Pigios pažinčių idėjos vedusiai porai su vaikais

Pagyvenus, pigi pasimatymas visai neskamba įžeidžiančiai ar taktiškai. Galų gale, tai yra visi jūsų šeimos pinigai, kuriuos išleidžiate eidami į pasimatymą kartu – samdote auklę, gėrimus, vakarienę ir filmą – visa tai sudaro daug pinigų. Kartais vien vaiko priežiūros išlaidos yra pusė kainos už gražią pasimatymą su sutuoktiniu. Deja, dažnai tai yra priežastis, dėl kurios susituokusios poros nebevyksta į romantiškas pasimatymus, tačiau taip neturėtų būti. Daugelis porų žada eiti į pasimatymą bent kartą per mėnesį, tačiau šie geri ketinimai greitai išnyksta ir nukeliami į laiką, kai gyvenimas nėra toks užimtas arba kai yra daugiau pinigų. Gana greitai vaikai užauga, o pora atsiriboja. Pažintys gali atnaujinti bet kokius santykius, o naujiems tėvams jų reikia ypač tada, kai rūpesčių yra daugiau nei laisvo laiko. Taigi, kad visos mamos ir tėčiai, kuriems svarbus bet koks centas šeimos biudžete ir kurie yra pavargę nuo didžiausių Latvijos kreditų paskolų, galėtų lengvai jaudintis dėl vienatvės su sutuoktiniu net ir tada, kai kūdikis patenka į šeimą, pateikiame keletą pigių pažinčių idėjos, kurios leis būti ne namuose.

Jūs einate į pasimatymą pietų, o ne vakarienės metu.

Visi mano, kad į standartinę romantišką datą įeina vakarienė ir šokiai iki ryto. Tačiau realiame gyvenime dauguma mamų ir tėčių šeštadienio vakaro devintą valandą jau išnaudojo visas savo energijos atsargas. Verčiau eikite su partneriu ar sutuoktiniu romantiškų pietų. Pietų meniu visada yra pigesnis nei vakarienė, o dienos metu išgersite daug mažiau (taip sutaupysite tik papildomų pinigų). Važiuosite ir būsite budrūs ir galėsite mėgautis ilgais pokalbiais prie vakarienės stalo, palyginti su vėlyva vakariene, kai greičiausiai stengsitės atmerkti akis, jau nekalbant apie romantišką nuotaiką, kuri jau seniai dingo iš pasaulio. miego. Be to, planuojant pietų datą net nereikės samdyti papildomų auklių paslaugų, nes galite išnaudoti laiką, kai jūsų vaikas yra sode ar jau būna su aukle, ar mokykloje ar ne mokykloje. . Net jei esate abu dirbantys tėvai – visi turi teisę į pietų pertrauką ir jūs galite ją naudoti pasimatymui.

Į pasimatymą einate pusryčių, o ne pietų ar vakarienės.

Yra daugybė žavių, ypatingo žavesio turinčių pusryčių kavinių, kurios idealiai tiks ramiajai pasimatymui ryte, be to – pusryčiai yra net pigesni nei pietūs (ir vakarienė). Jei galėsite pertvarkyti savo darbą, kad galėtumėte atvykti į darbą po valandos, taip pat sutaupysite pinigų, vengdami samdyti papildomą auklę. Arba naudokite šeštadienio rytą, kai jūsų vaikai nakvojo pas senelius ar draugus, kol jūs jų pasiimate.

Prieš eidami į vakarėlį, vakarieniaukite namuose su šeima.

Vis dėlto, jei esate didelis naktinio gyvenimo šalininkas ir neįsivaizduojate pasimatymo dienos ar ryto metu, valgyti namuose prieš einant į vakarėlį gali būti jūsų taupymo būdas. Vakarieniaukite namuose su vaikais, kol atvyks auklė, ir vienu šūviu nušausite du zuikius – praleiskite kokybišką laiką su šeima ir skirkite laiko tik dviese. Ir jūsų auklei tikrai patiks, kad vaikams nebereikės sėdėti prie pietų stalo.

Kodėl nepasinaudojus šiomis biudžetui tinkamomis pažinčių idėjomis, kurios suteiks jums galimybę kartu išeiti iš namų ir mėgautis vienatve. Suplanuokite jį šį vakarą!

Parašykite komentarą