Perskaitykite tai prieš pateikdami paraišką

Gaukite faktų apie paskolas dėl asmens sužalojimo. Sužinokite, ar paskola tinkama jūsų situacijai ir kiek tas grynųjų pinigų avansas jums iš tikrųjų kainuos.

Asmens sužalojimo teismo paskola gali suteikti finansinę pagalbą, kol bus nagrinėjama jūsų byla. Tai nėra paskola tradicine prasme. Paskolos teisme yra avansas grynaisiais pinigais už jūsų būsimas atsiskaitymo pajamas.

Paskolos dėl asmens sužalojimų, dar vadinamos avansu teismo procesui, išankstinio atsiskaitymo finansavimas arba finansinė pagalba be reikalavimo, yra prieštaringa finansavimo forma, kurios nereglamentuoja dauguma valstybių.

Daugelis nukentėjusiųjų nuo sužalojimų kiekvieną mėnesį turi sumokėti nuomą, sąskaitas už komunalines paslaugas, mokėjimus už automobilį, sąskaitas už mediciną, vaiko išlaikymą ir kitus finansinius įsipareigojimus. Ką jie daro, jei dėl sužeidimų negali uždirbti pajamų?

Jei susižeidėte ir nedirbote, galite vis labiau įsiskolinti. Jums reikia pinigų dabar. Kreiptis dėl paskolos dėl asmens sužalojimo yra lengva. Bet tai jums kainuos.

Štai ką reikia žinoti prieš gaunant paskolą kompensuojant žalą.

Paskoloms pagal ieškinį reikalingas advokatas

Asmens sužalojimo atvejai gali tęstis kelis mėnesius, kartais metus. Jūsų advokatas gali dalyvauti ilgose derybose su draudimo bendrove ar dėl ikiteisminio atradimo. Galbūt laukiate teismo dienos. Nepaisant to, koks delsimas, jūsų gyvenimas vis tiek tęsiasi, o mokėti reikia sąskaitas.

Jei galvojate apie skolinimąsi dėl žalos atlyginimo, kad padengtumėte išlaidas, toli nenueisite, jei žalos atlyginimo prašymą tvarkysite be advokato.

Jūsų advokatas negali paskolinti pinigų

Profesinė etika draudžia advokatui skolinti pinigus klientui kaip avansą už kliento atsiskaitymo pajamas. Jei advokatas jums paskolintų pinigų, jie turėtų asmeninį jūsų atveju. Teisine prasme tai yra interesų konfliktas. Advokatas gali prarasti licenciją verstis advokato veikla.

Be etinių sumetimų, nėra prasmės advokatams skolinti pinigų.

Daugelis asmens sužalojimų advokatų turi daugiau nei vieną klientą. Jei jie pradėtų teikti paskolas, jie galų gale virstų tomis pačiomis paskolų bendrovėmis, kurios jau teikia paskolas atsiskaitymui. Tai nėra kažkas, ką nori daryti dauguma advokatų.

Specializuoti advokatai dėl asmens sužalojimų, atstovaujantys nukentėjusiems aukoms dėl daug kainuojančių piktnaudžiavimų ir atsakomybės už gaminius, dažnai padengia teisines išlaidas, ruošdamiesi teismui, tačiau klientams negrąžins grynųjų pinigų.

Garsūs advokatai avansuos lėšas, kad sumokėtų už teisines išlaidas, tokias kaip teismo mokesčiai, deponavimo išlaidos ir ekspertų mokesčiai už ekspertus. Išlaidų didinimas yra etinė praktika, kuri klientą taupo nuo to, kad jam reikia sugalvoti pinigų, reikalingų jų ieškiniui paremti.

Jūsų advokatas turi bendradarbiauti su paskolos ieškiniu

Vienas iš atsiskaitymo paskolos reikalavimų yra jūsų advokato sutikimas bendradarbiauti su paskolų bendrove. Be jūsų advokato bendradarbiavimo jums bus sunku gauti paskolą.

Kadangi paskolų įmonė turi finansinių interesų jūsų atveju, jie norės sužinoti, kiek jūsų byla yra verta ir kokio dydžio jūsų reikalavimas. Jūsų advokatas turi būti pasirengęs patvirtinti jūsų bylos faktus.

Dauguma asmens sužalojimų advokatų padarys viską, kad klientai būtų atkalbėti nuo paskolos teisme. Ne tik todėl, kad jie nenori bendrauti su finansų bendrovės atstovu, bet ir todėl, kad turėsite atsisakyti savo advokato ir kliento privilegijos bendradarbiauti su paskolų bendrove.

Net gavus jūsų sutikimą, tai vis tiek nėra gera idėja. Kai advokatas perduos bet kurią failo dalį, jūs nebegalėsite kontroliuoti, kur gali būti baigtas jos turinys.

Jūsų advokato nenoras pažeisti advokato ir kliento privilegijas grindžiamas jų teisine pareiga elgtis kaip jūsų patikėtinis, turint omenyje jų pareigą visada apsaugoti jūsų interesus.

Jūs ir jūsų advokatas turite pasirašyti sutartį, garantuojančią paskolos grąžinimą iš atsiskaitymo pajamų.

Kai jūsų advokatas sutinka bendradarbiauti su paskolų dėl asmens sužalojimų teismu, jie tampa įmonės patikėtiniu. Siekdamas palengvinti paskolos suteikimą, jūsų advokatas turi sutikti apsaugoti įmonės interesus ir įsitikinti, kad jie gaus savo pinigus, kol jūs gausite jūsų.

Kaip veikia paskolos dėl asmens sužalojimų?

Kredito davėjai, siūlantys paskolą teismui, paprastai avansuoja pinigus dėl tokių žalos atlyginimo:

 • Automobilių avarijos
 • Produkto atsakomybė
 • Patalpų atsakomybė
 • Neteisinga mirtis
 • Medicinos netinkamas elgesys

Paskolos užstatas bus jūsų traumos sprendimas ar žiuri apdovanojimas. Paprastai paskolai užtikrinti nereikės duoti jokio kito užstato.

Nesvarbu, ar turite gerą kreditą, ar blogą kreditą, ar visai neturite kredito, jei jūsų atsiskaitymo suma bus pakankamai didelė paskolai grąžinti, paprastai būsite patvirtinti.

Galite kreiptis internetu į kelias paskolų bendroves. Paraiškoje aprašysite išsamią bylos informaciją ir nurodysite savo advokato kontaktinę informaciją. Pasikalbėjusi su advokatu, paskolų bendrovė išsiunčia jūsų prašymą draudėjui, kuris įvertina jūsų atvejį.

Draudėjai ieško panašių faktų modelių ir tiria vidutines atsiskaitymų sumas tokiems atvejams kaip jūsų.

Jei paskolos bendrovė nuspręs, kad jūsų byla greičiausiai susitvarkys su pakankamai pinigų paskolai grąžinti, ji jums duos pinigus.

Teisminių paskolų bendrovės paprastai neskolins daugiau kaip 20 procentų jūsų numatytos bylos vertės. Jei paskolų kompanija mano, kad jūsų byla bus patenkinta 25 000 USD, daugiausia jų bus sumokėta 5000 USD.

Atsižvelgiant į jūsų paskolos sutartį, jums gali nereikėti grąžinti paskolos, jei jūsų byla neišspręsta arba pralaimite teisme. Tai nutinka retai, nes dauguma paskolų bendrovių paskolos neduos, nebent yra tikros, kad iš susitarimo gaus savo pinigų vertę.

Suprasti teismo paskolos mokesčius ir išlaidas

Paskolos dėl asmens sužalojimo paprastai yra mažos. Vis dėlto, kadangi asmens sužalojimų finansavimo įmonės nereglamentuoja valstijos ir federaliniai įstatymai, paskolos už teismo procesą palūkanų normos ir mokesčiai yra labai dideli.

Avansą galite gauti tik iki 20 procentų savo pretenzijos vertės, tačiau, gavę paskolą su didelėmis palūkanomis, iki to laiko, kai bus patenkintas jūsų reikalavimas atlyginti žalą, nieko neliksite. Svarbu žinoti, kas ten yra, todėl galite rinktis protingai.

Panašiai kaip „paskolos iki atlyginimo“, paskolos dėl asmens sužalojimo bylose gali siekti nuo 30 iki 60 procentų per metus, o kai kurios palūkanos siekia net 200 procentų! Skolintojai, turintys nepaprastai aukštų paskolų kreditus, dažnai grobia nepalankioje padėtyje esančias, finansiškai beviltiškas traumų aukas, todėl visiems skolintojams blogas vardas.

Mokėsite paskolos mokesčius

Dauguma teisminių paskolų bendrovių „netaiko išankstinių mokesčių!“ Taip yra todėl, kad jie į paskolos likutį įtraukia mokesčius, kurie gali būti dideli. Mokesčiai gali būti imami nustatyto dydžio arba jūsų paskolos procentais.

Mokesčiai gali būti vadinami:

 • Paraiškos mokesčiai
 • Apdorojimo mokesčiai
 • Pradiniai mokesčiai
 • Peržiūros mokesčiai
 • Rizikos draudimo mokesčiai

Paskolos palūkanų skaičiavimas

Jei galite rasti skolintoją su mažesne palūkanų norma, kuris ims paprastas palūkanas už savo paskolą ieškiniui, galite sutaupyti nemažą pinigų sumą, palyginti su kreditoriais, kurie ima sudėtines palūkanas.

5000 USD avansas ir 250 USD mokesčiai yra 5250 USD paskolos pagrindinė dalis.

Paprastas susidomėjimas 45 proc. per dvejus metus nuo 5250 USD sudaro iki 9 975 USD, kuriuos reikia grąžinti iš jūsų atsiskaitymo.

Palūkanos už daugumą išankstinių paskolų yra apskaičiuojamos su sudėtinėmis palūkanomis, tai reiškia, kad jūs mokate palūkanas už sukauptas palūkanas.

Sudėtinės palūkanos yra siaubinga, jei norite, kad jūsų asmeninė taupomoji sąskaita augtų. Bet tai yra kažkas, ko norite vengti skolindamiesi pinigų. Sudėtinės palūkanos gali greitai padidinti galutinę jūsų paskolos paskolai kainą, ypač kai palūkanos didinamos kas mėnesį.

Pavyzdys: Sudėtinių palūkanų skaičiavimas

Tarkime, kad pasiskolinote 5000 USD prieš numatomą 25 000 USD avariją. Paskolų bendrovė pridėjo 250 USD mokesčių, o bendra paskolos pagrindinė suma buvo 5 250 USD.

Palūkanų norma yra 45 proc. Per metus, skaičiuojama kas mėnesį.

Jei prireiks dvejų metų, kol jūsų byla bus išspręsta, paskolos bendrovei būsite skolingi iš viso 12 702,05 USD.

Nors jūsų atsiskaitymas gali būti reikšmingas; vis tiek turėsite sumokėti advokato mokesčius ir išlaidas.

Tada turėsite grąžinti savo asmens sužalojimo teismo paskolą ir sumokėti visus suvaržymus pagal jūsų susitarimą.

Deja, yra daug atvejų, kai žmonės, sumokėję advokato mokesčius, medicininius areštus ir paskolą, gavo mažai pinigų arba neturėjo visiškai pinigų. Dar blogiau, kai kurie įsiskolino.

Štai kas gali atsitikti jūsų 25 000 USD atsiskaitymui:

 • Advokatų mokesčiai 33,3 proc. = 8 315 USD
 • Ieškinio paskolos išmokėjimas = 12 702,05 USD
 • Medicinos areštai = 5000 USD

Pagal šį scenarijų jūs vis tiek esate skolingi daugiau nei 1 000 USD po to, kai jūsų atsiskaitymas jau seniai baigėsi.

Būkite lankstus dėl savo ieškinio. Svarstydami atsiskaitymo pasiūlymą, paprašykite advokato paaiškinti, kaip bus paskirstytos lėšos.

Naudodamas tą patį 5000 USD paskolos pavyzdį, kas būtų, jei nuspręstumėte priimti mažiau pinigų, kad jūsų reikalavimas būtų greičiau išspręstas?

Jei sumokėjote 20 000 USD reikalavimą po vienerių metų:

 • Advokatų mokesčiai 33,3 proc. = 6 660 USD
 • Ieškinio paskolos išmokėjimas = 8 166,14 USD
 • Medicinos areštai = 5000 USD

Šioje versijoje nemokėsite tiek palūkanų už savo paskolą, todėl uždėsite 174 USD ir neturėsite jokių skolų.

Asmens sužalojimo teismo paskola vis tiek gali būti geriausias pasirinkimas, jei tik jūs aiškiai žinote paskolos sąlygas, įskaitant mokesčius ir išlaidas, ir glaudžiai bendradarbiaujate su savo advokatu.

Patarimai, kaip gauti paskolą teismui

Prieš nuspręsdami imti paskolą dėl asmens sužalojimo, pabandykite sumažinti savo išlaidas ir gauti reikalingus pinigus iš kitų šaltinių. Pavyzdžiui:

 • Apsaugos laiškai: Užuot skolinęsi didelėmis palūkanomis, kad sumokėtumėte už gydymą, pažiūrėkite, ar medicinos paslaugų teikėjas priims „apsaugos laišką“, kuriame žadama juos sumokėti iš jūsų atsiskaitymo.
 • Banko paskolos: Dėl asmeninės paskolos pasitarkite su savo banku ar kredito unija. Palūkanų normas ir sąlygas reguliuoja vyriausybė ir jos bus daug mažesnės.
 • Draugai ir šeima: Pabandykite skolintis pinigus iš draugų ar šeimos. Galite pasiūlyti pasirašyti paprastąjį vekselį, kad sumokėtumėte juos atgal, kai jūsų byla bus išspręsta, tačiau nemokėsite didelių palūkanų.
 • Kreditinės kortelės: Norėdami apmokėti sąskaitas, naudokite kredito kortelę. Kredito kortelių įmonės taip pat yra reguliuojamos, todėl net ir „aukšto tarifo“ kreditinės kortelės ima mažiau palūkanų nei paskolos teisme.

Paskolos paskolos davėjo pasirinkimas

Nenaudokite paskolų brokerių. Brokeriai ima didesnius mokesčius. Kreipkitės tiesiogiai į ieškinio paskolų bendrovę. Jei nesate tikras, paklauskite įmonės, ar paskolą jie teikia jums tiesiogiai, ar nukreipia jus į paskolų bendrovę.

Patikrinkite kelis skolintojus. Palyginkite palūkanų normas, mokesčius ir sąlygas.

 • Geriausios sąlygos yra paprastos palūkanos, apskaičiuojamos kasmet.
 • Užduoti klausimus. Skolintojas nedaro jums malonės. Už grynųjų pinigų avansą mokėsite daug pinigų, todėl įsitikinkite, kad tiksliai žinote, ką jūs įtraukiate.
 • Pabandykite užduoti tuos pačius klausimus kiekvienam skolintojui, pavyzdžiui, “Jei skolinčiausi tiek, ką būčiau skolingas per dvejus metus?”
 • Atlikite savo …

Parašykite komentarą