Piniginiai avansai vartotojams ir darbuotojams

„Branch“ įmonė yra „Branch Messenger, Inc.“, ir yra jos pirmtako, vadinamo „Branch Messenger“, evoliucija. Bendrovė pradėjo gyvenimą kaip būdą darbdaviams bendrauti tarpusavyje, tada peraugo į tvarkaraščio vadovą. Ji vis tiek atlieka abi šias užduotis, tačiau pridėjo pažangius atlyginimus, siekdama pagerinti „valandinį darbuotojų finansinį gerbūvį“.

Įmonės Branch Messenger, Inc. veiklos vieta: Mineapolis. Generalinis direktorius yra Atifas Siddiqi.

Filialas nėra bankas. Siekdama teikti banko paslaugas, ji bendradarbiavo su „Evolve Bank & Trust“, FDIC nariu. Be to, mokėjimų apdorojimo paslaugoms ji naudoja „fintech“ įmonę „Dwolla, Inc.“.

„Matėme, kad kartą per valandą dirbantis darbuotojas prisijungia prie darbo jėgos, o jų darbdavys yra pirmasis jų įėjimas į finansų sistemą“, – pranešime spaudai sakė Siddiqi. „Dėl daugelio tradicinių finansinių paslaugų valandiniams darbuotojams yra sunkiau subalansuoti savo finansus, nesvarbu, ar tai brangūs overdrafto mokesčiai, ar minimalūs balanso reikalavimai. Atsižvelgdami į jų pajamų nestabilumą ir ribotą prieigą prie reikalingos paramos, norime, kad valandiniai darbuotojai galėtų sėkmingai pradėti savo finansinę kelionę ir pasiūlyti paslaugų, kurios padėtų jiems pagerinti finansinę būklę ir sutaupyti.

Filialas leidžia darbuotojams paimti avansus už jų atlyginimus. Užuot kreipęsi į paskolos davėją, kuris gali imti kelis šimtus procentinių punktų, darbuotojai gali kreiptis į filialą, kad gautų 0,00% avansą. Avansas gali būti panaudotas bet kokiems darbuotojo poreikiams ir nėra atskleidžiamas darbdaviui.

Filialą galima naudoti per jų svetainę https://www.branchapp.com arba mobiliajame programoje, kurią galite rasti „Apple App Store“ ir „Google Play“. „App Store“ filialas turi 4,7 / 5,0 iš 22,6 tūkst. „Google Play“ parduotuvėje jis turi 4,25 / 5,0 iš 6863 įvertinimų.

Be avansų grynaisiais filialas leidžia darbuotojams pranešti vienas kitam, net ir ne darbe, kad padėtų užmegzti santykius. Tai taip pat leidžia darbuotojams numatyti daugiau darbų, kuriuos gali gauti darbdavys. Daugiau dirbtų valandų padeda padidinti jų paankstintą sumą.

Filialą galima gauti tik tuo atveju, jei užsiregistruoja darbdavio darbdavys. Priešingu atveju darbuotojai gali prisijungti prie „Branch“ laukiančiųjų sąrašo ir būti informuoti, jei užsiregistruos ir darbdavys.

Kaip veikia filialas? Prieš imdami avansą, darbuotojai turi naudoti tiesioginį užstatą, kad išsiųstų dviejų mėnesių atlyginimą per filialą. Užsiregistravę filiale, darbuotojai susieja savo einamąją sąskaitą. Jie taip pat gali gauti mokėjimus naudodamiesi filialo debeto kortele. Už šias paslaugas nėra mokama.

Premija: „Branch“ susivienijo su „Mastercard“ dėl jų debeto kortelės, todėl dabar galite ją naudoti su „Google Pay“ ir „Android Pay“. Dar daugiau – galite tai iš karto įgalinti per programą ir nereikia laukti, kol kortelė bus išsiųsta paštu.

Baigę aukščiau nurodytą sąranką ir praėjus dviem mėnesiams tiesioginių indėlių, darbuotojai gali paprašyti avanso. Avanso suma priklausys nuo darbuotojo istorijos filiale, įskaitant ankstesnes jų išmokas už avansus.

Avansai yra greiti arba užtrunka iki trijų dienų. Avansų, kuriuos galite atlikti, skaičius neribojamas, jei nepasiekėte avanso limito. Avansai grąžinami su kitu jūsų atlyginimu.

Pervedimai į jūsų banko sąskaitą trunka ilgiausiai tris dienas. Pervedimai į filialo debeto kortelę yra greiti ir nieko nekainuoja. Momentiniai pervedimai už mažesnę nei 75,00 USD sumą į jūsų debeto kortelę yra 3,99 USD. Momentiniai pervedimai už 75,00 USD ar daugiau yra 4,99 USD.

Geros finansinės praktikos padės gauti avansą iš filialo. Pvz., Jei per mėnesį patirsite tris ar daugiau NSF / overdrafto / nepakankamų lėšų mokesčių, jums nebus suteikta teisė mokėti filialo avansus. Praėjus 30 dienų be NSF / overdrafto / nepakankamų lėšų mokesčių, galite tęsti avansą.

Filialas taip pat stebi išlaidų aktyvumą. Jei jie nustato didelį išlaidų aktyvumą, tai gali turėti įtakos jūsų avansinėms sumoms. Be to, laikykite grynųjų pinigų pagalvę savo sąskaitoje, kad išvengtumėte sąskaitos viršijimo, dėl kurio galite atsisakyti avansų. Be to, išlaidos jūsų debeto kortelei rodo, kad jūsų sąskaita naudojama ir yra geros būklės, o tai teigiamai prisideda prie jūsų galimybės mokėti avansą.

Už greitųjų avansų mokėjimą yra mokami mokesčiai tavo debeto kortelė:

  • Momentiniai pervedimai už mažesnę nei 75,00 USD sumą į jūsų debeto kortelę yra 3,99 USD.
  • Momentiniai pervedimai už 75,00 USD ar daugiau yra 4,99 USD.

Apsilankykite https://www.branchapp.com ir atsisiųskite programą bei susikurkite paskyrą. Turėdami paskyrą, taip pat galite prisijungti prie svetainės ir ją tvarkyti.

Taip – ne tik šifravimas jos interneto svetainėje, bet ir filialo debeto kortelėje esančios lėšos yra saugomos „Mastercard“ nulinės atsakomybės politikos. Kortelėje taip pat yra EMV lustas, užtikrinantis didesnį saugumą.

Jei jums nuolat trūksta grynųjų arba kreipiatės į paskolos davėjus, norėdami gauti trumpalaikes paskolas, filialas tikrai to vertas. Jūs galite ne tik imti nulinės palūkanos paskolas, bet ir „Branch“, kuris padeda susikurti gerus finansinius įpročius.

Parašykite komentarą