Tai iš dalies įgyvendina atidėtojo pateikimo operacijų sistema. Paėmus prašymą, skolininkas patenka į sistemą. Kreditoriai privalo pratęsti paskolos gavėjo dabartinę paskolos būklę prieš pratęsdami paskolą iki atlyginimo.

Grąžinimo sąlygos

Floridos valstijoje grąžinimo sąlygos yra šiek tiek lanksčios. Vienkartinės paskolos turi būti grąžintos ne trumpiau kaip per 7 dienas ir ne ilgiau kaip per 31 dieną. Išankstinių paskolų grąžinimo terminas yra ribotas – minimalus 60 dienų ir ne ilgesnis kaip 90 dienų.

Paskolų iki atlyginimo perkelti negalima. Tačiau įstatymai suteikia paskolos gavėjams 60 dienų lengvatinį laikotarpį be jokių papildomų mokesčių, jei jie negalės laiku grąžinti paskolos. Grąžinus paskolą, reikia paimti 24 valandų „atsigavimo“ laikotarpį, kol bus galima paimti kitą paskolą.

Kainos ir mokesčiai

Skolintojai apsiriboja mokesčiais, neviršijančiais 10% paskolos sumos. Patikrinimo mokesčiai yra įprasti ir neviršija 5 USD.

APR yra apie 304%.

Baudžiamasis veiksmas

Floridos valstijoje skolintojams draudžiama imtis baudžiamųjų veiksmų prieš skolininkus, kurie negali grąžinti paskolos.

Floridos palyginimas su kitomis valstijomis

Paskolos iki atlyginimo nėra teisėtos visose 50 valstijų. Iš tikrųjų tai 15 valstybių laikoma neteisėta. Valstybės, kurios leidžia skolinti atlyginimo dieną, yra atsakingos už savo reglamentus. Įstatymai skirtingose ​​valstybėse skiriasi, naujausią informaciją galite patikrinti svetainėje GreenStarCash.com.

Alabama

Alabamoje skolininkai gali pasiimti ne daugiau kaip 500 USD. Minimalus paskolos terminas yra 10 dienų, o maksimalus – 31 diena. Tam tikroje vietoje vienu metu gali būti imama tik viena paskola.

Valstybė leidžia vieną pereiti. Grąžinus dvi paskolas iš eilės, įsigaliojimo laikotarpis įsigalioja ir baigiasi kitą darbo dieną; tuo metu skolininkas gali laisvai imti kitą paskolą iki atlyginimo.

Mokesčių viršutinė riba yra 17,5% už kiekvieną paskolintą 100 USD. Balandis yra maždaug 456,25%.

Havajai

Havajuose paskolos iki atlyginimo yra vadinamos atidėtųjų indėlių operacijomis. Nėra minimalios paskolos sumos, tačiau didžiausia riba yra 600 USD. Panašiai nėra minimalaus paskolos termino, tačiau maksimalus terminas yra 32 dienos.

Paskolų perkėlimas neleidžiamas. Skolininkas vienu metu gali imti tik vieną paskolą. Mokesčiai neviršija 15% paskolos sumos. Mokesčiai už paskolą dviejų savaičių laikotarpiui yra 17,65 USD už 100 USD. Balandis gali siekti net 460%.

Indianos

Indianos minimali paskolos suma yra 50 USD, o didžiausia – 550 USD, tačiau neviršija 20% skolininko bendrųjų mėnesinių pajamų. Nenurodytas maksimalus grąžinimo terminas, tačiau terminas negali būti trumpesnis nei 14 dienų.

Perkelti negalima, tačiau skolintojas gali pasirinkti atsisakyti trijų pratęsimų. Po 6 paskolų iš eilės paskolos gavėjas turi palaukti 7 dienas, kol pateiks paraišką gauti kitą paskolą iki atlyginimo.

Mokesčiai neviršija 15%. Mokesčiai skiriasi pagal paskolos sumą; 10% paskoloms, kurių suma siekia 401–500 USD, ir 13% paskoloms, kurių bendra suma yra 0–250 USD. Balandis gali siekti net 382%.

Luiziana

Luizianoje nėra minimalios paskolos sumos ar minimalaus paskolos termino. Didžiausia paskolos suma yra 350 USD, o paskolos terminas negali viršyti 30 dienų.

Jokie perkėlimai neleidžiami. Neapibrėžtas negrąžintų paskolų, kurias skolininkas gali turėti vienu metu, skaičius.

Mokesčiai neviršija 16,75% visos paskolos sumos. Tačiau yra dokumentavimo ir finansiniai mokesčiai, kurie gali svyruoti nuo 10 iki 30 USD. MNP gali būti net 391%.

Parašykite komentarą