Piniginės vedlio kredito linijos paskolų apžvalgos, mokesčiai ir įkainiai

„Piniginės vedlys“ teikia iki 5000 USD kredito linijas, kurios yra prieinamos taikant lanksčius tinkamumo reikalavimus. „Wallet Wizard“ produktas, kaip kredito linija, yra gana unikalus blogų kreditų skolinimo srityje. Kreipdamiesi klientai gali būti patvirtinti iki bendros ribos, nuo kurios jie gali nuskaityti lėšas. Tada jie gali kreiptis, jei nori, persidirbti arba papildyti paskolą. Mokesčių struktūra yra skaidri ir klientai moka tik už likutį, kurią jie naudoja. Nepaisant tokio lankstumo, šios paskolos yra brangus būdas pasiskolinti pinigų, todėl atidžiai perskaitykite šį vadovą ir sužinokite, ar jums yra prasminga kreiptis dėl vienos iš šių paskolų.

Ar jūs stengiatės finansiškai?

Jei susiduriate su finansinėmis problemomis ir norėtumėte pasikalbėti su kuo nors nemokamai gauti finansinių patarimų, informacijos ir pagalbos, galite paskambinti finansinių patarėjų pagalbos telefonu 1800 007 007 (dirba nuo 9:30 iki 16:00, pirmadieniais – penktadieniais). Jei turite finansinių problemų, susijusių su koronaviruso pandemija, galite gauti papildomą paramą. Sužinokite daugiau čia: https://www.finder.com.au/coronavirus-financial-help

⚠️ Įspėjimas apie skolinimąsi

įspėjimas iki atlyginimo dienosAr jums tikrai reikia paskolos šiandien? *

Skolintis nedideles pinigų sumas gali būti brangu, o skolinimasis gali neišspręsti jūsų pinigų problemų.

Prieš skolindamiesi patikrinkite savo galimybes:

 • Norėdami gauti informacijos apie kitas sąskaitų ir skolų tvarkymo galimybes, skambinkite 1800 007 007 iš bet kurios Australijos vietos ir pasikalbėkite su nemokamu ir nepriklausomu finansų patarėju
 • Pasitarkite su savo elektros, dujų, telefono ar vandens tiekėju ir sužinokite, ar galite parengti mokėjimo planą
 • Jei naudojate vyriausybės pašalpas, paklauskite, ar galite gauti avansą iš „Centrelink“: Telefonas: 13 17 94

Vyriausybės „MoneySmart“ svetainėje parodyta, kaip veikia nedidelės paskolos, ir siūlomos kitos galimybės, kurios jums gali padėti.

* Šis pareiškimas yra Australijos vyriausybės reikalavimas pagal 2009 m. Nacionalinį vartojimo kredito apsaugos įstatymą.

Palyginkite Piniginės vedlio paskolas

vardas

Produktas
„Piniginės vedlio“ išmanioji paskola

5000 USD

Iki 2 metų

24 valandos

10 USD

47,8%

316,70 USD

Kreipkitės iki 5000 USD ir galėsite naudotis savo patvirtinta paskola kaip patogia kredito linija.

„Wallet Wizard“ išmanioji paskola (iki 2 tūkst.)

2 000 USD

Iki 2 metų

3 valandos – taikomos sąlygos

10 USD

47,8%

316,70 USD

Kreipkitės iki 2 000 USD ir galėsite naudotis savo patvirtinta paskola kaip patogia kredito linija.

Kaip veikia „Piniginės vedlio“ paskolos?

„Piniginės vedlio“ paskolos svyruoja nuo 500 iki 5000 USD ir siūlomos kaip nuolatinis kreditinis produktas – tai reiškia, kad paskola neuždaroma tol, kol neprašysite Piniginės vedlio ją uždaryti.

Pareiškėjai gaus atsakymą netrukus po paraiškos pateikimo, o jei bus patvirtinta, jiems bus pasiūlytas kredito limitas. Tai yra maksimalus kreditų lygis, suteikiamas tiems pareiškėjams, atsižvelgiant į jų aplinkybes. Norėdami pasiekti ar peržiūrėti savo turimą kredito likutį, klientai gali prisijungti prie nario zonos.

Grąžinamos lėšos atliekamos kas savaitę, kas dvi savaites arba kas mėnesį, atsižvelgiant į grąžinimo grafiką, nustatytą pareiškėjo paskolos sutartyje, tačiau paskolos klientai taip pat gali kreiptis dėl paskolos perplanavimo ir papildymo papildomais grąžinimais per nario teritoriją, be jokių papildomų išlaidų. Grąžinimai automatiškai tiesiogiai nurašomi iš nurodytos banko sąskaitos konkrečiomis paskolos sutartyje nurodytomis dienomis.

Kokias funkcijas siūlo „Piniginės vedlys“?

 • Grąžinimo lankstumas. Grąžinti galima kas savaitę, kas dvi savaites ar kas mėnesį. Be to, nėra išankstinio grąžinimo baudos.
 • Galimi įvairūs kredito limitai. Kreipkitės dėl kredito limito nuo 500 USD iki 5 000 USD.
 • Papildyti ir perbraižyti. Klientai gali prisijungti prie nario zonos, norėdami sumokėti papildomas lėšas iš savo likučio arba kreiptis dėl kredito limito pratęsimo.
 • Netinkamas kreditas ir „Centrelink“. Būsimi pareiškėjai gali kreiptis, jei jie turi blogą kreditą, bankrutuoja arba gauna „Centrelink“ mokėjimus.
 • Skaidri mokesčių struktūra. Šios paskolos palūkanos yra aukštos – 47,8% per metus. Šiam produktui netaikomi jokie mokesčiai.
 • Greitas patvirtinimas. Šių paskolų patvirtinimo procesas yra gana greitas, nes naudojama jų paskolų variklių technologija. Šis automatinis variklis nustato tiksliai paskolą, kurią kažkas gali gauti, taip pat nustato grąžinimo grafiką. Patvirtinus lėšas, į asmens sąskaitą galima pervesti per 60 minučių, jei sutartis bus priimta iki pirmadienio – penktadienio Sidnėjaus laiko 14:30 val. Jei ne, jis pervedamas iki kitos darbo dienos.

Kokia yra „Wallet Wizard“ paskolos rizika?

Paskolos dėl didelių palūkanų gali palikti blogesnę finansinę padėtį nei prieš pasiskolinant pinigus, todėl prieš kreipdamiesi atidžiai apsvarstykite šias rizikas:

 • Neįperkamos grąžos. Trumpalaikis kreditas yra brangus būdas skolintis pinigus. Jei praleidote pinigų grąžinimą ir nepasakėte jiems, „Piniginės vedlys“ ims vėlavimo mokestį, kuris padidins jūsų skolingą sumą.
 • Aukštos palūkanų normos ir mokesčiai. Šių produktų kainos ir mokesčiai yra dideli, o atsilikus mokėjimams gali būti ir daugiau mokesčių. Įsitikinkite, kad galite patogiai išvengti grąžinimo, kad išvengtumėte netikėtų mokesčių.

Kaip kreiptis dėl Piniginės vedlio paskolos

Dėl šios paskolos galima patogiai kreiptis internetu. Prieš pateikdami paraišką, pareiškėjai turi atitikti šiuos tinkamumo kriterijus:

 • Turi būti ne jaunesnis kaip 18 metų amžiaus.
 • Turi būti Australijos pilietis arba nuolatinis gyventojas

Pareiškėjai taip pat turės turėti galimybę susipažinti su šiais reikalaujamais dokumentais:

 • Banko duomenis. Norint taikyti BSB ir sąskaitos numerį, būtina pateikti banko sąskaitos išrašus, apimančius pastarąsias 90 dienų.
 • Identifikavimas. Reikia dviejų identifikavimo įrašų. Tai gali būti vairuotojo pažymėjimas, „Medicare“ kortelė ar paso numeris.
 • Ankstesni įrašai. Reikalinga išsami informacija apie bet kokią per 90 dienų grąžintą kredito sutartį.
 • Bendra informacija. Reikėtų pateikti bendrą informaciją apie pareiškėją, įskaitant vardą, pavardę, gimimo datą, adresą ir užimtumo statusą.

Pareiškėjai turėtų užtikrinti, kad prieš pateikdami paraišką jie palygintų savo galimybes, kad gautų geriausią pasiūlymą pagal savo aplinkybes.

Dažnai užduodami klausimai

Ar galiu patikrinti savo paraiškos eigą?

Taip, klientai gali prisijungti prie „Wallet Wizard“ svetainės nario zonos ir sužinoti, kaip sekasi jų taikymas.

Kaip pateikti reikiamus dokumentus?

Pareiškėjai gali pateikti šiuos dokumentus elektroniniu būdu, į sistemą įvesdami savo internetinės bankininkystės duomenis ir atitinkamus ID numerius. Jei „Wallet Wizard“ pareikalaus iš bet kurio pareiškėjo papildomų dokumentų, greičiausiai užtruks tos programos apdorojimas.

Aš buvau patvirtintas. Kada gausiu paskolą?

Tai priklauso nuo to, kada „Piniginės vedlys“ apdoros programą ir perves grynuosius pinigus. Jei kas nors bus patvirtintas iki pirmadienio – penktadienio Sidnėjaus laiko 14:30, jų paskola bus išsiųsta tą pačią dieną. Jei jis bus patvirtintas vėliau, jis bus išsiųstas kitą darbo dieną. Daugelis didžiųjų bankų apdoros lėšas per valandą, tačiau kitiems gali prireikti iki trijų valandų.

Kaip grąžinti paskolą?

„Piniginės vedlys“ nustatys automatinius tiesioginius debetus, kad klientai galėtų laiku grąžinti pinigus. Mokėjimo datos bus nurodytos pareiškėjų paskolos sutartyse. Likus trims dienoms iki grąžinimo termino, klientai taip pat gaus priminimus apie mokėjimą SMS žinute ir el. Paštu.

Ar galiu kreiptis dėl kitos paskolos?

Klientai gali kreiptis dėl savo patvirtinto kredito limito papildymo prisijungę prie nario zonos.

Parašykite komentarą